Jump to content
Sign in to follow this  
Skrzydlaty

Wybór nawigacji- opinie

Recommended Posts

Witam 

Zawsze korzystałem z nawigacji w telefonie ale wiadomo a to się do kogoś dzwoni a to trzeba coś sprawdzić i jest wtedy problem.  Ostatnio kolega podsunął mi pomysł z kupnem nawigacji samochodowej. Pytanie do was znacie jakies nawigacje godne polecenia ? Ogólnie poruszam się po terenach Polski ale zdarzy się że muszę ruszyc gdzieś dalej . Pozdrawiam 

Miałem automapę przesiadłem się dwa lata na tomtoma.. trochę nie chętnie ale skusił mnie dożywotnią aktualizacją map. Po dwóch latach powiem tak: POLECAM zawsze dojechałem tam gdzie chciałem, jedynie czasem mógł by wcześniej powiedzieć że bedzie xxxx pasów do skrętów ale to w PL nie występuje ;)

Kolego a powiedz mi jaki model dokładnie polecasz bo z tego co widz jest ich trochę. I jak to cenowo u Ciebie wyglądało? Pozdrawiam

Edited by Skrzydlaty

Rame zrobiłem a później okazało się, że kable za krótkie żeby klime dać w miejsce popki. Obecnie klima jest za tabletem, tablet jest przesuwany i wyciągany, z jednej strony trzyma go ładowara a z drugiej maska ramki.
Mam kilka problemów przez tego moda, obecnie rozmyślam i szukam rozwiązania. ;)

19 godzin temu, kawappw napisał:

Polecam tablet i navi google ;)

16 godzin temu, kawappw napisał:

Obecnie klima jest za tabletem, tablet jest przesuwany i wyciągany, z jednej strony trzyma go ładowara a z drugiej maska ramki.

ja to w ten sposób zmodziłem na tablecie

image.thumb.png.783e7f97ec31de85cffc36916337e378.png

• Like 1

39 minut temu, marcin_pesel napisał:

ja to w ten sposób zmodziłem na tablecie

...

Chciałem zrobić podobnie tylko klima - radio odwrotnie, a że 'szedłem z marszu' kombinowałem na bieżąco, nic nie przemyślałem wcześniej to projekt powstawał 'na gorąco'.

Generalnie to żydziłem, żeby kupować ramke 2din+kosz i wyszło jak wyszło.
Zastanawiałem się wczoraj czy aby tego nie poprawić i zrobić tj. Ty to zrobiłeś. Nie jestem zadowolony z efektu mojej pracy - odstająca ramka u góry (bo nic jej nie trzyma na górze), problemy z guzikami grzania foteli (chciałem je przenieść tam gdzie popielnica, ale oczywiście się nie mieszczą, a nie chciałem żeby wystawały), problem z ładowanie bo teraz to już nie wiem gdzie dać gniazdo zapalary.
Powiedz mi tylko, jak u Ciebie wygląda sprawa z kablem od ładowarki? Gdzie go upchnąłeś?

@kawappw wszystkie kable są z tył tableta, zdemontowana jego tylna obudowa i kable na wierzchu. Gniazda poprzenoszone w miarę możliwości. Tablet ma wymiar "na styk" więc aby wpiąć się w  gniazda też było spory problem 

@marcin_pesel ja musiałem poświęcić jedno miejsce na przycisk żeby prądy poszły, lada dzień się uporam z tym wszystkim. Kratki od skody w drodze, miejsce od awaryjnych będzie wolne. Zostanie tylko zaślepienie mojego kabla od tableta. 
Widziałem, że panel radia masz na przedłużce. Masz krótkie radio czy normalny rozmiar?

Radio normalnej długości, razem z wszystkimi przewodami  na styk do schowka weszło.

Teraz bym kupił krótkie,  mam je chyba 3 lata jak nie więcej i CD jeszcze nie widziało