Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wiesz... Chcialbym sie pobawic... Autem buja tato moj, ma samsunga edge s6. Ale wciaz nie wiem jak ta antene dokupic... Gdzie szukac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz... Chcialbym sie pobawic... Autem buja tato moj, ma samsunga edge s6. Ale wciaz nie wiem jak ta antene dokupic... Gdzie szukac....

 

o Boże czemu nie grzmisz :)

 

http://allegro.pl/listing/listing.php?bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-uni-1-2-1202&search_scope=&string=fakra%20gsm

Edytowane przez Zielas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielke dzieki !!!! Bimbasz rowniez mi wyslal.

 

Dzieki wielkie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem totalnie zielony w tym temacie mam b6 od miesiaca... Mam styropianowa skrzynke pod siedzeniem pasazera radio mfd 2 z nawigacja i uchwyt do telefonu wiem ze moge jakOs odpalic bluetooth ale nie wiem jak czy ktos moze mi to wytlumaczyc i napisac co musze kupic zeby to dzialalo?

 

a5a903993e4623041a387c0c900d6708.jpg

 

I taki uchwyt 9753c215e073d674fbe193258256f3ff.jpg

 

b3f03d143b530d278fa5ecd7804f1d8b.jpg

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o pomoc w spawie mojego passata rocznik 2006 mam problem z zasięgiem telefonu samsung galaxy S4 po połączeniu bluetooth samochodu z tel jest udostępniona karta sim wszystkie kontakty są widoczne ale niestety zasięg znika. Z poprzednim galaxy S3 nie było tego problemu. Co może być przyczyną? proszę o pomoc pozdrawiam 20151215_174813.jpg

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

20151215_175056.jpg

20151215_174859.jpg

20151215_174948.jpg

20151215_175007.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze posiadaczy Srajfonow.... Moze jakos sobie poradziliscie z modulem bluetooth i dzwiekiem smsa.... Czemu dziada nie slychac.... Gdy slucham muzyki bluetooth audio to tylko lekko wycisza gdy sms przychodzi ale dzwieku nie ma. Gdy bluetooth audio nie slucham, zero dzwieku wciaz. Dopiero gdy rozlaczony bluetooth audio to slychac... Bez sensu. Moze da sie inaczej zakodowac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo prosze posiadaczy Srajfonow.... Moze jakos sobie poradziliscie z modulem bluetooth i dzwiekiem smsa.... Czemu dziada nie slychac.... Gdy slucham muzyki bluetooth audio to tylko lekko wycisza gdy sms przychodzi ale dzwieku nie ma. Gdy bluetooth audio nie slucham, zero dzwieku wciaz. Dopiero gdy rozlaczony bluetooth audio to slychac... Bez sensu. Moze da sie inaczej zakodowac ?

 

a nie jest przypadkiem tak, że specyfikacja modułu bluetooth jest jedno kanałowa? (nie tylko w VW ale i w innych urządzeniach także..) to trochę tak, że sparować z modułem możesz kilka telefonów ale w danym momencie połączony jest tylko jeden, a zazwyczaj w telefonach kanał połączenia z tel. i kanał audio to są 2 oddzielne i razem się nie da, albo jedno albo drugie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie proszę o pomoc w temacie zestawów głośnomówiących. Próbowałem znaleźć podobny temat, niestety nie udało mi się.

Kupiłem Passata B6 z 2009 roku (model 2010). Posiadam radio z nawigacją RNS 310 oraz moduł BT 1K8035730 D.

Próbowałem w jakikolwiek sposób uruchomić ten moduł i sparować go z telefonem - niestety bezskutecznie. Podjechałem do ASO VW w którym od razu zaproponowali mi zakup modułu za 2500 PLN (nie sprawdzając w ogóle czy takowy nie jest przypadkiem zamontowany - pod siedzeniem), w kolejnym podobnie - nakładkę za jedyne 850 PLN. Mam pytanie czy posiadany moduł w jakikolwiek sposób mogę aktywować? Nie znam się kompletnie na elektronice, czy ktoś może podpowiedzieć jak sparować te urządzenie z moim telefonem? Przyciski na kierownicy i radiu jedynie wyciszają głos.

 

Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi automatycznie laczy wlasnie i jedno i drugie. Poradzilem sobie w inny sposob... Dalem przy bluetooth audio w autoryzacji na nie, i za kazdym razem gdy wsiade do auta to pyta czy polaczyc z bluetooth audio. Daje anuluj i nie laczy i wtedy zestaw premium dziala a bluetooth audio nie i smsa slychac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) mysle ze to tylko ajfonow przypadlosc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może jednak nie, sam napisałeś że działa z dźwiękami jak "wyciąłeś" audio po BT..... kiedyś się tak męczyłem z próbą połączenia zestawu BT w samochodzie (nieważne jaki, niefabryczny taki cudak do prób i błędów, niby miał wszystko..) i chciałem jednocześnie HandsFree czyli telefon, nawigacja czyli antena w zestawie była po BT, no i oczywiście audio..... wszystko z lapka.... oj długo się męczyłem, no i na końcu wyszło, że niby BT był superhiper (nawet pisało dwukanałowy..) to i tak jak działało jedno to drugie już nie... jak telefon (tu faktycznie był dwukanałowy bo jednocześnie 2 telefony w systemie działały, tzn. każdy mogłeś odebrać byle nie jednocześnie, ale połączenie z jednym nie rozłączało drugiego, było tylko info o zajętości i odwrotnie...), natomiast reszta już nie, jak navi (łączność z anteną bo BT) to wycinało audio, ja tel to wycinało antęnę GPS po BT, po rozłączeniu z powrotem łączyło.... czyli w sumie coś z tym jest........ są już niby w sprzedaży urządzenia BT wielokanałowe czyli takie co są w stanie jednocześnie być połączone z wieloma urządzeniami ale jak dalej mają przesłać sygnał np. audio do jednego zestawu to tu już będzie konflikt, nie da się jednocześnie podać na głośniki sygnału z wielu źródeł................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlag wie kolego.... Jak rozlaczony bt audio jest gitara. Wkurza mnie tylko ze za kazdym razem pyta czy polaczyc gdy odpalam auto.... No ale jak nie pytal gdy byla autoryzacja na TAK, to z kolei nie slychac smsow.... I sie kolo zamyka :) tak zle i tak niedobrze :) srajfon gupi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Też mam taki zestaw w swoim B6, Zestaw widzi telefon Nokia - jest sparowany ale po chwili następuje rozłączenie. Gdzieś wyczytałem ,że w pamięci mogą być tylko 4 telefony. Jak usunąć stare telefony z pamięci modułu BT?

Dziękuje za wszelkie podpowiedzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm, niestety mój B6 i jego zestaw nie działa z Huawey P8

nie wiem czemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy korzysta ktoś z Yanosika i modułu premium.

Mam z tym problem gdyż przestał mi gadać yanosik przez rsap . Słysze go w telefonie ale nie słyszę przez zestaw głośnomówiący.

Jeśli przełączę na tryb HFP działa ok i słychać go w głośnikach. Nie wiem czy ja coś przestawiłem czy sama aplikacja zgłupiała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy korzysta ktoś z Yanosika i modułu premium.

Mam z tym problem gdyż przestał mi gadać yanosik przez rsap . Słysze go w telefonie ale nie słyszę przez zestaw głośnomówiący.

Jeśli przełączę na tryb HFP działa ok i słychać go w głośnikach. Nie wiem czy ja coś przestawiłem czy sama aplikacja zgłupiała

 

A jak ci działa Janosik bez netu w trybie rsap?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ma moduł z WIFI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo ma moduł z WIFI

 

Na bogato :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo ma moduł z WIFI

dokładnie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was.

Mam pytanie.

Dziś sparowałem fabryczny zestaw głośno mówiący w passacie b6 ojca i mam mały problem.

W momencie kiedy komórka jest połączona z zestawem to nie mogę już z komórki wykręcać numerów tylko z oryginalnej klawiatury passata.

Komórka jest nieaktywna i tylko mogę połączyć się ze 112.

Czy to tak ma być, czy potrzebny jest jeszcze inny telefon z kopią karty sim.

Mam nadzieję, że zrozumiale napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności