Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam zestaw Premium z klawiatura wysuwana z konsoli itp. Telefony Nexus 4 oraz Samsung Galaxy S3 niby lacza sie z autem przez wpisanie PINu 1234, lecz auto ich nie widzi. Raz udalo mi sie, po zainstalowaniu wersji trial programu rSAP w Nexus 4 przez chwile auto wykrylo telefon, po czym po nadaniu pozwolenia na pobranie kontaktow itp. rSAP sie wysypal i juz nigdy wiecej polaczyc sie nie moglem. Probowalem rowniez z wersja premium tego programu. Android to 4.4.2 w Nexus 4 i 4.1.2 w S3. O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób widać że samochód łączy się z telefonem ?Jakiś komunikat na radiu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie że to menu phone nie działa

no właśnie to jest sygnał, ze zestaw nie widzi modułu. U mnie wszystko działało aż pewnego dnia wsiadam do auta a tutaj nic. Brak połączenia telefonu z zestawem. Wciskam PHONE i tylko pojawia się przekreślona ikonka z głośnikiem i wyciszają sie głośniki. Grafiki "telefonicznej" brak. Zapodałem temat na tym forum i stwierdzono, ze najprawdopodobniej moduł umarł. I niestety tak było w rzeczywistości:/: Co oczywiście nie musi oznaczać, ze u Ciebie jest podobnie...

 

W jaki sposób widać że samochód łączy się z telefonem ?Jakiś komunikat na radiu ?

Po odpaleniu auta pojawiają się komunikaty na FIS-ie a po uzyskaniu połączenia pojawia sie komunikat na RNS-ie (również jeżeli masz tylko włączone RADIO- nie musi być włączone PHONE)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no właśnie to jest sygnał, ze zestaw nie widzi modułu. U mnie wszystko działało aż pewnego dnia wsiadam do auta a tutaj nic. Brak połączenia telefonu z zestawem. Wciskam PHONE i tylko pojawia się przekreślona ikonka z głośnikiem i wyciszają sie głośniki. Grafiki "telefonicznej" brak. Zapodałem temat na tym forum i stwierdzono, ze najprawdopodobniej moduł umarł. I niestety tak było w rzeczywistości:/: Co oczywiście nie musi oznaczać, ze u Ciebie jest podobnie...

 

 

Po odpaleniu auta pojawiają się komunikaty na FIS-ie a po uzyskaniu połączenia pojawia sie komunikat na RNS-ie (również jeżeli masz tylko włączone RADIO- nie musi być włączone PHONE)

 

I wszystko pokręciłeś kolego, podajesz mu informacje od modułu premium, a on ma najzwyklejszy moduł, a do połączenia z telefonem potrzebuje kodowania i-lub uchwytu na desce (przynajmniej do pierwszego parowania).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co proponujecie zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak namieszałem to sorki:/: Opisałem jak sprawa ma się u mnie. Chciałem pomóc a wyszło jak zawsze:hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko już wszystko jasne .

Trzeba wymienić moduł z pod fotela pasażera na nowszy . Jak by ktoś miał jeszcze jakieś pytania co do zestawów głośnomówiących to polecam Tomasz { grabotg } . Gość ma doświadczenie .

 

Dzięki wszystkim za zaangażowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Osoby pracujące na polskiej infolinii Samsunga powinni się troszkę doszkolić, nawet nie potrafią tego sprawdzić w menu telefonu. Mam osobiście dwa SGS II i obydwa są z oficjalnym softem Samsunga i wspierają SAP.

Dla potomnych wchodzimy w ustawienia-menedżer aplikacji-uruchomione (ważne mieć włączony bluetooth)-udostępnianie bluetooth i tu masz wspierane procesy i usługi, jak na zdjęciu obok SGS II [ATTACH=CONFIG]110567[/ATTACH]

a tu na zdjęciu Samsung Advance bez funkcji SAP [ATTACH=CONFIG]110568[/ATTACH]

 

witam.podpowiedzcie mi czy jeśli według opisu kolegi nie mam w uruchomionych aplikacjach i udostępnieniach bluetooth nic z rsap-em ( nowa aktualizacja andka 4.3 w SG III , moduł 5N0035730B ) to pozostaje mi tylko zakup z GPlaya aplikacji ???

Czy ja czegoś nie mogę ogarnąć w tym tel. bo andr. 4.3 ma podobno już rsap ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam galaxy S III na andku 4.3 i wszystko śmiga jak należy, wyświetlanie w menu telefonu dostępnych usług pojawia się dopiero po połączeniu dwóch urządzeń ze sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wy to po kolei podlaczacie? opiszcie bo chyba cos robie zle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam moduł 3c0 035 730 b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam moduł, znaczy tylko z indeksem B i telefon Sony Xperia P.

Ale jak na razie nie udało mi się połączyć z samochodem, może pomożesz mi kolego, hmm?

 

No i zaopatrzony już jestem w Samsunga S3, śmiga super:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanko. zmieniłem iphona na Galaxy s3 bo mi nie parował się z moim obecnym modułem. galaxy od razu sie paruje wszystko super ale ksiązki tel nie chce mi z galaxy załadować. coś trzeba w ustawieniach tel pozmieniać? w aucie ustawiłem żeby i z urządzenia i z sim zaciągał robie update i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, posiadam Galaxy SII, łączy się z BT ale w żaden sposób nie mogę wgrać książki do FISa. Sciągnąłem program rsap oraz rsap phonebook i dalej to samo. Mam sterownik 7L6 035 730, może w nim leży problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam sterownik 7L6 035 730, może w nim leży problem?

Dokładnie to wina modułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

posiadam RNS 510 z modułem Premium. Niestety nie pamiętam teraz numeru. Niestety nie mogę się połączyć telefonem. Wyczytałem na forum iż w takim przypadku należy zmienić kodowanie modułu. I tutaj pojawia się problem - nie posiadam żadnego interfejsu.

Czy ktoś ze śląska (okolice Chorzowa, Katowic) mógłby mi pomóc zmienić to kodowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do kolego Romeo9999 on jest mistrzem w takie klocki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, co chcecie przekodowywać w module? Jak się go ustawi prawidłowo, to skoro nie paruje się z telefonem, to IMO problem leży w kompatybilności telefonu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaraz, co chcecie przekodowywać w module? Jak się go ustawi prawidłowo, to skoro nie paruje się z telefonem, to IMO problem leży w kompatybilności telefonu...

nareszcie ktoś dobrze gada, mylicie moduły premium ze standartowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie działać większość telefonó z androidem po instalacji alikacji rSAP ze sklepu play( koszt 37zł). osobiście kupiłem i kożystam caly czas i działa bezproblemowo.

 

 

 

 

 

 

 

KORZYSTAM

Blop

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności