Skocz do zawartości
Gość szachna

Zerwana linka maski .... b3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szachna

witam....

mam ogromny problem poniewaz zerwala mi sie linka od otwierania maski mojego passka i nie mam pojecia jak ja teraz otworzyc .... linka zerwala sie przy samym zamku

od spodu nieda rady chyba ze wyjac chlodnice ale moze ma ktos jakis lepszy sprawdzony pomysl.... z gory wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jedyne wyjście to od dołu...bo niema zadnego okrężnego dojścia :| ...chyba ze wyłamiesz atrapę przykrywającą reflektory...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemek
Moim zdaniem jedyne wyjście to od dołu...

 

Chyba nie pozostaje nic innego.A może od spodu znajdziesz dojście bez wywalania chłodnicy żeby założyć jakiś drut do tego zamka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szachna

i po klopocie wrazie czego sluze rada :P:P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zulus_25
i po klopocie wrazie czego sluze rada

 

to napisz jak to zrobiłeś , może ktoś bedzie miał taki sam problem , i tu znajdzie gotową porade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łapa od dolu i sie otworzy palcem. tu nie ma nic trudnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szachna
łapa od dolu i sie otworzy palcem. tu nie ma nic trudnego

 

no nie dokonca .... pamietaj o zabudowie wiatraka dodatkowo jesli masz dosc gruba reke na przeszkodzie stanie ci rozrusznik i innego typu zabaweczki... ja probowalem wszystkiego od spodu nieposkutkowalo .. ja otworzylem za pomoca trzech dlugich srubokretow i kolegi jeden podnosil maske dwom wkretakami a drugi posrodku nich trzecim podwaza zamek ... jedyny minus o przy niedelikatnym obchodzeniu sie z naszym passkiem mozna porysowac atrape i maske ale u mnie odbylo sie to wmiare dobrze niewidac tak skutkow ubocznych ze wzgledu na jasny kolor :D:D pozdrowka :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szjba02

można jeszcze spróbować całkowicie odkręcić atrapę(4 śrubki) płaską 10. Tyle ,ze też potrzeba do tego dwóch osób, jedna musi jakimś cienkim płaskownikiem podginać maskę a druga osoba próbuje odkręcać śruby. trzeba pamiętać też aby robić to delikatnie i nie uszkodzić lakieru, ja owinąłem płaskownik i kluczyk jakąś szmatką. po ściągnięciu atrapy mamy cały zamek pod ręką, rozwieramy śrubokrętem dwie zapadki i otwarte:) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie da rady wyjąc znaczka i tamtędy? U mnie tez się urwała :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyciągniesz znaczek, to za znaczkiem masz tzw "chwytak" powietrza, który Ci to uniemożliwi.. popróbuj jak inni koledzy, może dasz radę..:P Pozwodzenia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności