Skocz do zawartości
Gość wachowicz_domel

FELGI 17

Rekomendowane odpowiedzi

W przyszłym tygodniu zakładam swoje letnie obuwie,i niższę zawieszenie,więc zrobię foty,może niektórym kosmos 18'' ale da się jeździć bez problemu.

Piotrmag1 jeszcze coś tam zawsze widzę :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość redtom

18??

ja chrzanię...

masz Pawełku odwagę...

nie wiem skąd dokładnie jesteś i po czym jeździsz ale coś czuję że na 18 w wawie nie ujechałbym kilometra:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18??

ja chrzanię...

masz Pawełku odwagę...

nie wiem skąd dokładnie jesteś i po czym jeździsz ale coś czuję że na 18 w wawie nie ujechałbym kilometra:D

Luzik nie jest tak źe na 18'',ważne żeby były mocne,a do wawy jężdżę często i nie ma biedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja też szukam teraz ładnych 17-nastek

 

a czy po włożeniu 17-nastek pasior nie będzie wyglądał "dziwnie" chodzi mi o to czy nie będzie za wysoki? czy razem z nowymi felami trzeba się rozglądać za nowymi sprężynami?

 

jak to jest ??

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

irek30, dla mnie ładne felgi tylko że do jakaś chała,ponieważ producent jest nie renomowany,wpadniesz w dziurę i po feldze,lepiej kupić orginały lub inne firmowe niż podjeby i 2 razy płacić.

adams, będzie trochę za wysoki,polecem springi Eibach -30mm,na zakrętach zamiast lepiej to trochę gorzej,jak jest wysoki to buda ma wysoko środek ciężkości i przy mocnym wejściu w zakręt jest niebezpiecznie,ja zmieniłem na -30mm bo pewnego razu żeby nie ESP to poszedłbym po bandzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
irek30, dla mnie ładne felgi tylko że do jakaś chała,ponieważ producent jest nie renomowany,wpadniesz w dziurę i po feldze,lepiej kupić orginały lub inne firmowe niż podjeby i 2 razy płacić.

 

dokładnie , odwieczna prawda : jaka cena taka jakość

 

jak nie masz kasy to odczekaj dołóż i kup dobrej jakości fele

 

BTW

 

ostatnio na trasie do Szkocji rozwaliłem oponę doszczętnie, no i kupowałem 2 nówki, w renomowanym punkcie wołali 180 funtów za 2 sztuki, te same kupiłem za 110 w mniej znanym serwisie STS(poprostu nie pobierali opłat za montaż i wyważanie..)

najlepsze że za 260 futnów są tu do nabycia w sklepach MOTO 4 fele alu 17'' + 4 oponki - czyli co to są za fele i opony?typowe noname'y , bardzo niskiej jakości , zarówno felgi jak i chińskie opony o nazwie nie mówiącej nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie troche przestraszyliści. Będę szukał dalej. A co powiecie na firme MAM? Podobno dobre niemieckie fele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MAM?
zajefajne są ;) ale ja mam dla Ciebie lepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MAM?
zajefajne są ;) ale ja mam dla Ciebie lepsze :)

Bez sensu rozmiar skąd to wziąłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez sensu rozmiar skąd to wziąłeś?
chodzi Ci o to:przód 215/50/17-tył 245/45/17 ?

jeśli tak to powiem, że sens jest ukryty :) a wziąłem (odczytałem) z cyferek na oponach ;)

ps.kupiłem tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tył rozmiar do audi A8 pasuje ,przód jak na 50 profil to 205/50/17,pewnie trochę już wół i więcej pali,nie odczujesz ja ni zmienisz na 225/45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląd jak najbardziej ok :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie są za piękne ale napewno mocniejsze od tamtych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozstaw srób: 4/100, 4/108, 5/100, 5/108, 5/112, 5/114, 3,5/120

 

co te dane dokładnie oznaczają? jakie mają być do pasiora? (B5)

 

sorka ale nie znam się na tym :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

adams, rozstaw śrub w piaście - w passku jest 5x112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podziękował :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
205/50/17,pewnie trochę już wół i więcej pali,nie odczujesz ja ni zmienisz na 225/45
myślałem o zmianie wszystkich na 205/50 ale nie bardzo wyglądają na tych felgach,w wulkanizacji zaproponowali 205/55, ogólnie 205 są za wąskie,215 jako tako.A jeśli chodzi o spalanie to różnica jest kolosalna w porównaniu do zimówek 195/65/15.

pawelb6, proponujesz założyć 225/45/17 zamiast tych 215 ?? a jak z prowadzeniem??pewnie jeszcze gorzej??

swoją drogą to chciałem sprzedać te felgi i kupić takie 17" na które bym mógł założyć 205/50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności