Skocz do zawartości
skittle

Jakie są wersje podłokietnika do zamontowania w 3BG ?

Rekomendowane odpowiedzi

Po długich miesiącach poszukiwań udało mi się w końcu dorwać kompletny podłokietnik w kolorze antracyt! Jedyny problem jaki ma podłokietnik to nie domykająca się popielniczka ale olać to, może uda mi się to jakoś naprawić.

 

Ale zapytać chciałem o co innego. Gdzieś obiło mi się o uszy, że zamiast popielniczki w podłokietniku można wstawić uchwyt na napoje.

Ktoś coś takiego ma albo widział? Można to np w ASO dorwać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po długich miesiącach poszukiwań udało mi się w końcu dorwać kompletny podłokietnik w kolorze antracyt! Jedyny problem jaki ma podłokietnik to nie domykająca się popielniczka ale olać to, może uda mi się to jakoś naprawić.

 

Ale zapytać chciałem o co innego. Gdzieś obiło mi się o uszy, że zamiast popielniczki w podłokietniku można wstawić uchwyt na napoje.

Ktoś coś takiego ma albo widział? Można to np w ASO dorwać?

 

Mozna ale z tego co sie orientuje to w podlokietniku - bez podlokietnika dla kierowcy. No chyba, że chodzi o uchwyt na napoje w tylnym podlokietniku w kanapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o uchwyt na napoje w miejscu zaznaczonym na czerwono:

 

15gvv9y.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o uchwyt na napoje w miejscu zaznaczonym na czerwono:
Ja sie jeszcze z tym nie spotkalem zeby ktos mial tam uchyt na napoje. Podgrzewana tylna kanapa owszem ale takiego czegos moje oczy jeszcze nie ujrzaly. Mozesz zapytac kogoś kto ma wgląd to Etki to Ci z pewnoscia powie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mozesz zapytac kogoś kto ma wgląd to Etki to Ci z pewnoscia powie

podłokietnik w ETCE:

 

759539f153eebb5b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze wiedzę to nie ma możliwości zamontowania tam uchwytu na napoje. Widocznie coś mi się źle kojarzyło, że gdzieś to widziałem.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O ile dobrze wiedzę to nie ma możliwości zamontowania tam uchwytu na napoje. Widocznie coś mi się źle kojarzyło, że gdzieś to widziałem.....
uchwyty na kupki masz w podłokietniku kanapy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mój podłokietnik tylnej kanapy jest w całości obszyty materiałem. Nie mam możliwości otwarcia go.

Muszę poszperać może gdzieś dostane używany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wasze podłokietniki także trochę skrzypią?

 

Trochę mnie denerwuje ten odgłos tarcia plastik o plastik i nie wiem czy to kwestia wyrobionego podłokietnika który kupiłem czy może to normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam widze że gorąca dyskusja o podłokietnikach ,więc miałem już możliwość jazdy "próbnej" wieloma b5 i w żadnej nie było blokady podłokietnika w płaszczyźnie przód/tył ale nie tego ma tyczyć sie mój problem szukam i szukam ale doszukać sie nie moge dlatego pytam tutaj , czy może ktoś z was wie jak rozebrać podłokietnik by zedrzeć tą denerwująca gumę która jest usadowiona na szynie z której wysuwa sie podłokietnik w przód chciał bym wypolerować to na czarno czyli kolor na który jest położona ta guma ,bardzo prosze o pomoc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam widze że gorąca dyskusja o podłokietnikach ,więc miałem już możliwość jazdy "próbnej" wieloma b5 i w żadnej nie było blokady podłokietnika w płaszczyźnie przód/tył ale nie tego ma tyczyć sie mój problem szukam i szukam ale doszukać sie nie moge dlatego pytam tutaj , czy może ktoś z was wie jak rozebrać podłokietnik by zedrzeć tą denerwująca gumę która jest usadowiona na szynie z której wysuwa sie podłokietnik w przód chciał bym wypolerować to na czarno czyli kolor na który jest położona ta guma ,bardzo prosze o pomoc
Ja ta gume bez rozbierania podlokietnika poscieralem mokra szmatka frotte. Pozniejw zielem na srubokret nalozylems zmatke i tam gdzie nie moglem juz wcisnac palcow ze szmatka wlozylem srubokret i tym wlasnie starlem tak, ze wogole nie mam u siebie gumy na tym elemencie juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maly3310

 

no właśnie też myślałem o podobnym rozwiązaniu ale nie wiedziałem na ile ten plastik chowa sie jeszcze w podłokietniku nawet po jego wyciągnięciu do przodu ale skoro mówisz że Tobie sie udało i śladów po gumie nie ma to mnie cieszy ;p dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maly3310

 

no właśnie też myślałem o podobnym rozwiązaniu ale nie wiedziałem na ile ten plastik chowa sie jeszcze w podłokietniku nawet po jego wyciągnięciu do przodu ale skoro mówisz że Tobie sie udało i śladów po gumie nie ma to mnie cieszy ;p dzięki

 

Tez mnie to dreczyło bo wyglądało strasznie takie poobdzierane. Ale wziełem szmatke i ładnie poschodziło. Więc u Ciebie z pewnością też zejdzie bez najmniejszego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem tak samo:)

 

Ale powtórzę moje pytanie, czy podłokietnik u was również trochę czeszczy? Taki denerwujący dzwięk ocierania się plastiku o plastik przy obciążeniu go albo przy próbie poruszania tego wysuwającego się elementu w prawo i w lewo.

 

Jeżeli chodzi o blokowanie się podłokietnika przy wysuniętym na maxa i schowanym to u mnie ta blokada działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

tak u mnie też podłokietnik trzeszczy zwłaszcza przy obrotach od 1800 do 2000 strasznie mnie to denerwowało więc z pod spodu oblepiłem go 4 kółkami zakupionymi w castoramie którymi to też podkleja sie najczęściej nogi od stołów bądź krzeseł by nie rysować paneli akurat znalazłem takie w kolorze mojej tapicerki i plastików ;)

 

ps : jednak jeśli ktoś wie jak odkręcić podłokietnik to był bym wdzięczny ponieważ zdecydowałem sie dzisiaj na obszycie skóra ,a jednak wole rozbierać to sam niż dać tapicerowi by mi wszystko połamał , za pomoc z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku musisz odkrecic po 1 srubie z kazdej strony z boku tunelu, na wysokosci miej wiecej galki zmiany biegow pod zaslepka sa. Pozniej demontujesz srodek podlokietnika i wyciagasz te 2 poleczki ktore ukazuja sie po otwarciu podlokietnika do gory - musisz mocniej szarpnac do gory. JAk to wyciagniesz to masz w srodku 3 sruby chyba 14. Musisz rowniez zdemontowac tylna scianke z popielniczka i gniazdem zapalniczki. Nad popielniczka sa 2 sruby torx na rogach. Jak zdejmiesz tylna scianke to Wszytsko juz wyjdzie Ci jak po masle. Pamietaj zebys zaciagnal reczny jak najwyzej zeby wyciagnac podlokietnik z recznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie zaraz biorę sie za demontaż

 

ps : jeśli ktoś chcial by wziąć sie za polerowanie klapki plastiku która mieści sie za podłokietnikiem (ta część pokryta kumą) to wystarczy otrorzyc podłokietnik max do góry i lekko pociągnąć końcówke tego plastiku a później go zsunąć w tył to umożliwia nam kompletne ściągnięcie gumy z tego ustrojstwa i wygodną polerke

Edytowane przez TuRbO4Fun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podłokietnik w ETCE:

 

759539f153eebb5b.jpg

Muszę wymienić pokrywę podłokietnika (41) próbowałem ciągnąć ale nie chce wyjść bałem się, że coś połamie i odpuściłem. Jakiś patent na to czy bez obaw mam mocniej szarpnąć i wyskoczy z zaczepów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam poobdzierany strasznie plastik nr 35 ( ramka ) nr 36 i 37. Popielniczki w ogole nie mam i teraz pytanie po tych numerach czescie gdzie takie cos mozna znalezc ? Tylko w ASO ? ( ETKA w trakcie instalacji )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności