Skocz do zawartości
Vax

Otwieranie bagaznika z przycisku (pilot, drzwi)

Rekomendowane odpowiedzi

odgrzebuje ale lepsze to chyba niz pisanie nowego tematu

u mnie w sedanie dziala z piolota i z drzwi kierowcy a nie dziala z klamki (elektro)

co moze byc przeyczyną??

tydzien temu dzialala. fakt ze w miedzyczasie otworzylem ja z kluczyka.

tak wiec w jakiej pozycji powinien byc zamek aby wszystko dzialalo jak nalezy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Niech mi ktos pomoze Mam Passata 1996rok poczatek B5 posiada centralny zamek na kluczyk nie posiadam pilota gdy zamykam lub otwieram od kierowcy to np. zamyka sie tylko od kierowcy a reszta nie i tak samo jak otwieram ale od strony pasazera wszystkie sie otwieraj i zamykaj czasem te drugie od kierwcy spowrotem po zamknieciu wszystkich otwieraj sie spowrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Niech mi ktos pomoze Mam Passata 1996rok poczatek B5 posiada centralny zamek na kluczyk nie posiadam pilota gdy zamykam lub otwieram od kierowcy to np. zamyka sie tylko od kierowcy a reszta nie i tak samo jak otwieram ale od strony pasazera wszystkie sie otwieraj i zamykaj czasem te drugie od kierwcy spowrotem po zamknieciu wszystkich otwieraj sie spowrotem.
Po pierwsze - nie ten temat

Po drugie - wpisując w szukajkę "zamek" znalazł byś co nie co

No ale co tam....proszę bardzo http://forum.vw-passat.pl/showthread.php/18834-RozbiĂłrka-drzwi-i-naprawa-zamka-Almannah-dla-potomnych-)?highlight=zamek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
centralny mi dziala.wszystko jest okej.a ten kluczyk w drzwiach jak powinien byc?(ten przy otwieraniu klapy i wlewu paliwa)sprawdze bezpieczniki :zalamany: jak znajde ktory :rotfl:

 

Mam ten sam problem , przycisk w drzwiach nie działa

Czy ma ktoś jakis pomysł:dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam podobny problem, z przyciskiem w drzwiach i mikro stykiem w klamce klapy, oddałem auto do elektryka to ten stwierdził że mam się udać do elektronika bo problem prawdopodobnie leży w module komfortu

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności