Skocz do zawartości
robaczek7

Passat B4 vs Vectra B

Rekomendowane odpowiedzi

Gość łukasz_l

jesli najwieksza wada w stosunku do audikow jest blacha to sie przejmowac nie bede - auto ma sluzyc do jezdzenia a nie do patrzenia ;)

kurcze juz sie nie moge doczekac kiedy bedzie to bydlatko bedzie moje :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Andja
...jakby zastanawiac sie czy kupic Porsche 911 Carrera 4S, a Daewoo Lanos Sport 16V :rotfl: a oba sa sportowe, tylko jedno z nich teoretycznie :)

 

:rotfl::rotfl::rotfl: ale porownanie dales :rotfl::rotfl::rotfl:

 

porownaj sobie swojego paska do maybacha - oba auta to limuzyny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Andja
....Powiem tak, jeśli lubisz teleturnieje to kupuj Opla. Ja za teleturniejami nie przepadam i dlatego wybrałem Passata. Dlaczego teleturniej? Ano dlatego, że rano wsiadasz do autka i się zastanawiasz - hmmm ciekawe, która kontrolka mi się dzisiaj zapali?

 

:rotfl::rotfl::rotfl:

 

ale mnie ubawila ta lektura :rotfl:

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:rotfl::rotfl::rotfl:

 

ale mnie ubawila ta lektura :rotfl:

 

pozdrawiam

 

Z jakiego powodu Cie ubawila?? Znaczy, ze sie nie zgadzasz czy wrecz przeciwnie?? Cos napisalas ale nie wiadomo co to mialo na celu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemek

Mam od 2 tygodni audi 80 i powiem tak:

- blacha super - 0 rdzy

- ciszej niż w passacie - nie chodzi tylko o silnik - o wiele lepiej jest wytłumione zawieszenie, w aucie nic nie trzeszczy

- miejsca z tyłu sporo mniej, bagażnik mniejszy za to głębszy ale i tak nie ma co porównywać do pasia

- o niebo większa precyzja przełączania biegów

- jeśli chodzi o jakość wykonania wnętrza to jest o klasę wyższa od B3 i B4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość łukasz_l

Przemek, czyli generalnie jestes zadowolony z przesiadki na avanta?

bo ja ciagle przegladam ogloszenia i sie zdecydowac nie umiem :/ audi troche drozsze jednak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Pasek juz jest:)

Kupilem po tym jak mi ukradli tego VW z opisu...

Moze tylko podam link do strony z opisem bylego Golfika. Dane sa tutaj.

 

Za jakis czas dodam zdjecia mojego Paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to gratulacje! :ok:

ja jestem tu "nowy" i cos moge chyba powiedziec, bo na Paska przesiadlem sie z VB (DTI-101KM)

 

fakt - do opla (szybko) nie wroce - passat to inna bajka

ale narzekania moich "przedmowcow" na VB są mocno przesadzone - jeździłem przez dwa lata VB z '99 i jedynymi problemami byla (fakt) rdza i zawiecha - gumowe czesci zawieszenia do czestej wymiany

co poza tym - zadnych problemow z silnikiem (spalanie - cudo), z zapalaniem przy -28st. C, z trzeszczacymi plastikami - fajne auto na początek przygody z motoryzacją

 

pozdr i powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robaczek7, jak kupiłeś pasia to gratuluję wyboru :)

 

Uzupełnij tylko profil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to gratulacje! :ok:

ja jestem tu "nowy" i cos moge chyba powiedziec, bo na Paska przesiadlem sie z VB (DTI-101KM)

 

fakt - do opla (szybko) nie wroce - passat to inna bajka

ale narzekania moich "przedmowcow" na VB są mocno przesadzone - jeździłem przez dwa lata VB z '99 i jedynymi problemami byla (fakt) rdza i zawiecha - gumowe czesci zawieszenia do czestej wymiany

co poza tym - zadnych problemow z silnikiem (spalanie - cudo), z zapalaniem przy -28st. C, z trzeszczacymi plastikami - fajne auto na początek przygody z motoryzacją

 

pozdr i powodzenia

 

 

zgadzam sie tez jezdzilem Vectra i silniczek super chodzil zadnych problemow z elektryka czy zawieszeniem a ze mialem ja garazowana to jedyny babelek jak sie pojawil (po 9 latach uzytkowania) byl wielkosc pestki slonecznika :ok: Ale Passata to juz inna planeta i bajka :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności