Skocz do zawartości
under81

uchwyt na napoje -tył

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam następujący problem; w tylnym uchwycie na napoje pomiedzy przednimi fotelami jest coś chyba urwane tak przypuszczam choć nie jestem pewien, bo chcąc go otworzyć ładnie wyskakuje ale cały tak ze można go wziąć sobie do reki i trzymać napój w nim na kolanach, a poza tym chcąc go zamknąć nie za każdym razem łapie zatrzask średnio co drugi trzeci raz. czy ktoś może miał podobny problem i jak go rozwiązał oraz czy istnieje jakiś sposób naprawy albo co musze kupić nowego aby sie tego pozbyć. dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo i też chcę znać odpowiedź ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaca

Wyskakuje całość, gdyż prawdopodobnie wypadł wśrodku bolec blokujący ramkę.

Po ściągnięciu konsoli można go włożyć, zabezpieczyć od dołu np. poksipolem i będzie ok.

Ktoś msiał na siłę wyciągać uchyt lub zachaczył nogą i.... bęc.

 

To zdarza się bardzo często jeżeli wozimy na tylnym sedzeniu dzieciaki lub jajcarskich pasażerów. :vw::ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie jest całkiem wyrwany i nie wiem czy można go gdzieś dostać i jaki koszt,może ktoś z forumowiczów wie.Proszę o informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem połamany ten uchwyt - upolowałem używke na allegro - 50zł - wymiana nie jest fajna, przynajmniej dla mnie nie była bo nie wiedziałem jak rozmontować podłokietnik - a dokładniej jak to aluminiowe "kopyto" podłokietnika oddzielić od ramki. Ale użyłem nieco siły i udało się wymienić wciskając nowy wkład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co piszecie to niekoniecznie urwany uchwyt... ja robiłem to dokładnie wczoraj i u mnie poprostu spadło czy tam wyrwalo sie z prowadnic takich małych , trzeba dobrze sie temu przyjrzec i zobaczycie ze powinno sie wsunąc w takie dwie małe prowadnice, jeszce dodatkowo przesmarowałem troche i dziala wszystko bez zarzutu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem inny problem z tym uchwytem, mianowicie był wciśnięty i nie chciał się otworzyć - okazało się że w ogóle nie było sprężyny która by odbijała więc zacząłem kombinować. Nie polecam sprężyny z długopisu (zbyt miękka i ciasna) w Castoramie kupiłem zestaw3 szt. - dopasowałem odbicie i zmontowałem - DZIAŁA :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności