Skocz do zawartości
djacek85

Pogaduchy Śląskie - Tu gadamy co gdzie jak i kiedy

Rekomendowane odpowiedzi

Wrazie czego mam węgielek na grill :D :D został mi z gratisów z coli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj miałem stłuczkę, wjechali mi w tył: zderzak, klapa, lampa błotnik, itd... Nie moja wina więc z OC sprawcy chciałbym załatwić bezgotówkowo. Jako że u nas nie widzę sensownego blach.-lakiernika to przyszło mi do głowy MAGRO Rybnik. Słyszałem dobre opinie o serwisie ale jak jest z blacharnią lakiernią? Co sądzicie, czy oni wszystko mają na miejscu czy gdzieś wożą i jak robią? Cenna każda opinia i sugestia.

 

Witam.

 

Z tego co wiem, to właśnie w MAGRO w Rybniku maja lakiernię i tam zwożą elementy do malowania z innych salonów tej firmy (więc oni nigdzie nie wożą); co do jakości, to już nie wiem.

Tak na marginesie - w tyskim MAGRO olali całkowicie faceta, który serwisował u nich cały czas Polo; po stłuczce chciał to u nich naprawić, to jak stwierdził "wygonili go" (no, nie dosłownie), bo oni się czymś takim nie będą bawić. Także najpierw zadzwoń i zapytaj się, czy będą robić (bo oni wolą dostać do naprawy B6, powkładać nowe oryginalne części i skasować grube pieniążki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Ja swojego paska serwisowałem do zeszłego roku w MAGRO Tychy . Po oddaniu do naprawy i malowania po stłuczce z oc sprawcy Najpierw była walka z ubezpieczenie żeby wymieniono elementy na oryginały a nie zamienniki co się udało Moje autko zawieźli do MAGRO Rybnik gdzie niby mają lakiernie , a w rzeczywistości oddają auta do malowania do prywatnej firmy . Po dwóch tygodniach pojechałem odebrać gotowego paska - po obejrzeniu wymienionych elementów ( drzwi , zderzak , błotnik ) okazało się że drzwi , błotnik zamiast srebrne są w białe ciapki ( za dużo klaru ) Gość który wydawał mi auto najpierw udawał że nic nie widzi , następnie stwierdził że po paru myciach wszystko będzie ok Dopiero po rozmowie z kierownikiem zabrali auto na kolejne cztery dni PORAŻKA Więc decyzja należy do Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje autko zawieźli do MAGRO Rybnik gdzie niby mają lakiernie , a w rzeczywistości oddają auta do malowania do prywatnej firmy

 

Jeśli tak jest, to rzeczywiście to jest nie tylko porażka ale i "śmiech na sali", żeby dealer takiej marki nie miał swojej lakierni i oddawał to prywaciokom. Mnie facet w Tychach powiedział, że zawożą do Rybnika i tam malują - tylko może już nie powiedział gdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Cie , ze oczywiście to lekka żenada , ale swoją droga znam takiego "prywaciorza" do którego w ciemno oddał bym auto. Niestety nie ma typa w kraju...:dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyśmy się dobrze rozumieli - mnie nie chodzi o to, że prywaciorze robią źle i żeby nie oddawać do nich aut, tylko o to, że taka firma jak "MAGRO" nie ma własnej lakierni (to tak, jakby uszkodzenia mechaniczne też robili u kogo innego - więc po co istniałaby taka firma? do samej sprzedaży aut?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie chcialbys mojego obadać ?? w podpisie go mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skippi już nad Twoim myślałem. Baa nawet przedstawiłem go mojej mamie. Lecz nie przyjęła go z racji że brak klimy a to jest priorytet u mojej mamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co ci klima jak masz szyber ??? a po 2 czarna skora i klima nie wiele pomoze i tak sie bedzie tyłek kleił :P a do weluru czysta przyjemność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skóre sprzedam i wsadze welurek :) Chetnych na skórke jest wielu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tam chcesz:P ale odemnie masz przynajmniej pewne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wiem. Mi nie musisz tego tłumaczyć. Tylko mojej mamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe to niech poczyta forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ty auto kupujesz dla mamy czy dla siebie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie dla siebie ale mama sponsoruje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to ty auto kupujesz dla mamy czy dla siebie ?
pewnie dla siebie ale mama sponsoruje

Dla mamy. Razem z mamą chcemy zmienić mondeo na Paszcza. Dla mnie jest B3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro dla ciebie to ty decydujesz czym chcesz jezdzic, jak dla mnie nic skomplikowanego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak cos to moj jest dalej akutalny :) a bez klimy tez monza jeździć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym sie nie Pie.... w tancu i bral maszyne Skippiego, furak sprawdzony i pewny.

Tyle z mojej strony.

 

 

Pozdro for All :passatfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności