Skocz do zawartości
Variant CL

Kto mi podłączy VAG-a do TDI 1Z ??

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kogoś z okolic Krosna, Brzozowa kto posiada odpowiedni sprzęt i zczyta mi błędy i ewentualnie skasuje...zakupiłem TDI 1Z i chiałbym wiedzieć co tam siedzi, bo był przetarty wężyk sterowania turbiny...

 

Oczywiście nie za darmo, ale nie za cene serwisu VW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo naciśnięcie [06] to może być za mało abyś dowiedział się wszystkiego o swojej "małej Niuni" Najlepiej niech obejrzy to ktoś doświadczony - ktoś kto to naprawia do bólu. Może to ustrzec Cię przed ewentualnymi nieprzyjemnościami lub wykryje inne nieprawidłowości nie związane z DTC a z pracą elektroniki i silnika.

 

To nie jest tak!!! że komp wszystko powie i sam zrobi (owszem powie gdzie ale - wiedza i doświadczenie tego co się dowie, musi być na tyle wystarczająca aby dogadał się z pojazdem za pomocą tego wspaniałego urządzenia jakim jest VAG).

 

Powodzenia :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grudyy

możesz sam to zrobisz w domu jeśli masz kompa to wystarczy tylko kupić Interfejs OBD II i ściągnąć vag-coma jest w pełni darmowy i już można samemu sprawdzić sobie auto.

to nie wielki wydatek interfejs można już kupić za 100 zł na all....ro. za 100-200 kupisz już porządny . ściągnąć vaga i do dzieła.

 

POZDRAWIAM :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość czeslaw2005

witam..mam kompa w domu i dostep do neta...jak dobrac sie do danych ..czy tez musze miec laptopa...pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grudyy
zy tez musze miec laptopa

nie wystarczy zwykłe pc tylko żeby kabla starczyło do podłączenia się do wtyku. laptop jest lepszy bo można skanować podczas jazdy. ale do sprawdzenia błędów starczy pc.

do tego program i kabel i już się dobierasz

 

:hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz PC-ta na plecy i GO :hurra: do Pasia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie chcesz kupić interfejsu a znasz się ttrrroszkę na elektronice to w necie znajdziesz opis jak go zrobić kmoszt ok 10 zł + gniazdo obd II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie znajdziesz blizej zapraszam do mnie do Lezajska podłącze i sprwdze . jak cos pisz na priv

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość czeslaw2005

dzieki za odpowiedzi...PC na plecy to je dobre...moze mi powiecie gdzie jest program do sciagniecia z sieci..i gdzie kupie kabelek do podłaczenia passata..pozdrawiam wszystkich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedzi...PC na plecy to je dobre...moze mi powiecie gdzie jest program do sciagniecia z sieci..i gdzie kupie kabelek do podłaczenia passata..pozdrawiam wszystkich...

 

Wszystko jest w InTerNeCie reszta co i jak opisana w dziale diagnostyka VAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności