Skocz do zawartości
adams

Brak guziczka... POMOCY!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kupiliśmy paska to juz nie było tego guziczka... do czego on jest??? z kąd moge taki wziąść?? Jak go zamontować???!?!?!?! POMOCY!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej ze sklepu :614:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotki nie sa najlepszej jakosci ale wnioskujac po polozeniu to jest to przycisk ktory sluzy do przelaczania podswietlenia dla trybu dziennego i nocnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dayv

a nie dzieje sie to czesciej? bo widzialem ze 2 takie navi na allegro z taka przypadloscia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kurcza widzę ze brakuje mi tam jeszcze czegoś, a mianowicie gumeczki na prawe pokrętło :644: lewe i prawe pokrętło powinno mieć takie gumeczki, u mnie ma tylko lewe :639: no ja nie wiem co poprzednie właściciel robił z tym :609:

 

Jeśli ktoś by miał tą gumeczkę na zbyciu, lub ten guziczek to proszę o kontakt (z ceną się napewno dogadamy :643: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, faktycznie trochę je wyskubał skubaniec :-)

Daj znać jak znajdziesz jakieś stałe źródło takich drobiazgów. Nawet zamienników. Pytałeś już w ASO? Ktoś tam im naprawia przecież te sprzęty...

 

A swoją droga ciekawe po co Twojemu poprzednikowani taka gumeczka była... w samochodzie... taka MAŁA :610:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5,82 euro za jedno pokrentełko :| ale to jest całe pokrętło a mi trzeba samą gumeczkę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adams, nie kupuj używanych gumek :630:

 

Ten plastik jest wliczony w cenę i bez niego też pewnie tyle samo kosztuje. Coś jak opakowanie :-)

Możesz jeszcze spróbować sprzedać swóje pokrętło albo oddać im na wymianę :576:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokrętełko mam nowe :) kosztowało mnie 20 zł od osoby z allego je dostałem :)

 

przycisk też dostałem (za free) ale był ułamany zaczep i teraz szukam następnego, mam kilka źródeł...

 

powoli się wszystko kompletuje :)

 

pasek się cieszy :):vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do guziczka sobie dorobiłem uchwyty, wcisnąłem to na siłę w konsole i siedzi to tam teraz i nawet działa :) może nie jak orginał ale działa :):ok:

 

w ASO nie mają ani przycisków ani gumeczek (pokręteł do navi) jak cos to można całą navi kupić :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności