Skocz do zawartości
djacek85

Pogaduchy Śląskie - Tu gadamy co gdzie jak i kiedy

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, nie chcąc zakładać nowego tematu postanowiłem napisać tu, zmuszony jestem rozstać się z moim obecnym samochodem i pomysł wpadł a może Passat :) Generalnie to interesuje mnie b6 sedan, kombi bez znaczenia , wiem że jest ten sławny silnik 2.0 TDI 140KM, ale czy do 25k zł +/- 3k zł znajdę coś sensownego, z możliwie jak najlepszym wyposażeniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry :D dawno mnie tu nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry!

W innym temacie mi nie odpisano, moze tu sie uda :) Mam wlanego mobila 5w30, przy wymianie zostawic czy zmienic na cos innego? Co 10 czy co 15tys wymieniac?

Passat, B6 1,9TDI Comfortline.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobry dawno mnie tu nie było

Elo Dawid , wbił byś kiedy na Spota :vw: , zakupiłeś coś nowego czy dalej jest Omega :hmm

Dobry!

W innym temacie mi nie odpisano, moze tu sie uda :) Mam wlanego mobila 5w30, przy wymianie zostawic czy zmienic na cos innego? Co 10 czy co 15tys wymieniac?

Passat, B6 1,9TDI Comfortline.

pozdrawiam

W temacie B6 jest rozległy wątek ;)

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, troche się naczytałem. I w związku z tym mam pytanie czy ten olej ma normę 505.01 http://allegro.pl/valvoline-synpower-xtreme-mst-c3-5w30-5l-4l-1l-i6020037238.html

http://zmienolej.pl/pl/oleje-silnikowe/3245-olej-silnikowy-valvoline-synpower-mst-5w30-c3-4l-

Czy nie? Bo piszą raz tak, raz tak.

Z góry dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe ogłoszenie parafialne

 

http://www.developer-forum-gliwice.com/Home/index_1000.html

 

ef_banner_forum2016_lang_pl.jpg

 

Jakby sie komu nudziło i chciał posłuchać albo się przejechać jakimś elektrykiem ciekawym to zapraszam:

-BMW i3, Tesla S, Porsche Speedster, Melex, Streetscooter, Zasada Rowery, Dekers (trójkołowce), Govecs, Ekova (producent autobusów elektrycznych), Flytronic (producent dronów), AlphaElectric.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich formumowiczów.

Mam problem dotyczący mojego Passat B5 Fl 1.9tdi problem dotyczy centralnego zamka mianowicie w lewych tylnych drzwiach centralny raz zamyka raz nie, trzeba czasem 2 lub 3 razy użyć kluczyka żeby je zamknąć, szyby nie da się opuścić przyciskiem w drzwiach tylko kierowca może otworzyć zamknąć, prawe tylne drzwi natomiast wogole się nie otwieraja ani zamykaja a szyby działają. Może miał ktoś podobny problem czekam na info. Proszę nie pisać że ten już był itp tych wątków jest bardzo dużo

 

Dodam jeszcze że na wyświetlaczu gdzie pojawiają się kontrolki, przy otwarciu drzwi PP LP LT nie zapal sie kontrolka mówiąca o otwartych lub nie domkniętych drzwiach, natomiast przy drzwiach PT i klapie bagażnika już się pojawia i jest komunikat na wyświtlaczu np. "luaggage open"

owieranie wlewu paliwa z guzika też nie działa trzeba otwierać przez przycisk w bagażniku. nie diząła równie syganał o zapalonych światłach

Czy to moduł komfortu do wymiany ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich formumowiczów.

Mam problem dotyczący mojego Passat B5 Fl 1.9tdi problem dotyczy centralnego zamka mianowicie w lewych tylnych drzwiach centralny raz zamyka raz nie, trzeba czasem 2 lub 3 razy użyć kluczyka żeby je zamknąć, szyby nie da się opuścić przyciskiem w drzwiach tylko kierowca może otworzyć zamknąć, prawe tylne drzwi natomiast wogole się nie otwieraja ani zamykaja a szyby działają. Może miał ktoś podobny problem czekam na info. Proszę nie pisać że ten już był itp tych wątków jest bardzo dużo

 

Dodam jeszcze że na wyświetlaczu gdzie pojawiają się kontrolki, przy otwarciu drzwi PP LP LT nie zapal sie kontrolka mówiąca o otwartych lub nie domkniętych drzwiach, natomiast przy drzwiach PT i klapie bagażnika już się pojawia i jest komunikat na wyświtlaczu np. "luaggage open"

owieranie wlewu paliwa z guzika też nie działa trzeba otwierać przez przycisk w bagażniku. nie diząła równie syganał o zapalonych światłach

Czy to moduł komfortu do wymiany ??

 

miałem to samo - okazało się ze kabelki w drzwiach na zgięciu nie wytrzymały próby lat. aktualnie jestem na etapie wlutowywania nowych kabli - więc albo sprawdzasz kable albo wkładasz nową wiazkę taką jak poniżej

 

http://sprzedajemy.pl/instalacja-drzwi-tylnych-prawych-vw-passat-b5-nr3192887

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich formumowiczów.

Mam problem dotyczący mojego Passat B5 Fl 1.9tdi problem dotyczy centralnego zamka mianowicie w lewych tylnych drzwiach centralny raz zamyka raz nie, trzeba czasem 2 lub 3 razy użyć kluczyka żeby je zamknąć, szyby nie da się opuścić przyciskiem w drzwiach tylko kierowca może otworzyć zamknąć, prawe tylne drzwi natomiast wogole się nie otwieraja ani zamykaja a szyby działają. Może miał ktoś podobny problem czekam na info.

Witamy

Na forum jest wszystko napisane, czytamy działy tematyczne danego modelu passata, i wyciągamy wnioski , nie piszemy gdzie popadnie :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie ze śląska. Tak śledzę wątek już jakiś czas i zastanawia mnie czy jest silna ekipa z okolic Gliwice i Zabrze by organizować jakieś lokalne spoty ? Czy wszyscy jeżdżą do Piekar na kopiec ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co mnożyć spoty? Na kopiec jest 15 minut drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek dobrze gada polać mu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, panowie ze śląska. Tak śledzę wątek już jakiś czas i zastanawia mnie czy jest silna ekipa z okolic Gliwice i Zabrze by organizować jakieś lokalne spoty ? Czy wszyscy jeżdżą do Piekar na kopiec ?
A po co mnożyć spoty

Dokładnie nie ma sensu rozbijać się na atomy :ok: , do wyboru masz Cykliczny na Kopcu w Piekarach lub Cykliczny w Rybniku :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Rybniku spoko się siedzi, pozdrawiam wszystkich uczestników ostatniego spota.

 

Co byście polecali dorzucić do RCD510, jakiś android czy cóś a'la DVD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Leciał ktoś ostatnio A4 do Korkowa ? Jak z korkami w tygodniu okolice 8 rano ?.
ja w zeszłym tygodniu leciałem i nie było problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy spotykacie się na kopcu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy spotykacie się na kopcu?

W każdą przedostatnią sobotę miesiąca ;) teraz wypada 18tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W każdą przedostatnią sobotę miesiąca ;) teraz wypada 18tego

godzina? jest ustalona stała czy do uzgodnienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności