Skocz do zawartości
macek4500

deska do B4 - skóra

Rekomendowane odpowiedzi

witam, niedawno jeden z kolegów z forum podrzucił niezły pomysł. A mianowicie żeby wziąc cały kokpit od B4 i obszyć skórą. Bardzo się na to napaliłem i już w głowie mam swoją wizje i zaczołem już poszukiwania (narazie wirtualne) jutro jade do tapicera z pytaniem ile by zażyczył za taką robótkę. A może już ktoś na forum miał tak pokręcony pomysł??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem pomysl zeby obszyc deske takim zamszem jak w rajdówkach zeby sie swiatlo od niej na szybie nie odbijalo ale to koszt ok 600zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabieg obszywania/oklejania materialem powodujacym brak odbicia deski w szybie to flokowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boostertd

ja ma taki pomysl ale ile to bedzie kosztowalo to Ci nie powiem bo mam tapicera w domu :P i materialy praktycznie za free tylko nie moge sie zdecydowac jakie kolory. bede obszywal dopiero jak przerobie deskie wiec to jeszcze potrwa ale wiem jedno narzezbic sie trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie boosterd o tobie myslałem ale nie mogłem nicka zjażyć. dzisiaj byłem u tapicera, za tą deske zawołał mi 500-600 zł, materiał do wyboru do koloru, można nawet szwy wybrać kolor, bo powiedział ze z 1 kawałka skóry nie wyjdzie i trzeba wstawki robić. No to stawiam kolejny słoiczek z napisem nowa deska i bede zbierał :) btw dzisiaj montuje nowa antenke bo tamta urwali i poprzedni własciciel jakis zamiennik badziewny wstawił i odpadła :) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak .Ale zastanów się i powiedz po co ci to wózek 95r.Masz za dużo kasy?Bez obrazy ale wydaje mi sie że to przesada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yako

A znasz jakis inny prostszy i tańszy sposób, by światło nie odbijało się od szyby ??

Bo sądze ze założenie materiału na desce ma pomóc własnie w tym problemie, a przy tym jak zaczyna sie lato, jest to strasznie denerwujące :/

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak .Ale zastanów się i powiedz po co ci to wózek 95r.Masz za dużo kasy?Bez obrazy ale wydaje mi sie że to przesada

niektorzy swoje auta, tak jak ja, traktuja jako hobby :)

jeszcze jestem w takim wieku i mam taki zapal, ze kazda wolna zlotowke zastanawiam sie gdzie upchnac w auto ;) ja nie traktuje swojego passka jako tylko dupo-wozidelko ;) ....

 

boostertd, oooo to juz wiem kto mi deche bedzie obszywac :wstyd:

 

dzisiaj bylem u tapicera to powiedzial mi za sama robote cos ok 450zl :krzeslem:

 

myslalem o skorze, albo alcantarze, bo flock jakos mi nie pasi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shade popieram. To jest mój pierwszy włany samochód i chciałbym zrobić coś fajnego i pokazać i pochwaliś forumowiczom więc takie gadanie że nie namejscu(sory Hutnik). Są chłopaki którzy kadety 85-90 przerabiają i ganiają. Także jest w tym głębszy sens :))) tak bardziej ukryty :):vw: roolezzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z milosci do samochodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności