Skocz do zawartości
dusia28

Przepalającym się bezpiecznik 31 passat B5 fl 1,9 TDI 2002 r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jeżeli źle zamieściłem zapytanie to przepraszam. Mam problem z przepalającym się bezpiecznikiem nr 31 15A. Czy ktoś ma schemat tej instalacji? Może ktoś mi podpowie do czego idzie przewód czarno niebieski od tego bezpiecznika. Wypięty mam czujnik od miski olejowej, cofania i nadal wywala na zapłonie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg schematu "idzie" między innymi  na przepływomierz, zawory elektromagnetyczne.... prześledź schemat, sprawdź instalację, może gdzieś jest przetarta.

instalacja.pdf

Edytowane przez pisula1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To schemat na zwykłą pompę a nie na pompowtryski? Jest różnica schematów pod względem silników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To schemat silnika AWX , tak jak masz w opisie i są na nim zaznaczone pompowtryski. 

Edytowane przez pisula1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dziękuję, jutro będę szukał. Jak coś znajdę dam znać dla kolejnych osób z takim problemem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego czy ty się orientujesz gdzie wychodzi ten przewód niebieski z czarnym paskiem od bezpiecznika 31? Wchodzi pod deskę i Dalej nie wiem gdzie go szukać. Silnik jednak mam avf

Edytowane przez dusia28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na schemacie, wchodzi do pinu nr 2 miernika masy powietrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal walcze z autem i przepalającym się bezpiecznikiem. Przewód który robi zwarcie znaleziony i jest on w słupku konstrukcyjnym po stronie kierowcy. Przewody idą od kostek przy skrzynce bezpieczników w górę aż gdzieś w tył auta. Do czego może być czarny kabelek z białym paskiem, bardzo cieniutki ? Wchodzi do zielonej kostki. 

IMG_20230711_180848157~2.jpg

Edytowane przez dusia28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności