Skocz do zawartości
Glizda

Moje nowe NAVI

Rekomendowane odpowiedzi

Cena jak na takie urzadzenie wedlug mnie jest dość duża w porównaniu do parametrów. Ja ostratnio sprzedawałem kilka sztuk MIO P550 i wydaje mi się że parametry ma lepsze procek 400 , bluetooth. Wireles Lan, wbudowany GPS bez konieczności obracania antenki i Windows Mobile 5.0 a z doświadczenia powiem że bez zwiechów działa Automapa XL. TomTom, Destinator PL , Aigo 2006,

 

Cena kształtuje się w granicach 1200złZobacz opis

Ja osobiście mam MIO A701

 

Pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja testowalem MIO550 i swojego Asus A636 i bardziej odpowiada mi Asus - praca rysikiem jest lepsza - matryca jak dla mnie jest bardziej czula. Ogolnie mialem wziac MIO ale nie bylo na stanie i dlatego wzialem Asusa - calosc wyszla mnie z karta 1GB Kingston HS 1500zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kip miał rację. Chyba byłem w błędzie mówiąc, że nic sie nie da podpiąć pod USB.

Jeżeli poket ma tego Hosta USB to możliwa jest współpraca z innymi urządzeniami (tylko, że są to rozwiązania i zastosowania nietypowe).

W każdym razie znalazłem coś, co może się niektórym przyda:

diagnostyka samochodu VAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja testuje tego Asusa i wynikają z tego dwa wnioski:

-porównywanie procesorów czestotliwościa jest bez sensu: HP4700 ma procek 625 Mhz a Asus jak na razie nie daje mu szans przy uruchamianiu Automapy :-)

- Nie wszystko złoto co się świeci. WM5 nie dało mi przy codziennej pracy nic wiecej niz spowolnienie systemu. Zasada jest analogiczna do win98 i XP. Jak cos działało do tej pory szybko to z XP działa troszke wolniej a robi to samo...

 

Gdyby nie to że HP ma 4 cale ekranu to nie wydał bym drugi raz tyle kasy na niego. Szczegolnie ze dodatkowo trzeba dokupić do niego oddzielnie GPS...

Pojemność pamięci też juz ma drugorzędne znaczenie. 32, 64 czy 128... i tak trzeba dokupic kartę pamięci i z niej uruchamiać mapy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazio jest wirles pod SD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kazio jest wirles pod SD :)

Niemożliwe, a gdzie to można kupić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazio cena jest ok prawie tyle co kazda inna w miare dobra sieciowka na PCIAMCIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności