Skocz do zawartości
wrhz

Przerywacz kierunkow - zespolony przycisk awaryjnych

Rekomendowane odpowiedzi

Jam mam problem z awaryjnymi, orginalny włącznik ma nr z literka B, sprowadzono mi z literą D - niby zamiennik, lecz po zamontowaniu świeciły awaryjne ale nie lewy prawy. Załączły sie dopiero po delikatnym wciśnięciu klawisza awaryjnych. Czy ktoś miał podobny problem?? Czy faktycznie ta jedna litera robi taka różnice?? cały nr seryjny sie zgadza. proszę o informacje na ten temat.

Wg mnie jest różnica gdyż u mnie ten sam problem występuje.. Mam "B" a zakupiłem w ASO Z "D" Szukam pomocy gdyż zaczynam tracić głowe... Gdy stary puknę to zaczyna działać i znowu przestaje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać Was czy nie irytuje kogoś tak jak mnie irytuje głośny dźwięk przerywacza? Jeżdżę również Skodą Felicią z roku 2000 i jej przerywacz jest o pół tonu cichszy.. Może tylko ja na to uwagę zwróciłem.. ale porównując inne marki, w Passacie jest on stosunkowo głośny.

Dołączam fote poglądową z opisem takiego przełącznika, gdyż chcę również zapytać Was po co VW umieścił w tym opisie nutkę? Czy może ma to jakieś znaczenie odnośnie właśnie głośności czy rodzaju tego brzęczyka w tym akurat modelu przełącznika? Może znajdzie się jakiś znawca tematu tak szczegółowego?

 

przełącznik.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powiedzieć jak wyciągnąć ten przerywacz który się znajduję za włącznikiem awaryjnych? Podważam śrubokrętem i wychodzi sam guzik a kostka zostaję nie chcę robić nic na siłę żeby nie połamać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności