Skocz do zawartości
Gość MaciaQ

Potrzebny schemat instalacji centralnego zamka

Rekomendowane odpowiedzi

Thx riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszzz88

Też bym bardzo prosił o schemat centralnego do paska z 97r. bez pilota na [email protected] Z góry dzięki

Edytowane przez lukaszzz88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli można to proszę o przesłanie schematu centralnego zamka do B5 na adres: [email protected]

Z góry wielkie dzieki

Poszło:dobrze

 

---------- Post added at 09:18 ---------- Previous post was at 09:18 ----------

 

Też bym bardzo prosił o schemat centralnego do paska z 97r. bez pilota na [email protected] Z góry dzięki

Poszło:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez poproszę o ten schemacik b5 98r centralny bez pilota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja terz mogę prosić o schemat centralnego zamka,[email protected] ja mam vw passat B5 99, bo ja mam taki problem że zamontowałem centralkę aby módz zamykac z pilota,ale nie wiem gdzie mam sie wpiąć aby szyby sie terz domykały,bo w centralce mam taką opcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamki się zamykają, to moim zdaniem wystarczy wydłużenie impulsu zamknij i to powinno zamykać szyby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy można prosic bardziej szczegułowo,bo nie rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj tej informacji w instrukcji do alarmu, lub podaj co to za model, to może w inecie coś się wyczyta i pomoże. Często nazywa się to "długość impulsu zamknij".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy można prosic bardziej szczegułowo,bo nie rozumiem?
prztrzymaj dłużej guzik na pilocie lub kluczyk w zamku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej właśnie kluczyk w pozycji zamknij. U mnie nie reaguje na długie trzymanie pilota zamykaniem tylko wchodzi w jakiś dziwny tryb, chyba programowania kluczyków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomi101

Witam,

poprosze o schetmat zamka cenralnego do passata 99 1.8T Dodam, że drzwi pasarzenie niedziałają montowałem antene GPS i GSM za licznikami i teraz niedziłaja mi drzwi prawe przednie oraz pali sie informacaja o poduszcze moze coś z przekaznikami cos sie poluzowało bo wczesniej wszystko bylo ok.

e-mail: [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi,ale już doszedłem co było nie tak z moją centralką, musiałem zmostkowac dodatkowy kabelek i teraz szyby sie domykają po 5 sekundach po zamknięciu z pilota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Walczę z centralnym zamkiem-passat 3bg comfortline 2001.Proszę wysłanie schematu na adres [email protected]. Dziękuję teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności