Skocz do zawartości
Gość sylwek1233

migacze nie dzialaja a awaryjne sa pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sylwek1233

hejka migacze mi nie dzialaja kontrilka mi sie letko jazy czly czas, a gdy wlacze kierunek to sie zapala ale nie miga i kierunki nie dzialaja, a awaryjne normalnie mi dzialaja w czasie dzialania awaryjnych kontrolka normalnie dziala

 

//popracuj nad stylistyką postu - kuczlaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przerywacz od kierunkowskazów lub przelaźnik albo włącznik przy kierownicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wojciemag

Czytam na forum że to albo przerywacz albo przekaźnik, ale może wiecie co to jest skoro raz działają raz nie. Awaryjne działaja bez zarzutu. Znajomy polutował mi wszystko (tak mówi) po lewej stronie pod kierownicą, pożniej inny narawiał mi masę (w bagażniku po lewo) :) ale nadal objawy takie same, trochę podziałają, pózniej przestają i pozniej znowu nie.

Może jest jakies proste rozwiązanie..

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990

Hmm może przełącznik się popsuł?? Nie styka tam w nim coś czy jak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że nie kontaktuje wtyk od przełącznika za kierownicą (lewej dźwigienki).

 

Spróbuj docisnąć, lub poruszać tą wtyczką przy załączonym kierunku.

 

Ta wtyczka jest po lewej stronie, tylko nie pamiętam czy to ta "wewnątrz" czy ta na "zewnątrz".

 

Jeśli się okaże że to właśnie to, to pomoże wyczyszczenie styków tych złącz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stawiam na manetke ze sie posypała, probówka i szukaj gdzie gubi zasilanie!!!!!!!!!!

 

ale skoro awaryjne sa a nie ma kierunkow to na 90 % manetka!! pozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możliwe że nie kontaktuje wtyk od przełącznika za kierownicą (lewej dźwigienki).

 

Spróbuj docisnąć, lub poruszać tą wtyczką przy załączonym kierunku.

 

Ta wtyczka jest po lewej stronie, tylko nie pamiętam czy to ta "wewnątrz" czy ta na "zewnątrz".

 

Jeśli się okaże że to właśnie to, to pomoże wyczyszczenie styków tych złącz.

Mi właśnie lekko wypieła się ta wtyczka, zatrzask jest ułamany-efekt jak w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wlaśnie cos nie tak z kierunkiem,bo jak wlącze lewy,to mi przerywa i trzaska w przekazniku,czy wyszczyszczenie manetki i styków da coś wogole,czy jest ewidentnie do wywalenia? aha,jak mam wlaczony lewy kierunek i docisne ją do przodu,to wlasnie wtedy strzela itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej mialem to samo i paru innych ale przyczyna jest prosta walnol ci modol w manetce takie 2 blaszki na sprezynkach sa poprostu juz wytarte naprawa tego bardzo prosta rozkrec manetki odegnij i wyjmij mase od klaksonu 1 pin w kostce jedyny ktory da sie wyjac ma tam mala zapadke ale z pomoca malego srubokreta wyjmiesz potem uwazaj zeby sprezynki nie wypadly ze srodka jak rozkrecisz cala manetke od kierunkow ukaza ci sie takie 2 malutkie blaszki na 4 sprezynkach 1 od kierunkow 2 od swiatel drogowych zamien je miejscami drogowe nie potrzebuja ciaglego stykania sie. Umnie to podzialalo tak samo jak i u kolegi sebka88 .dodfam ze tak jest w moim nie wiem jak w innych modelach:)

 

---------- Post added at 10:47 ---------- Previous post was at 10:45 ----------

 

jak ci strzela to wlasnie ta blaszka jedna iest wytarta i robi zwarcie bo raz styka a raz nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności