Skocz do zawartości
Gość AQUA

Jakie poprzeczki do bagażnika na relingi?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AQUA

Chce kupić jakieś solidne porzeczki do mocowania na relingach do B4.

Ma ktoś jakies sprawdzone?

Patrzylem ze sa jakie na allegro i to czesc jakies polecane do paskow?

Chce przewozic jakie dluzsze rzecz, deski itp do budowania ukryc do fotografii przyrodniczej.

Czasem chcialbym tez tam rowery przymocowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisownia, chłopie, pisownia, bo post nieczytelny :(

 

ja kupiłem w makro jakieś top safety czy coś takiego, po ok.120zł za sztukę (dwie belki z kompletem mocowań w tym jedna strona zamykana na kluczyk), coś podobnego jest na allegro w cenie 115-120 zł. Szczyt doskonałości to to nie jest ale po zaciśnięciu trzymają się solidnie, woziłem trochę rurek sklepowych, budowlanych profili G/K, drabinę aluminiową 3x8 i wszystko ładnie się trzymało, w Londynie na pasku b4 przewoziliśmy wszystko co się dało (płyty gipsowe, arkusze sklejki, drabiny, kołki drewniane) na identycznych belkach, tyle że kupiliśmy je nie dwie a cztery (dwa kompl) żeby płyty dobrze leżały (w lidlu po 20 funtów za kmpl.), tam zdały egzamin to sobie tu teraz też takie sprawiłem, szybki i łatwy montaż i demontaż, ważne bo jednak psują troszkę wygląd paska i czasem jak to na belkach wiatr może gwizdać

 

z rowerami to nie wiem bo nie woziłem, do standardowych belek na pewno są potrzebne dodatkowe uchwyty albo inne belki,i specjalne do bicykli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mocus

ja kupiłem na słomczynie belki do relingów THULE + 2 bagażniki w stanie idealnym z kluczykami i instrukcją, tylko bez opakowania za 60zł :)) kocham ten kraj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocus mi 2 dni temu ukradli felgi... tez kocham ten kraj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Denaturka

Mam orginalny zestaw poprzeczek VW do B3 i B4, mało używany, czarny z kluczykiem i wszystkim mocowaniami, zapakowany w orginalny pokrowiec. Myśle że używam go na tyle mało że mógłbym go odsprzedać, tyle że nie był tani i ze 250 musiał bym wziąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA
Mam orginalny zestaw poprzeczek VW do B3 i B4, mało używany, czarny z kluczykiem i wszystkim mocowaniami, zapakowany w orginalny pokrowiec. Myśle że używam go na tyle mało że mógłbym go odsprzedać, tyle że nie był tani i ze 250 musiał bym wziąć.

 

Czy to taki: http://www.allegro.pl/item177920890_bagaznik_na_relingi_oryginal_passat_alu_jak_now.html

 

Czy te poprzeczki maja od poczatku tylko jeden kluczyk?

I czy mozna dorobic drugi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Denaturka

 

Czy te poprzeczki maja od poczatku tylko jeden kluczyk?

I czy mozna dorobic drugi?

 

Nie jestem pewien na 100%, ale wydaje mi się że mam 2 albo 3 kluczyki. Sprawdzę, ale dopiero w weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności