Skocz do zawartości
Gość pletewka

Problem z polączeniem sie z VAG

Rekomendowane odpowiedzi

ta wersja nie naleczysz juz za wiele. najnowsza 607 ma mozliwowc odczytania przebiego z ECu15, wiec jak ktos jakims VagTaho kasował szafe - to tam masz wszystko zapisane. no chyba ze ktos dobry to robił, wtedy nic juz w aucie nie znajdziez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Yassek - pytanie skąd załatwić wersję 311,2. Chciałbym "leczyć" mojego pasia sam. Możesz poradzić - podpowiedzieć w tym temacie.?

Linki podał pshemo albo P2P :evil:

 

A czy istnieje możliwość ze to padło gniazdo diagnostyczne w Pasku??

Próbowałeś odłączyć akumulator i na chwilę zewrzeć klemy? Może się coś przyblokowało w sterowniku.

Może poprzedni właściciel specjalnie rozłączył/przerwał kabelki na lini do gniazda. Niektórzy tak zabezpieczają przed kradzieżą.

Jak nic nie pomoże to do elektryka na sprawdzenie owych kabelków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam próbowałem się połączyć dzisiaj za pomocą kabla i program vag 311.2 ja posiadam golfa IV w benzynie 1.6 więc nie szło się połaczyć:/natomiast sprawdziłem u sąsiada posiada Golfa IV 1.9TDI i połączyło się odrazu bez żadnego problemu,Orientuje się może co może być spowodowane?Wejście OBD2 było w samochodzie sprawdzone działa elektryk sprawdzi?.bezpieczniki dobre są sprawdzałem.Odłączałem akumulator, Próbowałem rożne możliwości zmiana Start Baud,porty prędkości uruchom jako administrator różne programy 311-2 polski vag 4.9i nic nie dało:/ natomiast kabelek jest sprawny po się łączy u innych bez problemu, u mnie wejście jest dobre....

 

Takie coś mi wyskakuje

port status: ok

interface: found!

type: serial pass-through

opto/iso: no

ross-tech design: no

klikam na save i nastepnie probuje select->engine i wyskakuje okienko:

no response from controler!

 

jak daje na obd II test

wyskakuje ze

car is not ISO/OBD compatibile!

if this car is vw/audi/seat/skoda

try SELECT->indiwidual controlers

 

 

Proszę o Pomoc,Pozdrawiam _________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie coś mi wyskakuje

port status: ok

interface: found!

type: serial pass-through

opto/iso: no

ross-tech design: no

nie łączy się ze wszystkimi sterownikami, czy tylko motor ??

Zrób test w aucie z którym łączysz się bezproblemowo i zapamietaj. Rozumiem, że masz pełną wersję programu ??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się w ogóle połaczysz z niczym:/Próbowałem różnymi programami oczywiście w pełnej wersji....Pomoże ktoś?

Edytowane przez kaarolek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak po wymianie kable okazało się ze łączy tylko za pomoca VWTOOL i z polskim VAgiem ale w polskim nie może odczytać silnikia wszystko innego odczytuje co mam dalej robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam kabelek Vag k can i dzis chcialem go podlaczyc pod samochod zainstalowalem wszystko tak jak jest w instrucji ale po podlaczeniu i wlaczeniu jakiegos programu wyskakuje mi blad taki jak u kaarolek1:

wyskakuje ze

car is not ISO/OBD compatibile!

if this car is vw/audi/seat/skoda

try SELECT->indiwidual controlers

kabel niedawnoz akupilem na allegro.

Nie wie czy może gniazdo obd2 mi nie działa bo mam auto po przedkladce?!

Czy jest możliwośc gdzie indziej podlaczenia kabla obd2?

Port ustawilem na kablu na com 2 i tak samo ustawilem program na com2 ;/

Edytowane przez maly3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności