Skocz do zawartości

grzecho6642

  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

Samochód

  • Generacja
    B6
  • Silnik
    B6 2.0 TDI-CR 110KM (CBDC)BM
  • Rok produkcji
    2007

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Próbowałem autelemma funkcję online i dużo funkcji poszło zakodować bo auto w ogóle nie odpalało a teraz trzeba trochę dopieścic i nie wiem jak ktoś pomoże jak to ztobić?
  2. Witam czy da radę ktoś po Vin IE podać numery kodowania licznika, gateway i komfortu? Vin to WVWZZZ3CZ7E228858 po kupnie auta połowe funkcji nie działa typy tem. zew. otwieranie klapy tył z przycisku lub klima cz też manetka prawa od fis
  3. Witam klient b6 w 2.0tdi 16 2007 po podłączeniu testera jest bardzo dużo błędów nie mogę się połączyć bortnezem i komfortem oczywiście auto odpala i gaśnie. Jakaś porada komuś nasuwa się na uszy? Niemam schematu elektryki odrazy mówię proszę może kogoś spotkała taka sytuacja?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności