Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy ktoś z Was miał "przyjemność" montować w B4 kombi czujniki cofania (4 czujki) ?

Oglądnąłem sobie dzisiaj z podnośnika wnętrze zderzaka bo mam/miałem zamiar założyć w/w i ręce mi opadły jak zobaczyłem sporych rozmiarów stalową belkę zderzaka idealnie przylegającą do miejsca gdzie pasowałoby wiercić otwory. :612:

 

Jeśli ktoś z Was uporał się z tą belką ... help :640:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Devil

te belki sa solidne ale jednak mozna je przewiercic, fakt troche trzeba sie nad tym pomeczyc ale mozna tego dokonac pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dayv

mozna w niej wiercic oslabiajac jej konstrukcje...? tez bym zalozyl do mojego o ile by go to nie zeszpecilo. z zewnatrz jak i ze srodka( jakies lampeczki i nne takie odpadaja:/ jedynie sygnal narastajacy by sie przydal)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zrobiło się ciepło więc w tym tygodniu zabieram się za tylny zderzak, a własciwie to za jego belkę. :621:

Jak już będzie jakiś efekt to dam znać jak poszło

 

Narazie dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hk48m

Jeśli ktoś z Was uporał się z tą belką ... help :640:

 

Dzisiaj rozmawiałem z facetem, który miał w swoim B4 czujniki cofania zamontowane przez serwis VW. Bynajmniej tak twierdził ale jakoś mu wierze. Maniak swojego passka (a kto nie ? ;D).

 

To by świadczyło o tym, że można montować i najwyraźniej nie osłabia to konstrukcji belki w takim stopniu, żeby było to niebezpieczne.

 

Moim skromnym zdaniem takie małe dziury w tak spore belce nie powinny być problemem w trakcie wypadku. Są to faktycznie nie tak wielkie utraty wytrzymałości. Doświadczenie swoje biorę z żeglarstwa i metali jakich się tam używa, zatem mogę się mylić. Ale jakoś mi się wydaje, że się nie mylę ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się wypowie jak wyglądają takie czujniki w B3, dodatkowo dodam że jest hak czyli soczysta belka za zderzakiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności