Skocz do zawartości
kubotek

Historia serwisowa - PILNE!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Potrzebuje pilnie osoby, która ściągnie mi całą historie serwisową (to co było robione w Niemieckiem serwisie) i prześle mi ją na maila.(lub w jakiś inny sposób)

 

Na PW podam nr VIN !!!!

 

 

Bardzo proszę o pomoc :)

 

EDIT:

 

Oczywiście jak to mówią, nic za darmo :):hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też bym chętnie poprosił o cos takiego...jakiś przelewik mogę zrobić na konto...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj znajdziecie numer telefonu do serwisu, gdzie wszystko Wam powiedzą. Czy wyślą takie informacje tego nie wiem. Mi pomogli.

 

Pozdrawiam suchy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile kosztuje taka przyjemność w serwisie, jesli pojedzie się do nich autkiem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tutaj znajdziecie numer telefonu do serwisu, gdzie wszystko Wam powiedzą. Czy wyślą takie informacje tego nie wiem. Mi pomogli.

 

Pozdrawiam suchy

 

Nie sądzę :P (odnosnie całej historii)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ile kosztuje taka przyjemność w serwisie, jesli pojedzie się do nich autkiem ??

 

w ASO jeśli chcesz tylko zobaczyć całą historię na kompie to za free, a jeśli chcesz mieć wszystko na papierze to około 50zł ale nie każdy chce wydać ci te świstki na papierze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie sądzę :P (odnosnie całej historii)

 

Telefonicznie powiedzą Ci wszystko. Zadzwoń i sprawdź.

 

Pozdrawiam suchy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a gdzie to ASO gdzie za darmo mowia historie i mozna obejrzec na monitorze? Bo chyba nie w stolicy. Bez jakis prac to nie powiedza, chyba ze ja mialem takie szczescie.

Za sprawdzenie stanu samochodu, komp i historia VIN u Szewczyka na Radzyminskiej 200 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Rzeszowie :ok:

 

jak gadałem przez tela to za 50zł mieli mi dać pełną historię na papierze, ale jak przyjechałem osobiście (chyba inna zmiana była) to już nie chcieli mi wydać wogóle tej histori na papierze :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyciagam za drobną opłatą całość.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wyciagam za drobną opłatą całość.pozdro

 

auta z Włoch tez mają historię po VINie :?: Chodzi o Passata oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w Rzeszowie :ok:

 

jak gadałem przez tela to za 50zł mieli mi dać pełną historię na papierze, ale jak przyjechałem osobiście (chyba inna zmiana była) to już nie chcieli mi wydać wogóle tej histori na papierze :dobani:

 

W Rzeszowie w ASO Król&Knapik na papierze chyba nie dostaniesz nic- mi się nie udało. Za przedstawienie historii z audi około 2 lat temu zapłaciłem 50 PLN a za VW chcieli we wrześniu ubiegłego roku 100 PLN. Trochę ich podszedlem, pojechałem po pretekstem dogadania szczegółów przeglądu i wtedy historię wyśpiewali ze free.

 

Witam,

 

Potrzebuje pilnie osoby, która ściągnie mi całą historie serwisową (to co było robione w Niemieckiem serwisie) i prześle mi ją na maila.(lub w jakiś inny sposób)

 

Na PW podam nr VIN !!!!

 

 

Bardzo proszę o pomoc :)

 

EDIT:

 

Oczywiście jak to mówią, nic za darmo :):hyhy:

 

Jak chcesz historię to poczytaj wątek:

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=90129

Edytowane przez pwrlax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ja wyciagam info na papieże , takze jak cos to prosze pisać na pw, dam znać co i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miroslaw123

a jak jest z przedłużaniem gwarancji, przedłużacie ją w serwisie czy wykupujecie np. program excellente?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności