Skocz do zawartości
djacek85

Pogaduchy Śląskie - Tu gadamy co gdzie jak i kiedy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Piszę tutaj z nadzieją że koledzy z okolic mi pomogą. Mianowicie potrzebuję kupić zamki do drzwi lewy przód i lewy tył do mojego auta. Oczywiście ma centralny zamek. Szperam po allegro pisze do sprzedawców ale większość prosi abym podał nr oryginału aby być pewnym czy ich towar będzie pasować. Patrząc na aukcje to mają zamki do passata rok do 2002 a mój jest 2002 lift i nie wiem czy to takie czy nie. Gdzie mogę np. po VINie sprawdzić nr katalogowy tych zamków ?

 

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Piszę tutaj z nadzieją że koledzy z okolic mi pomogą. Mianowicie potrzebuję kupić zamki do drzwi lewy przód i lewy tył do mojego auta. Oczywiście ma centralny zamek. Szperam po allegro pisze do sprzedawców ale większość prosi abym podał nr oryginału aby być pewnym czy ich towar będzie pasować. Patrząc na aukcje to mają zamki do passata rok do 2002 a mój jest 2002 lift i nie wiem czy to takie czy nie

 

Moim zdaniem najlepiej poświęcić trochę czasu i odkręcić tą srebrną blachę, spisać nr tych zamków a następnie szukać :ok: . Będziesz miał pewność że to co kupujesz , będzie pasowało do Twojego auta ;).

 

Przypominam :kumple że za 2 tygodnie a dokładnie 15.08.2015 r , jest organizowany V Międzyregionalny Spot z Kolejką w Rudach :party , szczegóły w linku Klik.

Pozdr :vw:

Edytowane przez johny x
dodanie linku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najlepiej poświęcić trochę czasu i odkręcić tą srebrną blachę, spisać nr tych zamków a następnie szukać :ok: . Będziesz miał pewność że to co kupujesz , będzie pasowało do Twojego auta ;).

 

Przypominam :kumple że za 2 tygodnie a dokładnie 15.08.2015 r , jest organizowany V Międzyregionalny Spot z Kolejką w Rudach :party , szczegóły w linku Klik.

Pozdr :vw:

 

Znalazłem sklep w Gliwicach gdzie bez problemu podali mi numery :-) kupiłem co trzeba i sie zabrałem za wymiane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu tu taka cisza? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie :kumple pomalutku szykować wolne na Opłatka termin już uzgodniony :telefon na 05.12.2015 r , w Poraju . Na dniach namaluje temacik :dobrze , trochę czasu będzie na dogranie wolnego ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko moze nie w temacie , ma ktos na zbyciu wlepe najlepiej biala jak cos prosze na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dużą normalną jakby co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś obejrzeć mnie to audi ---->klik Trochu daleko z Trójmiasta a nie chciałbym się rozczarować.

Wszelakie koszta manipulacyjne i inne zwracam oczywista, głównie zależy mi na ocenie stanu blacharki albowiem sprzedający w tej kwestii jest dosyć mętny i mało merytoryczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagadaj ze zwierzakiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

 

Od grudnia w mojej firmie mamy wakat na stanowisku kierowcy miedzynarodowego.

 

Praca polega na wyjazdach dwa razy w tygodniu z naszym towarem do Klientow (99% wyjazdy do Niemiec) i odbiory towarow od naszych dostawcow firmowym samochodem dostawczym (Fiat Ducato).

Praca czasem w weekendy.

 

Wymagania obowiazkowe jakie stawiamy przed kandydatami do prawo jazdy kat. B, jezyk angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym w mowie.

Doswiadczenie w transporcie miedzynarodowym lub uprawnienia na przewoz ADR mile widziane.

 

O wynagrodzeniu i szczegolowej charakterystyce pracy chcialbym rozmawiac bezposrednio z kandydatami. (Więcej info na PW)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności