Skocz do zawartości
Gość MaciaQ

PASSAT B5 3B 97r kłopot z modułem kofortu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MaciaQ

Potrzebuje podłączyc VAG-COM , i sprawdzi co się dzieje z centralnym (przestał działac)

Jest ktoś we Wrocławiu lub okolicach kto może pomóc :| nie mogę teraz otworzyc drzwi tylnych :zalamany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciaQ

Już naprawiłem :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już naprawiłem
mało danych :dobani: Napisz jak to zrobiłeś i co było przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich jestem tu nowy :).Ostatnio miałem kłopoty takze z centralnym moze nie tyle z centralnym co z alarmem czasem działał czasem nie ,a w koncu przestał działac ,a ze naleze do ludzi upartych musiałem dociec co sie stało po przeczytaniu sporej ilosci postów rozebrałem wszystkie drzwi jakos nie widziałem w nich nic takiego ,sprawdziałem bezpieczniki wiązki przewodów pod nogami kierowcy itd.Za czorta nie miałęm pojecia co to moze byc- alarm nie działa szyby sie nie domykają.Az w koncu postanowiłem dotrzec do całęj tej centralki i dotarłem była sucha ok tylko,ze po drodze napotkałem 2 bezpieczniki na przewodach pod wykładziną i nie były spalone lecz jeden tak zasnidział ze nie dawał prądu do tej własnie centralki po wymianie na nowy i przeczyszczeniu styków wszystko ruszyło :).A najbardziej jestem zadowolony z tego ,ze poradziłem sobie z tym sam poznając przy okazji instalacje el.passata.Pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie znów problem wygląda następująco... Zaraz zamyka mi tylne drzwi z pilota a raz nie... Nie wiem czy to też wina tego modułu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie znów problem wygląda następująco... Zaraz zamyka mi tylne drzwi z pilota a raz nie... Nie wiem czy to też wina tego modułu?
raczej krańcówki w zamku tych że drzwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przekręce kluczyk w stacyjce to słychać jak by chciał otwierać zamek w tamtych drzwiach.

 

Co to krańcówki? Możesz podpowiedzieć jak się do tego zabrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są mikrostyki ,które znajdują się w zamku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak przekręce kluczyk w stacyjce to słychać jak by chciał otwierać zamek w tamtych drzwiach.

 

Co to krańcówki? Możesz podpowiedzieć jak się do tego zabrać?

jakby kolega użył wyszukiwarki to by znalazł nie jeden temat o krańcówkach http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=9783&highlight=kra%F1c%F3wki+zamka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, wydaje mi się że wogóle nie jest podawany sygnał żeby zamknąć drzwi. Za to jak przekręce kluczyk w stacyjce to słychać zamki.

Otwierają się bez problemu. Z zamykaniem problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne masz tak:

Fizycznie zamek odryglowany,

Ale elektryka widzi drzwi zamkniete. Jak otworzysz drzwi to palą się lampki progowe/sufitu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie nie mam opcji komfort ( domykanie szyb z kluczyka ) czy można to jakoś zrobić żeby było domykanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie nie mam opcji komfort ( domykanie szyb z kluczyka )

Z kluczyka, z pilota na kluczyku czy kluczykiem w zamku ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak już pisze jak zamykam np z kluczyka przytrzymuje i nic. A tak poza tym to z pilota tez nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak już pisze jak zamykam np z kluczyka przytrzymuje i nic. A tak poza tym to z pilota tez nie

Z pilota to trzeba sobie samemu aktywować. A z kluczyka; Jak długo trzymałeś przekręcony kluczyk z zamku? Próbowałeś w zamku pasażera, nie jestem pewien ale chyba też powinno działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z pilota to trzeba sobie samemu aktywować. A z kluczyka; Jak długo trzymałeś przekręcony kluczyk z zamku? Próbowałeś w zamku pasażera, nie jestem pewien ale chyba też powinno działać.

Próbowałem z każdej strony i nic.

Piszesz że z pilota trzeba samemu aktywować zapewne vagiem czy jest jakiś inny sposób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest taki czeski programik, motordiag chyba się nzaywał, szeroko na forum opisany. Dopiero wtedy będzie działo i z zamka w drzwiach, i z pilota (jeśli nie było fabrycznie ustawione). Niektóre moduły komfortu nie posiadają tej funkcji, co też było opisane na forum. Proponuję zacząć od:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=1128&highlight=motordiag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest taki czeski programik, motordiag chyba się nzaywał, szeroko na forum opisany. Dopiero wtedy będzie działo i z zamka w drzwiach, i z pilota (jeśli nie było fabrycznie ustawione). Niektóre moduły komfortu nie posiadają tej funkcji, co też było opisane na forum. Proponuję zacząć od:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=1128&highlight=motordiag

ten program działa w wersji FL przed FL tylko program bazujący na DOS-ie może to załączyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności