Skocz do zawartości
djacek85

Pogaduchy Śląskie - Tu gadamy co gdzie jak i kiedy

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie racja, stare "U Wójcika" jest zajebista miescowka jak jest cieplo

 

plac na auta jest, piwo jest (parasolki latem), polana na grilla jest : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie o to mi chodzi, ale czemu piszesz była knajpe, przecież ona tam dalej jest, zreszta knajpa to ostateczność, w razie deszczu np :) piwko mozna zabrać ze sobą i iść na grila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o chate rybacką w chorzowie Bo miejscówka też fajna........

 

 

 

.... a tak poza tym to jak wygląda u was sprawa ze zlotem ogólnopolskim Będzie się ktoś wybierał do Spały bo mnie osobiście chodzi po głowie By pojechać Bo moze być naprawde fajnie .

Edytowane przez Gold Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Knajpa u Wójcika była fajna bo obok teraz autostradę budują ;).

 

.... a tak poza tym to jak wygląda u was sprawa ze zlotem ogólnopolskim Będzie się ktoś wybierał do Spały bo mnie

Co do Ogólnopolskiego kilka osób jest już zapisanych ; dzisiaj koło 16tej wystartuje temacik.

Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się wybieram do spały :)

 

A co do autostrady to ona leci z drugiej strony przy wylocie drogi z wójcika, zreszta dziś sprawdze jak sprawa wygląda

 

 

A więc sprawa wygląda tak, autostrada jest budowana tak jak napisałem calkowicie na drugim końcu drogi dolotowej do wójcika, niestety póki co można dojechać od strony strzelców bytomskich i tam ulicą przez las, lub od zabrza (z miechowic tylko przez zabrze droga na stolarzowice jest zamknięta) Od karbia też nie można dojechać bo cośtam robiąz tą strona drogi, ale ogólnie dopjechać sięda i nie ma z tym większego problemu tymbardziej że spoty sąw sobote to aż takiego ruchu nie będzie na drodze, a niżej kilka fotek.

 

Budowa jest na samym końcu tej drogi, tak więc nawet nie słychać ani nie widać nic z tamtąd

4ea92f4544231daem.jpg

 

 

ed9640662f34746fm.jpg 8dc6ef8d9995cb2bm.jpg 5b3a817ac8fa5b68m.jpg 55e326068d5d9daam.jpg 84f7c81badc1eb8em.jpg 914654ca8cb1cc95m.jpg b7627786c5ca239dm.jpg 055138ad09fa0186m.jpg 1b7cde30a9455756m.jpg adc7eb8d21d625d3m.jpg adc7eb8d21d625d3m.jpg 58bdbe9ab5e76969m.jpg ce2f54158865a961m.jpg

Edytowane przez mariuszzk85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dlatego właśnie zamknęli Celna (od Karbia) 2 tygodnie temu na rok bo rusza autostrada w tym rejonie będą kopać tunel ;) czyli 100% roz*ierducha murowana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Knajpa u Wójcika była fajna

i była słynna z dwóch rzeczy : rolad i znikających furmanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej dojazd jest do knajpy i rolady też ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witka :wazuuup

pamiętam, że kiedyś na spocie pojawił się pomysł "puszeczki" z przeznaczeniem na grupową dużą flagę ;) coś działamy w tym temacie może... :?::> zawsze to jakiś wyyznacznik na ogólnoplskim choćby :D

 

pozdr0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ramzestg

Witam Panowie!

Jestem tu nowy tak jak również jesteś świerzym posiadaczem mojego pierwszego passata z którego jest nadzwyczaj zadowolony! Proszę o info o jakiś najbliższych spotkaniach na terenie ślaska jak to organizujecie itd ogólnie wszystko co powinienem wiedzieć :)

Z góry dzięki!

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoty masz w każdą ostatnią sobote miesiąca, zbiórki pod oszołomem (Auchan) w chorzowie obok dtś chyba w godzinach od 15:15 do 15:45 na górnym parkingu.

Wszystko masz dokładnie napisane na pierwszej stronie tego tematu, ale najlepiej śledzić temat na bierząco. Pozdro :)

Edytowane przez mariuszzk85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz nie ma racji wskakujemy już na letni system spotkań cyklicznych czyli spotykamy się na kopcu bez oszołoma.

Tutaj całe info + fotosy z poprzedniego sezonu.

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=853642#post853642

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Chciałabyś włożyć na tył lampy z 3bg do 3b i szukam osoby która pomógłby mi je przerobić.. Znajdzie sie ktoś w pobliżu chętny do pomocy..

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumie Monika ze masz w Kombiku swojego paszteta.....więc jest dokładny montaż na forum jak się to pokolei robi prócz tego iż montaż lamp w 3bg jest na 3 śróby a nie na 4 jak masz obecnie to trzeba zmienić kolejność pinów(kabelków) w kostce którą się podłancza do Lampy. Jak masz jakiegoś kolege elektryka który się minimalnie zna na prądzie to napewno ci to zrobi Mając w ręku schemat podłączenia(dostępny na forum)

Ja u siebie to robiłem z pomocą kolegi Gdyż na temat prądu wiem tyle że Jest w gniazdku :P:P

 

jak znajde link to prześlę ci na PV

_____________________________

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=62282

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak masz jakiegoś kolege elektryka

właśnie koleżanka szuka jakiegoś magika;)

Edytowane przez tomek1811

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałabyś włożyć na tył lampy z 3bg do 3b i szukam osoby która pomógłby mi je przerobić.. Znajdzie sie ktoś w pobliżu chętny do pomocy..

 

Hej jak bys nikogo nie znalazła ja będe pod koniec tygodnia w Wodzisławiu to moge podskoczyc i poświecić chwilkę bo to więcej nie zajmuje ;)

 

ps. masz kombi czy sedana ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam :)

Chciałabyś włożyć na tył lampy z 3bg do 3b i szukam osoby która pomógłby mi je przerobić.. Znajdzie sie ktoś w pobliżu chętny do pomocy..

 

Pozdrawiam

 

Tutaj jest dokładny manual: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=1379&highlight=tylne+lampy+3BG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki :) Markomar -lampy jeszcze w fazie zakupu więc do końca tygodnia nie dojdą.. Ale w późniejszym terminie jak znajdziesz czas to chętnie spotkam się z Tobą :D Mam kombika.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze by jutro mini spot spontan powiedzimy o 15tej na kopcu. Wiadomo jaka jest teraz sytuacja i każdy to przeżywa na swój sposób ale jesli ktoś ma chęci wpaść to zapraszam i ew. do zobaczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę wpaść na troche bo potem do pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności