Skocz do zawartości
Gość Seban

Film,serial plus opinia

Rekomendowane odpowiedzi

no to właśnie wróciłem z kina, Piraci z Karaibów.

 

Najlepsza z 4 części to to nie jest ale klimat trzyma, jest zabawnie. Szkoda tylko że się Bloom i Keira wykruszyli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać

Limitless - polski tytuł - JESTEM BOGIEM

 

Filmik do pewnego momentu nawet super, póżniej ok ale pozycja warta zobaczenia

 

limitless_poster_03.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to właśnie wróciłem z kina, Piraci z Karaibów.

 

Najlepsza z 4 części to to nie jest ale klimat trzyma, jest zabawnie. Szkoda tylko że się Bloom i Keira wykruszyli...

Ja właśnie też wróciłem z Piratów

Byłem oglądnąć w 3D i powiem że nie wiem czyja to wina była ale obraz w 3D był lipny tam gdzie były sceny ciemne lepiej sie ogladało bez okularów

A co do samego filmu to rewelacji nie ma i czasami to naprawde się nudno robiło i osobiście NIE POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adam chyba nie pytasz powaznie

Pytam bo mi się nie chce ściągać tego ustrojstwa... Mam HDD do wymiany po ostatnim ściąganiu, virus in boot sector.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3D a 3D to spora różnica, zależnie od kina. Jeśli w kinie jest imax 3D to ludzie narzekają, jeśli jest Dolby 3D to jest super i pod względem jasności i pod względem jakości obrazu.

 

W Gdańsku ludzie narzekają głównie na 3D w Multikinie, z kolei z Krewetki wszyscy wychodzą zadowoleni. Ja z racji adresu bliżej mam do Krewetki właśnie i zawsze mi się wszystko podobało. Ale że natłukliśmy sporo punktów payback które można wymieniać na bilety do Nulti - poszliśmy ostatnio dwukrotnie do tego właśnie kina. Kur*a jaka żenada.

 

Film się zaczął 32 minuty po starcie - z czego puślili 3 trailery a reszta to gówniane reklamy jak na polsacie. Po drugie reklama ligi mistrzów lecąca cyklicznie przed "zasadniczymi reklamami" - taki ryk i jazgot że ciężko wysiedzieć. Głośniki przesterowane charczą, i tak kilka razy zanim zacznie się seans reklam... Na szczęście bliżej mam do konkurencji i więcej się tam nie wybiorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie - mam jedno zaproszonko na hdbt.eu - jeśli kogoś to interere to zapraszam na PW. Zaproszenie wysępiłem dla jednego z forumowiczów od adminów hdbt - mimo że rejestracja jest wyłączona, niestety do teraz się nie zarejestrował a o północy zaproszenie wygaśnie.

 

Jeśli ktoś chce i ma świadomość co to bittorrent, prywatny tracker i zasady seedowania - tak jak napisałem - zapraszam na PW.

Edytowane przez cervandes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ogladnąlem i powiem że to film nie dla wszystkich

Przede wszystkim nie dla kobiet i dzieci

W kilku scenach nie dałem rady oglądać

Ale to co sie uśmiałem to moje :haha

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=fKwjU_pSSW4]http://www.youtube.com/watch?v=fKwjU_pSSW4[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom, scena z odrzutowcem i karłami powala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nom, scena z odrzutowcem i karłami powala...

A to Ci powiem najsłabsze scenki :D

Jest kilka nie "smacznych" numerów ale lałem ze śmiechu jak głupi :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oglądnąlem Och Karol 2

[ame=

]
[/ame]

Powiem że nawet fajny :)

Uśmialem sie w kilku scenach

POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o "Och Karol 2" to zdecydowanie polecam ten film. Jedynka na której była wzorowana druga część, może się schować. Rewelacyjna obsada aktorska ( świetna - uważam rola Stelmaszczyka, Zborowskiego czy Adamczyka), rewelacyjne teksty i gagi naprawdę promuje ten film. Jest zasadnicza różnica miedzy tym filmem a innymi komediami Polskimi które powstały w ostatnim czasie. Różnica polega na tym że tu w tej komedii śmiech jest wywoływany za pomocą przemyślanych lecz nie wydumanych scen, tekstów i zachowań bohaterów. Nie wymusza się na widzu pustego śmiechu wszelkie sceny są ze sobą powiązane a najlepsze właśnie jest to że sceny, teksty i gagi są po prostu w większości z życia wzięte. Byłem na tym filmie w kinie jak tylko wchodził na ekrany a ponownie oglądaliśmy go ze znajomymi przy grillu w ten weekend, naprawdę polecam.

Edytowane przez wladek1181

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie skończyłem oglądać

Limitless - polski tytuł - JESTEM BOGIEM

 

Filmik do pewnego momentu nawet super, póżniej ok ale pozycja warta zobaczenia

 

limitless_poster_03.jpg

Dzisiaj ogladnąłem i faktycznie Bardzo fajny film w skali do 10 to dałbym 8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o "Och Karol 2" to zdecydowanie polecam ten film. Jedynka na której była wzorowana druga część, może się schować. Rewelacyjna obsada aktorska ( świetna - uważam rola Stelmaszczyka, Zborowskiego czy Adamczyka), rewelacyjne teksty i gagi naprawdę promuje ten film. Jest zasadnicza różnica miedzy tym filmem a innymi komediami Polskimi które powstały w ostatnim czasie. Różnica polega na tym że tu w tej komedii śmiech jest wywoływany za pomocą przemyślanych lecz nie wydumanych scen, tekstów i zachowań bohaterów. Nie wymusza się na widzu pustego śmiechu wszelkie sceny są ze sobą powiązane a najlepsze właśnie jest to że sceny, teksty i gagi są po prostu w większości z życia wzięte. Byłem na tym filmie w kinie jak tylko wchodził na ekrany a ponownie oglądaliśmy go ze znajomymi przy grillu w ten weekend, naprawdę polecam.

 

no cóż kazdy ma inne poczucie humoru

mnie ten film wogóle nie bawił ani śmieszył a do tego był strasznie przewidywalny

gra aktorska dobra ale to nie wszystko, po za tym jak na taki film to za mało cycków na ekranie :bleble

za lepsza komedie uważam choćby :"to nie tak jak myślisz kotku"

 

no ale kazdy niech zobaczy i oceni w/g siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może powiem tak.

Ja nie przepadam za horrorami. Jak trzeba to obejrzę, ale kobieta się uparła, ze chcę horror obejrzeć.

Więc dobrze jakby to był jakiś horror do oglądania z druga połówką ( o ile takie horrory w ogóle istnieją :rotfl: )

 

Zejscie 1 i Zejscie 2 - zajebiste filmy , zona bala sie zasnac, hahaha

 

A z seriali to polecam Visitors 1 seria leci we wtorki po kubie woj. ale sa nastepne serie w necie

Edytowane przez kristofero1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=LJ3b7vsQUvk]http://www.youtube.com/watch?v=LJ3b7vsQUvk[/ame]

Przed chwila skończyłem oglądać Nawet że nie nawidze filmów z napisami to w tym filmie nie ma dużo do czytanie i dlatego nie czekałem na lektora

Polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Priest 3D polecam nawet godny kawałek filmu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na Kac Vegas 2. Jak na mój gust pierwsza część o wiele lepsza, ogólnie można sie pośmiać :lol2ocena 7,5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam opinie kolegi I lepsza niz II aczkolwiek posikany byłem ze smiechu jak sie obudzili po iweczorze kawalerskim :)

 

P.S oglądałem ten film w czwartek a w piatek bylem na wieczorze kawalerskim. I czesc wieczoru to Klub ze striptizem :D II czesc do Klub (kuzyn wlasciciel) Panowie .... film mi sie urwał tak samo przyszlemu Panu mlodemu i jeszcze jednemu kumplowi. Drugi dzien otwieram oczy patrze chlopaki leza kolo mnie a najlepsze jest to ze obudzilismy sie 20 km od Klubu w ktorym bylismy i gdyby nie znajomi to niewiedzielibysmy co sie stalo :) nikomu nie zycze mojego losu to jest naprawde duzy stres 2 dni dowiadywalismy sie co zrobilismy w Klubie, przed klubem szok szok szok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te "Panie", o których piszesz to wyglądały na kobiety? (wiesz co mam na myśli :P) :rotfl: Kto oglądał to pewnie domyśla się o co chodzi :lol2

Edytowane przez kamil_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh nie no spoko sprawdzilismy hahaha :D zeby wyjebki nie bylo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności