Skocz do zawartości
Gość Seban

Film,serial plus opinia

Rekomendowane odpowiedzi

Nietykalni

 

Polecam ten film z czystym sumieniem. Oglądałem już dziesiątki razy, dalej bawi mnie tak samo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do seriali dopisze serial na dobrym poziomie "Person of Interest". Obecnie kończy się 2 sezon. Pierwszy można zobaczyć w polskiej tv pod tytułem "Wybrani" na tvn tylko dość późno.

http://www.filmweb.pl/serial/Impersonalni-2011-618075

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
House of Cards- świetny serial polityczny z Kevinem Spacey

 

widziałem 1 odcinek i mnie zaciekawił

 

własnie sciagam 1 sezon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po lekturze kilkunastu komentarzy przesączonych próbą odwrócenia od fabuły jak i porównania filmu do komedii itp, w końcu nie wytrzymałem i obejrzałem

"Pokłosie"

i muszę stwierdzić iż poza ukazaniem antysemityzmu w naszym kraju i jakiejś dziwnej siły która pcha głównych bohaterów w czyny które w rzeczywistości okazują się próbą odkupienia win swoich bliskich to....

film jest kawałkiem dobrego kina, które wywołuje silne emocje, utożsamia nas z przesłaniem, wciąga w mroczną tajemnice.

Polecam.

 

Znalazłem też kilka tematów o niemieckim trzyodcinkowym serialu "unsere mütter unsere väter"

Ciekawie przedstawiono w niej polską partyzantkę.

Wczoraj wieczorem oglądałem online kawałek i polskie epizody są nagrane "po polsku".

Jak ktoś ma obyty germański obejrzy całość.

Edytowane przez lebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajny serial. Aż się prosił o drugą serię, ale niestety.

 

Polecam.

 

Fakt. Obejrzałem 22 odcinki w niespełna 4 dni :zeco i generalnie czuje się niedosyt i napiecie po tych odcinkach. Ewidentnie kolejne odcinki mozna podciągnąć :ok miejmy nadzieję,że nakrecą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Essential Killing (2010) Film Jerzego Skolimowskiego w którym mała rolę zagrała Emmanuelle Seigner.

Puszcza Kampinowska jest tłem do ucieczki afgańskiego terrorysty który zbiegł z transportu do "nieistniejących wiezień CIA w Polsce".

Epizod ze zdobywaniem pożywienia od "lokalnej mieszkanki" rozłożył mnie na łopatki.:lol

 

Reset (Wrecked) (2010)

Główny i praktycznie jedyny bohater ( Adrien Brody ) odzyskuje przytomność we wraku rozbitego samochodu w środku kanadyjskich lasów, niestety nie pamięta jak i dlaczego się tam znalazł, dzięki dokumentom i radiu uświadamia sobie iż brał udział w napadzie na bank gdzie zginęła kasjerka i strażnik. Film może wydawać się ciężki i przytłaczający ale bardzo ciekawie ukazane są momenty oderwania od rzeczywistej sytuacji człowieka które są próbą odzyskania utraconej świadomości, dobra gra Adriena sprawia iż momentami utożsamiamy się z bohaterem w jego walce o przetrwanie.

http://www.youtube.com/watch?v=hKUtFGg09xk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio skończyłem oglądać serial Pitbull w 3 sezonach, mogę polecić z czystym sumieniem, jest się z czego pośmiać, a co najważniejsze ukazuje polskie realia moja ocena 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Układ zamknięty. Bardzo dobry film, chociaż nigdy jeszcze z kina nie wyszedłem tak wkurwi@*_ony.. fabuła niestety w Pl jest prawdziwa. Państwo w państwie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu polecał "House of Cards" :hmm ale nie chce mi się szukać kto :P

 

Po pierwszym odcinku stwierdzam,że rewela,kroi się poważna akcja :hyhy :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu polecał "House of Cards" :hmm ale nie chce mi się szukać kto :P

 

Po pierwszym odcinku stwierdzam,że rewela,kroi się poważna akcja :hyhy :ok

 

dobry , dobry wciąga nie samowicie

 

fajne jest to ze główny bohater jest też takim narratorem w filmie , fajnie to zrobili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,zapowiada się całkiem nieźle . Dziś będę miał dylemat czy dać się wciągnąć w kilka odcinków na raz czy pykać we Fife :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne był już powyżej,lecz i ja dodam od siebie,że "Django Unchained" to pozycja niemal obowiązkowa,dla każdego fana dobrego kina.2h 45 niczym z bicza strzelił,genialny film i jak zwykle genialny Tarantino.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja Michał :ok i przegenialny Christoph Waltz :hyhy koleś mnie rozkłada na łopatki normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Christoph Waltz,Samuel L.Jackson,nawet Leo Di Caprio.Estraklasa:respect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak byłem w pl to poszedłem ze znajomymi do kina na drogówkę

 

i muszę przyznać ze film rewelka jak na polskie realia, po tych wszystkich kaszanach polskich jakie ostatnio wyprodukowano ten jedyny zasługuje na ekstraklasę a Wojtek Smarzowski naprawdę wyrasta na super reżysera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do kina na drogówkę

Tez obejrzałem i mile się zaskoczyłem. Troszkę za duzo jak dla mnie tam " wstawek z amatorskiej kamery " ale bez tego nie byłoby fabuły ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności