Skocz do zawartości
Gość bastkowiak

Filtr przeciwpyłkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bastkowiak

Ostatnio zauważyłem że w moim PASSACIE paruja za bardzo szyby! Podejrzewam że jest to spowodowane zabrudzeniem filtra przeciwpyłkowego! Tylko niestety nie wiem gdzie on jest! Jeśli sie ktoś orientuje to bardzo prosze pomóżcie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bastkowiak

Dzieki sliczne :611:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passat98

A co jaki czas lub ile kilometrów go wymieniać? :611:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Na Górnym Śląsku co rok i już jest zaje..ny :)

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eliott231

Jeśli widzisz,że jest brudny to sobie go wymień.Dużo nie kosztuje,a daje czyste powietrze do kabiny no i odpowiada za niezaparowaną szybę.Polecam filtry(nie tylko przeciwpyłkowy) tylko firmy KNECHT.Są chyba najlepsze.Polski "fitron" gdy go kupujessz,już jest zapylony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha
Polski "fitron" gdy go kupujessz,już jest zapylony.

 

Stary bez przesady :)

 

To, że zdarzały się filtry powietrza Filtrona, które "sypały" to nie znaczy, że wszystkie są takie i że polskie są do bani. Ja naprzykład kupuje Filtrony przeciwpyłkowe ale w wersji z węglem aktywnym (A) i uważam je za świetne i tanie.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kojot

Ja wczoraj wlasnie kupilem filtry na alegro firmy MANNA przeciwpylkowy i powietrza - jedyne 90 zloty komplet, na pewno lepsze niz filtron bo jak sie okazalo po 2 tys. filtronjuz prawie padl powyginany ...filtr oleju Champion a paliwa Bosch - bo mam mechanika znajomego i on poleca tylko boscha pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Ja za filtr oleju Knechta płacę 17zł, za Knechta filtr powietrza 27zł, filtr paliwa Knechta kosztuje 51zł, a za Filtrona z węglem aktywnym płacę 29zł. Knechty to wiadomo to są orginały VW-Audi ale Filtron przeciwpyłkowy w wydaniu z węglem aktywnym jest wyśmienity. Ma metalową ramkę i nie sądzę aby kiedykolwiek uległ odkształceniu.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i niedowierzam. Nie bede pisal nowego watku tylko odswierze. Wymienialem teraz filtry:

Powietrza- Filtron- 23.50

Oleju- Bosch- 25 zl

Przeciwpylkowy z weglem aktywnym- Filtron- 39zl

hha gdzie Ty kupujesz takie tanie filtry???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma się warsztat ma się dojścia do tanich cześći :rotfl::ok::hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak tez myslalem.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój znajomy (dzięki niemu mam paska) jest prezesem w pewnej firmie (warsztacie) i załatwia mi wszystko, od opon po płyny i na wszystkim mam jakieś 20-30% taniej... nie zarabiają pośrednicy, a i upusty dostaje bo na firme bierze...

 

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ten filtr przeciwpylkowy KNECHT ma jakis numer oznaczenie zeby pasowal mi?

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile dluzej bedzie sluzyl filtr z aktywnym weglem ,badz o ile jest lepszy od zwyklego? :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy filtr z aktywnym węglem będzie dłużej służył...

 

filtr ten jest na tyle lepszy od zwykłego że pochłania brzydkie zapachy (taka jest funkcja tego wegla) a zwykły filtr nie pozwala tylko na dostawanie się syfu do obiegu klimatyzacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności