Skocz do zawartości
Gość aniol1988

mitsu ... za czy przeciw ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aniol1988

Witam ! Czy ktos z Was wie cos na temat tego modelu http://moto.allegro.pl/item174939521_mitsubishi_lancer_kombi_sport_2_0_2003.html ... podobaja mi sie .. i tak mysle ze gdybym sprzedal passka i dolozyl troszke zl.. to moglbym sobie kupic takiego 2004 -2003 rok 2.0 benzynke.. tylko prosze nie krzyczec :D to tylko przypuszczenia :> //// tak wiec.. co mozecie powiedziec o lancerze w tych rocznikach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość UhU

Mi się bardzo podoba ;)

O tym konkretnym modelu nic nie wiem, ale myślę że nie powinieneś być nim zawiedziony :cwaniak:

 

japończyki :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aniol1988

nie chodzi mi o to konkretne auto of course tylko generalnie o lancerka tej generacji ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kupisz nie będziesz żałował

wdzięczne auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aniol1988

A Panowie jak tam czesci zamienne do japonczyka.. pewnie duzo drozsze? ma ktos jakies doswiadczenia? .. a i tolerancja gazu... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mitsu to moja miłość :D tylko że chcę diesel-ka. Ta wersja lancerka wygląda jak Grandis w miniaturce. Jeździłem trzema generacjami Galanta przed Passatem, jeśli to ma następną generację silnika 4G63 nie do zajeżdżenia jak zadbany. :ok:

Ale trzeba uważać na skrzynie manualne, zdarzają się "wyjące"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aniol1988

Ok czekam na dalsze spostrzezenia ? :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

A ja jestem ciekaw jak bedzie sie sprawował, wyglądał i jeździł silnik diesla w Subaru. Przygotowują ten silnik i ma być ponoć gotowy na koniec 2007.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem ciekaw jak bedzie sie sprawował, wyglądał i jeździł silnik diesla w Subaru. Przygotowują ten silnik i ma być ponoć gotowy na koniec 2007.

 

HHA

 

dodaj że będzie to silnik typu boxer :)

wyglądać będzie tak :

 

802_small.jpg

801_large.jpg

830_small.jpg

turbinka

829_small.jpg

 

 

sorki za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aniol1988
sorki za OT
nie ma problemu :) Doradzcie mi drodzy koledzy :) W Wakacje zarobie troszke plnow... zostac przy pasku .. ktorego mam od nowosci .. czy sprzedac go .. dolozyc i kupic mitsu 2004 rok ?? :niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam musisz zdecydować, nie ma tak dobrze :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sam musisz zdecydować, nie ma tak dobrze :rotfl:

Zgadzam się.

Ale co ciekawe nikt ci nie powiedział że nie rób tego :przestraszony: czy nie warto itp. i to na forum miłośników VW Passata! Niebywałe. :hyhy:

Widziałem kiedyś post na http://www.mitsubishiklub.pl (z tym że forum padło a po odrodzeniu nie ma starych postów) jak gość napisał że zastanawia się nad zakupem passata no to było dokładnie odwrotnie, wszyscy mu odradzali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do mitsu jeździ u mnie taki po dzielnicy może to nie passssek ;) ale całkiem ciekawe i ładne autko.

 

co do japończyków miałem vitare i przez 9 lat wymieniłem tylko włącznik od ogrzewania tylniej szyby czekałem 4 miesiące i zapłaciłem 350 zł =. Naprwdę solidne autka rzadko sie psują ale jak sie już zepsują to tylko :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aniol1988

Hm z jednej strony mam sentyment do passka bo to naprawde dobra fura.. malo pali .. ladnie smiga.. duzo miejsca .. dostalem go na 18 :) .. ale ma juz 220 tys trzeszcza plastiki co mnie troche denerwuje, siedzenia sa wysiedziane .. lakier gdzie niegdzie odrapany :) Gdybym go sprzedal i dolozyl jakies 5 tys .. moglbym miec takie mitsu z 2004 roku z : przebiegiem ok 60 tys.. hmm :niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze to? ;)

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2409646

 

strasznie mi sie przod podoba, istny killer. na odpowiednim felunku auto rozgniata wygladem. i cena podobna. pewnie da sie znalezc rocznik 2003 za cene tego lancera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Seban

nie spodziewaj sie w srodku luksusu (lancer). plastiki przypominaja bardziej Dacie Logan ale za to wlasciwosci jezdne to jak Subaru Impreza!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze to? ;)

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C2409646

 

strasznie mi sie przod podoba, istny killer. na odpowiednim felunku auto rozgniata wygladem. i cena podobna. pewnie da sie znalezc rocznik 2003 za cene tego lancera

 

środek :513:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze dostane za swoj post baty ale mnie sie to auto nie podoba, bardziej przemawia do mnie juz galant, srodek kojarzy mi sie z DAEWOO do którego mam uraz psychiczny.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale pamiętaj to nie TDI i nie spali 5/6 l/100 km a jak sie popsuje to trzeba miec worek kasy. Choc one sie podobno nie psują. Jeżeli to zadbany egzemplarz to warto według mnie ale to twój wybór. Paska z takiego roku i z takim przebiegiem za taką kase co mitsu nie kupisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze dostane za swoj post baty ale mnie sie to auto nie podoba, bardziej przemawia do mnie juz galant, srodek kojarzy mi sie z DAEWOO

Czekałem aż ktoś coś takiego napisze, niechciałem być pierwszy :D

 

Wyrażam swoje zdanie ale te auto moim zdaniem jest pasudne, brzydkie, wstretne......

 

Nie obrażaj się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności