Skocz do zawartości
Gość stefan78

Chipy do silników TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stefan78

Mam pytanie czy są jacyś chętni na zchipowanie swojego TDIka? Ostatnio byłem w GEKO-CARS (Poznań) i wstępnie z nim rozmawiałem odnośnie chipów. Ponieważ ja chce do siebie, rozmawiałem z nim czy jak przyjedzie kilka aut to zrobi jakaś cene promocyjną. Okazuje się że jest to jak najbardziej realne. Co do ceny nie powiem Wam jak to chwilowo będzie wygladać, gdyż wszystko zależy od ilości chętnych jak i również od rodzaju silnika.

GEKO ma przedstawicielstwo firmy MASTERS wiec nie są to żadne samoróbki. W cenie chipa były by pomiary na hamowni przed montażem jak i po montażu. Byłby dokładnie znany przyrost mocy jak i przebieg momentu obrotowego, nie będzie też strzelania ile to mocy jest. W sobote mam w planach dalsze rozmowy, wiec byc może będe wiedział jakies przybliżone ceny.

Jak jest ktoś chetny to piszcie tu albo na PRIV.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz tak łaskaw to możesz podpytać ich o dalsze modyfikacje dla silnika AVF - program już zrobiony tak jak w podpisie. Chodzi o customowy SMIC (czy istnieje) lub FMIC i turbinę do tego silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pshemo

To podpytaj sie o cene do mojego motorka. Ile bezpiecznie mozna podkrecic (program na miasto, bez szalenstw)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robdol

Ja również wyrażam wstępne zainteresowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez, ale jeszcze kupuje audio wiec nie daję 100% niestety.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie się dowiem ile by to miało kosztować.

Chipa planowałem zakładać w czerwcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stefan78

Witam po dłuższej przerwie. trochę czasu trwało ustalenie wszystkiego ale albo ja albo Geko nie mogliśmy się zgrać

Jeżeli chodzi o szczegóły to udało mi sie wynegocjować cenę za chipa 1200 zł jeżeli chodzi o silniki TDI w tym pomiar na hamowni przed montażem chipa jak i po montażu oraz podłączenie vaga i sprawdzenie doładowania turbiny. Wykres mocy i momentu otrzyma każdy. więcej szczegółów postaram sie napisać na prv

jak są jacyś nowi chętni to proszę pisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Manfred

Witam :)

 

Stefan78...ja jestem zainteresowany chipsem swojego....wprawdzie jestem z Wrocławia ale cena jest atrakcyjna........a daj jakieś dokładniejsze info co gdzie i kiedy.....

 

Pozdrawiam Manfred.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności