Próbowałem autelemma funkcję online i dużo funkcji poszło zakodować bo auto w ogóle nie odpalało a teraz trzeba trochę dopieścic i nie wiem jak ktoś pomoże jak to ztobić?
Witam czy da radę ktoś po Vin IE podać numery kodowania licznika, gateway i komfortu? Vin to WVWZZZ3CZ7E228858 po kupnie auta połowe funkcji nie działa typy tem. zew. otwieranie klapy tył z przycisku lub klima cz też manetka prawa od fis
Witam klient b6 w 2.0tdi 16 2007 po podłączeniu testera jest bardzo dużo błędów nie mogę się połączyć bortnezem i komfortem oczywiście auto odpala i gaśnie. Jakaś porada komuś nasuwa się na uszy? Niemam schematu elektryki odrazy mówię proszę może kogoś spotkała taka sytuacja?