Skocz do zawartości
Gość boostertd

Małe przemyślenia na temat kierowcow BMW:)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Skrzypek
jesli klijetka była by taka ze bym jej nie przelecial za darmo to za przejażdżkę ferrari tez bym jej nie przeleciał...

 

 

.........ja bym przeleciał.... ach ta MODENA, ach te maranello........ :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boostertd

hymm widze ze sporo osob odebralo ten OT jako atak na marke bmw przez wywyzszenie passata... a nie o to chodzilo szczeze mowiac dla mnie model BMW e30 to jest obiekt kultu za kazdym razem kiedy widze niziutkie e30 zrobione na G-STYLE serce bije mi mocniej ale niestety wielokrotnie przekonalem sie ze panowie z bmw maja jakies zabuzeania wlasnego ego (ale ja ciagle mowie o bmw e34 nie piszcie o nowszych modelach bo to jest za wysoka polka dla wiesniaczenie jeszcze) i za wszelka cene pokazuja kim to oni nie sa, czesto stwarzajac zagrozenie na drodze, fak faktem ze moze jazda z predkoscia 80-90km/h na 50 to nie jest madre z mojej strony ale koles ktory jak chce sie go wyprzedzic nie daje tego zrbic za wszelka cene a potem nawet nie da zjechac na wlasciwy pas to ma kope w glowie a uwiezcie ze w moim miescie takich ludzi jest multum. nie tylko bmw woza sie wiesniaki zauwazylem ze oprocz calibry to audi coupe staje sie juz takim obiektem kultu dresow :( bmw robi robilo i bedzie robic piekne auta ale niestety niektore stracily szacunek przez takich ludzi.

 

w miedzy czasie byl poruszony temat ze my wywyzszamy swoje passaty nie prawda nie znajdziecie mi osoby ktora mi wmowi ze passat jest lepszy niz bmw serii 5 (e39 i nowsze) bo do 7 to nawet szkoda porownywac ale niestety w moich stronach panowie z bmw zyja w przekonaniu "masz bmw jestes kim a reszta to ch..." dlatego mnie tak to boli i zaczalem ten temat ze takie jednym slowem boli niszcza dobra renome tych nie zniszczalnych aut...

 

PS.w temacie jest wyraznie napisane " male przemyslenia na temat KIEROWCOW bmw" a nie samochodow bmw :padam::padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mowisz tak na codzien czy to był zart?

Oczywiście ze zarciak.

nie znajdziecie mi osoby ktora mi wmowi ze passat jest lepszy niz bmw serii 5

to jest niestety prawda, sam sie głeboko zastanawialem czy kupic BMW serii5 czy Paska, czy Audi a4. Wybór padl jaki padl, a to dlatego ze BMW za duzo pali, a a4jest dla mnie troszke za male. I ciesze sie ze jestem na tym forum a nie innym. A kierowcow BMW trzeba uczyc pokory(tych niemyslacych trzezwo ), jeszcze nie wiem jak, ale cos wymysle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrzypek

A tak swoją drogą zaglądaliście kiedyś na forum BMW-klub Polska? Tam to dopiero klną na wieśniakowaty element rozbijający się obecnie e-30/34 :D

Cóż, jak to napisałem w jakimś innym wątku debile są wszędzie groźni. Na szczęście nie stykam się zbyt często z tą plagą. I w sumie nie wiem, czy to można zawęzić do marki BMW. Ogólnie ostatnio poziom kultury, sprawności i bezpieczeństwa jazdy jest dość... hm, hm... niski... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
kiedy pan w bmw 524D zobaczyl ze go wyprzedzam zacza przyspieszac nie zwarzajac ze z naprzeciwka mnie jedzie auto

 

Mialem identyczna sytuacje tyle,ze wyprzedzalem audi b4.W dodatku droga byla bardzo waska.Tacy kierowcy jak ci to totalni debile bez wyobrazni.Jesli ktos jedzie szybciej ode mnie,zawsze mu zjezdzam w miare mozliwosci i przepuszczam,tak tez bylo z kierowca audi gdy w koncu mnie dogonil i wyprzedzal,zjechalem mu,pewnie glupio mu sie zrobilo bo myslal ze znize sie do jego poziomu i postapie tak jak on.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszyscy!! wszyscy faceci to meskie szowinistyczne swinie ktore leca na samochody!!

 

Prawda w oczy kole :P

 

Ja po prostu myślę, że dlatego więcej jest kobiet lecących na samochody niż mężczyzn, bo o takich facetach zwyczajnie się nie mówi.

 

może nie "lecimy" na przyziemne samochody typu: BMW czy Mrecedes, ale na pewno za przejażdżkę ferrari

 

I tu się w zupełności zgadzam :rotfl: Dla większości te marki aut są tak popularne jak kiedyś polonez czy fiat 125p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak to jest, dzisiaj na bmw stać każdego kto zamiast mózgu ma wysolarowane i napakowane koksami ciało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie żałuję kierowcy tego "pojazdu" :cwaniak: A jeśli zginął, to po prostu uratował życie innym - może to są mocne słowa - ale niestety prawdziwe :zalamany:

 

EDIT//

 

SORKI maleńka - uniosłem się trochę - błąd już naprawiony :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"gównowozu"

 

A gdybym tak napisała o Twoim pasku kandydującym do auta miesiąca?? :wpale::[:[:[:[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 4MOTION_LBN

Szacunek dla tego kolegi z BMW przepołowioną na dwie części musiał się postarać. Ogólnie BMW to w większości dno, może poza nowymi modelami na które "chamstwa" nie stać na razie.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dudek

polecam stronke

 

 

http://www.bmwluksusowatandeta.pl/

 

maly cytat:

 

''Szanowni Państwo, stworzyłem tą stronę aby przedstawić Państwu jaką gehennę przechodzę odkąd kupiłem auto które miało dać mi komfort, spokój i bezpieczeństwo a jak się okazało kupiłem "LUKSUSOWĄ TANDETĘ".

 

......

Tak trwa mój bój o NORMALNE użytkowanie luksusowego samochodu za ponad PÓŁ MILIONA złotych! Koszt materiałów i robocizny od nowości do grudnia 2005 roku przekroczył 65 000zł!

 

W okresie ok. 20 miesięcznej eksploatacji pojazdu był poddany 30 naprawom gwarancyjnym, nie wliczając w to niezbędnych, wymaganych przez producenta obsług eksploatacyjnych. Naprawy te zawierały się w 12 zleceniach gwarancyjnych. Suma dni od otwarcia do zamknięcia zleceń wyniosła 144.

''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przeczytałem fajne określenie właścicieli BMW o nieco większych wymiarach bicepsa

 

 

lubię skopać dup.. kolesiowi typu steryd- patrol w BMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boostertd, :rotfl::rotfl::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednej rzeczy mozna zazdroscic bmw. motorowni i tylnego napedu - te drifty :padam:

 

ale i :vw: gora zawsze i wszedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukinho

Heheh poczytałem ten temat i popieram. Mieszkam na wsi pod częstochową i szczytem lansu jest własnie stare BMW seri 3 opel tigra ze zmienionym wydechem i golf III. A BMW to poprstu hit ja mijając stacje benzynową na wsi widzialem max 4 BMW seri 3 :krzeslem: A na disco mhmmm brakło by mi palców na obu rękach zeby policzyć takie trendy furki. Mnie rowiesnicy ( mam 19 lat ) po tym jak sie dowiedzili ze chce kupic B6 nazwali idiotą etc i sie odgrazali ze i tak ich BMW i Tigry sa lepsze, szybsze i bardziej "cool" :mur::rotfl::rotfl: . Jeden kumpel mnie rozwalił jak dzwoni do mnie i mowi ze ma super fure, no to cóz idze do niego patrze a tu BMW 3 rocznik 1995 1.8+Lpg przejechane 320 tys najubozsza wersja ( w niemczech mu nawet klime zdemontowali i poduszki sa wyjete ) ale kierownica M i nakładki na progi byc muszą a no i wydech zmieniony :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam siły tego komentować bo u nas na cb na bieżąco miedzy godzina 14 a 18 były informacje na ten temat , po prostu :przestraszony: z tego co mówili na cb to w tym bmw był młody kierowca.

 

 

http://www.tvn24.pl/28377,1514098,0,1,fakty_wiadomosc.html

 

 

Locus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukinho

Co do powyższego posta autem prowadził 22 letni chłopak BMW kupił dzien wczesniej jechał według róznych zrodełokoło 150 lub 190 km/h w volkswagenie z którym sie zderzył jechał dziadek i dwójka dzieci w wieku 10 i 16 lat.

 

2 Tygodnie wczesniej nie pamietam dokladnie ile osób zgineło w wyniku wypadku. Poraz kolejny BMW i młody kierowca auto staneło włomieniach i :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności