Skocz do zawartości
lukas63

Mamy EURO 2012 !!!

Rekomendowane odpowiedzi

No i w końcu koniec tego całego Euro. Piszę tak bo w końcu od miesiąca miałem normalną służbę w/g normalnego grafiku. Nie powiem fajna impreza, ale pod jej koniec to już miałem dość i szczerze zaczynałem się zastanawiać czy się nie przeprowadzić do komendy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały odkop ale chciałem napomknąć że nasze stadiony przynoszą cały czas straty, mimo odbywających się imprez sportowych i kulturalnych i mimo zarządzania przez amerykańskie firmy w tym się specjalizujących.

To dla tych, którzy gotowi byli mnie pochlastać, gdy pisałem 2 lata temu, że nie będziemy w stanie utrzymać stadionów finansowo i trzeba będzie je sprzedać albo zlikwidować jak np miało to miejsce w Hiszpanii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...To dla tych, którzy gotowi byli mnie pochlastać, gdy pisałem 2 lata temu, że nie będziemy w stanie utrzymać stadionów finansowo...

No i to wszystko Michał Twoja wina...

Wykrakałeś qrva...

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Michał również przewidział że się skompromitujemy że nie wybudujemy stadionów itd itp :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale dróg nadal nie ma :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na chu. ci drogi?

 

...Mamy w końcu Dreamlinera:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale one i tak są "uziemione" więc i tak nie mamy dróg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawniej jak budowali drogi, to wiadomo było, że gdzieś " przy okazji" został pokryty asfaltem jakiś podjazd do domku jednorodzinnego, gdzieś szybko został zbudowany dom, a teraz? bez komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie Michał również przewidział że się skompromitujemy że nie wybudujemy stadionów itd itp :D

 

Lysy, już drugi raz (i to nawet chyba w tym temacie) pomyliłeś mnie z kimś innym albo przekręciłeś moją wypowiedź i mnie oczerniasz :-) Nie pisałem, że nie wybudujemy stadionów, a tylko że nie zdążymy ze wszystkim na czas, i możliwe że stadionu też każdego na tip top nie postawimy. A drogi jakie, i za ile są każdy widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam zsumowałem twoje zdania z kilku postów i taki mi wyszedł wydźwięk :D zresztą stara sprawa nie ma co się znów nad tym rozwodzić. Mój hurra optymizm jak napisałeś i różowe okulary się ziściły. Byłem bawiłem się przednie i niczego się za kraj nie wstydziłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, narzekacie na te drogi, a ja osobiście widzę poprawę i to znaczną. Wiadomo, że chciałbym na działkę na mazurach pojechać drogą ekspresową, ale nie wszędzie je zbudują. Myślę, że obok budowy dróg ekspresowych powinni też odnowić niektóre drogi lokalne, ale zdaje się że te drogi lokalne już podlegają pod gminę (czyli samorząd), a nie pod państwo. Choć niektóre krajówki też wołają o pomstę do nieba.

 

Co do stadionów, to czasem mijam Narodowy, który ciągle stoi pusty. Może powinni wpuścić tam handlarzy z dawnego stadionu X lecia? :) Przynajmniej ruch by był :P

 

A co do biznesu życia na S8, to nie bardzo rozumiem, przecież wygrała oferta tańsza niż zakładał kosztorys inwestorki, czyli ten z GDDKiA, a więc wszystko zgodnie z prawem. Ja rozumiem, że żadna oferta nie spełniała kosztorysu inwestorskiego, bo była zmowa i podnieśli kosztorys. A sama rozmowa telefoniczna to o czym jest? Jak ktoś prowadzi prywatną firmę to może zatrudniać kogo chce i jak chce. Ja pewnie też jakbym miał np. 170mln zysku (10%) z całości inwestycji, to od razu bym planował co zrobię z tymi pieniędzmi. Aż dziw bierze, że tylko o jednym porsche mówił :P

Edytowane przez Nuttie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam, i tym się różnimy, Ty jesteś zadowolony ze szklanka jest w połowie pełna a ja smutny że jest w połowie pusta. O zabawie nic nie piszę bo na pewno było przednia i o wstydzie też nie ma powodu pisać ale euro obnażyło nieudolność polskiego rządu pod względem organizacyjnym na całej linii. Zatrudnianie chinczykow, rozkradanie materiałów, robota na od******* i mamy jak mamy - drogi stopniały a śnieg został. I o to właśnie chodzi - Tobie się podobało, ale co dalej? A, już wiem, będziesz utrzymywał te stadiony podatkami. Do tego mamy najdroższe drogi, nartostrady, usługi gsm w Europie. Czego w ogóle ja się czepiam...

 

Tusk do Merkel: ile średnio zarabia u was robotnik?

Merkel: 2000

Tusk: a ile wydaje na życie?

Merkel: 1500

Tusk: to co robi z pozostałymi 500?

Merkel: a **** mnie to obchodzi.

 

Merkel: ile u was zarabia średnio robotnik?

Tusk: 1500

Merkel: a ile wydaje na życie?

Tusk: 2000

Merkel: to skąd on bierze te 500?

Tusk: a **** mnie to obchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj problem leży też w tym, że my rządzimy raptem przez 20 lat, a oni dorabiali się od zawsze, wpływ na to ma też ta nasza polska mentalność. No chyba, że proponujesz dodrukować Zygmuntów Starych i wyrównać poziom zamożności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał galopujesz się trochę :) Ja ci napisałem od strony kibica jak widziałem euro a ty mi z polityką wyjeżdżasz :) Ja o jednej stronie medalu a ty o drugiej. Jaki sens mieszać obie sprawy ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to od początku śmierdzi polityką :wmorde

 

Narzekactwo to nasza cecha narodowa (nie wada,cecha) i chorzy byśmy byli gdybyśmy nie ponarzekali :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest Mieszko,święte słowa.Kto czytał dzisiejsze komentarze po "występie"naszych piłkarzy wczoraj,ten doskonale wie,iż nasze społeczeństwo wciąż doszukuje się w naszych grajkach gwiazdorów,pomimo,iż wszem i wobec wiadomo,że prezentują poziom poniżej średniej europejskiej.Trochę realizmu,na który nas nie stać i nikt nie będzie rozczarowany.Irlandia podczas ME dostała naprawdę przysłowiowe baty,a wczorajszego wieczoru doświadczeniem oraz przede wszystkim zaangażowaniem pokazała,gdzie jesteśmy.Narzekajmy dalej,amen.:brawo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie...

Zamknijmy ten temat...

EURO 2012 mamy już daaaaaaaaaaawno za sobą, a gatki o polityce i dziurach w drodze, można gdzie indziej w Off Topie kontynuować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jest Mieszko,święte słowa.Kto czytał dzisiejsze komentarze po "występie"naszych piłkarzy wczoraj,ten doskonale wie,iż nasze społeczeństwo wciąż doszukuje się w naszych grajkach gwiazdorów,pomimo,iż wszem i wobec wiadomo,że prezentują poziom poniżej średniej europejskiej.

Że co? Chyba jaja sobie robisz. Trójca z BVB zbiera ogólnie dobre jak nie bardzo dobre oceny za grę u nich w lidze niemieckiej, jak grają w reprezentacji to wszyscy widzimy. Sytuacje 1 vs 1 nie psuje się tak jak to zrobił piłkarz światowej klasy- Lewandowski. A miał przynajmniej dwie 100% takie sytuacje. Mamy też bramkarzy, którzy są chwaleni w klubach- to co pokazał Boruc jak wybił piłkę to też wieje amatorszczyzną. Skoro nie chce im się porządnie grać dla narodowej reprezentacji to niech nie grają, po co się kompromitować na arenie międzynarodowej. Aż rzygać się chce, jak oni grają. Za to kwintesencją piłki kopanej są mecze Niemiec, Hiszpanii, Argentyny itp. Oni potrafią grać zespołowo, u nas jest kopanina rodem z ligi okręgowej jak nie gorzej. Nigdy nie uważałem reprezentację Polski w piłce nożnej za narodowy sport i żeby tym się chwalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamknijmy ten temat...

Ba zaraz będzie z tego niezły OT, bo już się taki robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności