grzecho6642 Zgłoś #1 Napisano 30 Marca Witam czy da radę ktoś po Vin IE podać numery kodowania licznika, gateway i komfortu? Vin to WVWZZZ3CZ7E228858 po kupnie auta połowe funkcji nie działa typy tem. zew. otwieranie klapy tył z przycisku lub klima cz też manetka prawa od fis Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
yogibabu Zgłoś #2 Napisano 30 Marca Raczej tylko online. 1 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
grzecho6642 Zgłoś #3 Napisano 30 Marca Próbowałem autelemma funkcję online i dużo funkcji poszło zakodować bo auto w ogóle nie odpalało a teraz trzeba trochę dopieścic i nie wiem jak ktoś pomoże jak to ztobić? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach