Skocz do zawartości
martin

Prezentacja Touarega 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno sobie powiedziałem, że Touareg to będzie mój następny samochód... 5.0TDI :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swietny jest. mozna pomarzyc. tylko jedna rzecz: jakos mi sie wydaje ze taka moda nawet w VW jest ze wnetrze coraz bardziej kosmiczne robią. wiem ze taka moda i potrzeba czasu ale ja cenie w Pasku prostote i funkcjonalnośc bez awangardy. jak wam sie wydaje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny :ok::ok:

auto moich marzeń i jako marzenie pozostanie :zalamany::zalamany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Super i jeszcze raz Super. Do kupna tylko i wylącznie 5.0 TDI V10 .Gdybym kupował SUVa to tylko Touarega !

 

Pzdr. :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra a są dane ile takie 5.0 TDI pali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Średnio około 12,8 L ON na setkę przy motorze 5.0 V10 TDI (313KM/750Nm). Przy planowanym zamontowaniu do niego silnika 6.0 V12 TDI (500KM/1000Nm) taki Touareg spalić ma około 15 L ON na setkę.

 

u3eqp30000083c3u.jpg

 

U1478P33T2D214724F2020DT20060912142417.jpg

 

U1478P33T2D214724F2021DT20060912142417.jpg

 

audir10-v12tdi-engine.jpg

 

u3eqp30000083c3m.jpg

 

u3eqp30000083c3i.jpg

 

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość some0NE

piekny... ale nieosiagalny :zalamany:

[przynajmniej przez kilka najblizszych lat :(]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Średnio około 12,8 L ON na setkę przy motorze 5.0 V10 TDI (313KM/750Nm). Przy planowanym zamontowaniu do niego silnika 6.0 V12 TDI (500KM/1000Nm) taki Touareg spalić ma około 15 L ON na setkę.

I wszystko jasne :]

Ale swoją drogą nie wiedziałem że są w Touaregach 6.0 V12 TDI - to musi być Moc ! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autokrata to serwis motoryzacyjny dla ulomnych ze wzgledu na podawane informacje i opozniony czas ich ujawnienia (w tym przypadku, jakies pol roku). Po tym Touaregu juz wiadomo dokladnie co wyjedzie z fabryki a bedzie to m.in Touareg BluMotion 2008 i Phateon 2008 a w tym roku jeszcze Touran. A co do tego Touarega, to jest to chyba jedyny VW, ktory w srodku podoba mi sie bardziej niz odpowiednik Audi. Jest wypasiony. Sam lifting jakos nie jest agresywny ale ponoc sporo drobiazgow dodali do wyposazenia, m.in innowacyjny system ABSplus, ktory ma "rozpoznawac" czy jedziemy na piasku, lodzie czy blocie. A silniki prezentuja sie nastepujaco: benzyna: V6FSI (280KM), nowa jednostka V8FSI (350KM) i W12(450KM). Diesel: TDI (174KM), V6TDI (225KM) i V10TDI (313KM).

W planach nie ma narazie montazu silnika V12, moze wlasnie na otarcie lez uzytkownikom Q7 :rotfl:

 

PS. Mowilem o wnetrzu obecnego Q7 a nie koncepcyjnego V12TDI Bluemtion, bo ten skolei jest kosmicznie piekny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Autokrata to serwis motoryzacyjny dla ulomnych ze wzgledu na podawane informacje i opozniony czas ich ujawnienia (w tym przypadku, jakies pol roku)

 

chętnie bym ci przyjebał gnoju, wtedy zobaczyłbyś swoją ułomność

 

liczę się z ostrzeżeniem, sorry, ale nie dam się obrażać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Autokrata to serwis motoryzacyjny dla ulomnych ze wzgledu na podawane informacje i opozniony czas ich ujawnienia (w tym przypadku, jakies pol roku)

 

chętnie bym ci przyjebał gnoju, wtedy zobaczyłbyś swoją ułomność

 

liczę się z ostrzeżeniem, sorry, ale nie dam się obrażać

 

Nie mialem na mysli, ze jestes ulomny, po prostu nie lubie tego serwisu.

Ale co do Twojej deklaracji, to moze na jakims zlocie przekonasz sie czy strach Ci na to pozwoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie odpoczną od pisania na forum przez 72h - może to ich ostudzi.

IMHO Michal1980 nie mial złych intencji, ale nerwy Was poniosły zbytnio.

bitny dziś dzień jakiś - wszyscy się chcą bić.

 

a wracając do tematu - Touareg to takie moje bardzo odległe marzenie :P

 

nawet jakby miał palić 15l ON/100km :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności