Skocz do zawartości
djacek85

Pogaduchy Śląskie - Tu gadamy co gdzie jak i kiedy

Rekomendowane odpowiedzi

Rafciu mail doszedł? Wybierzecie się do mnie na jakieś zakupy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marciu mail doszedl i cos tam kupimy :P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hey,

 

zgodnie z tą promocją mam dwa kody z opakowań Lion'a znalezionych w "hasioku" w aucie ;)

 

info o promocji (do 31-08-2014) - http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4003683336,title,Darmowy-pakiet-100MB-,article.html

kody - MPET7HSD9J / C7L73AT8CX

 

kto pierwszy ten lepszy :D

 

pozdr0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, takie pytanie z innej beczki. Zna ktoś może/ma w rodzinie/mógłby polecić - jakiegoś prawnika, który orientuje się w sprawach ZUSowskich, i ma wolny termin na już, a nie na za rok? :( Bo schody się zaczynają :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci sprzedać mojego Tatę - adwokat w Tarnowskich Górach. Możesz zadzwonić i się zapytać. 32 769-03-85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Zadzwonię, i podam że mam numer od Ciebie. Znaczy Matka zadzwoni, bo to Ona ma głównie problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duże zmiany organizacji ruchu w okolicy wiaduktu PKP na skrzyżowaniu ul. Miarki, Jagiellońskiej i placu Wolskiego. Pod wiaduktem nie mogą chodzić piesi, a od soboty rano (23 sierpnia) kierowcy inaczej jeżdżą ulicą Jagiellońską.

Trzeba uważnie patrzeć na znaki drogowe i nie jeździć na pamięć.

Kierowcy jadący placem Wolskiego mogą jechać na wprost (do ul. Marki) tylko z pasa prawego. Ci, którzy zajmą lewy pas, muszą skręcić w ulicę Jagiellońską, następnie wjechać w ul. Moniuszki (w prawo) i dalej - w ul. Miarki (w lewo). To objazd dla pojazdów do 3,5 ton.

Nie można z ulicy Jagiellońskiej dostać się na plac Wolskiego.

Kierowcy jadący od strony Szombierek i Łagiewnik nadal mogą dostać się do Centrum, ale poruszają się już wyremontowaną częścią jezdni pod wiaduktem.

Nie zmienia się funkcjonowanie komunikacji pasażerskiej.

W ulicy Jagiellońskiej i pod wiaduktem kolejowym ciągle pracują ekipy remontowe, dlatego warto tam zachować szczególną ostrożność.

 

55f3340c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to na jagiellońskiej mają wprowadzić nakaz chodzenia w piątki tylko po stronie numerów parzystych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie - mam pytanie: czy ktoś w okolicach pięknego miasta Gliwice ma dostęp do komputera? Koleżance w Polówce wyskoczył check i potrzebna by była diagnoza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś w okolicach pięknego miasta Gliwice ma dostęp do komputera
mkpol, rrafalek, romeo9999, johnyX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytałem to na jagiellońskiej mają wprowadzić nakaz chodzenia w piątki tylko po stronie numerów parzystych.

:rotfl:

 

Wiesz jaka to frajda przejechać się Jagiellońska pierwszy raz w życiu pod prąd :D Zawsze mnie korciło :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hello! :D Małe info "zza granicy" ... województwa ;)

 

W dniach 5-7.09 (czyli już w tym tygodniu) jest Classic Moto Show w Krakowie (obiekt Muzeum Inżynierii Miejskiej przy ul. Wawrzyńca).

Tu link do "ofiszjal sajd": http://www.classicmotoshow.pl

Tu kilka słów na stronach interii: http://motoryzacja.interia.pl/motofa...ow,nId,1490608

Myślę że warto się wybrać :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, że do Ciebie mi chyba najbliżej, miał byś czas jakimś popołudniem to może bym się przykulał tym wozidłem i byś postawił diagnozę co Polówkę boli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekujemy za NIESPODZIEWANA blokade drogi , fotki wrzucimy jak dostaniemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz doszedles do siebie ? Palec Cię nie uwiera ? Przysięgę gadales głośno? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziekujemy za NIESPODZIEWANA blokade drogi , fotki wrzucimy jak dostaniemy

 

Sylwia i Rafał

Johny z rodzinką Życzą Wam Wszystkiego Naj Naj na Nowej Drodze Życia , Wiele Szczęścia i Radości niech Wam uśmiech zawsze w sercach gości, gromadki maluchów oraz Spełnienia marzeń :*

Edytowane przez johny x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Juz doszedles do siebie ? Palec Cię nie uwiera ? Przysięgę gadales głośno? :)

 

wszystko ok nie uwiera,a przysięge głośno i wyrażnie :)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Sylwia i Rafał

Johny z rodzinką Życzą Wam Wszystkiego Naj Naj na Nowej Drodze Życia , Wiele Szczęścia i Radości nich Wam uśmiech zawsze w sercach gości, gromadki maluchów oraz Spełnienia marzeń :*

 

Dziękujemy bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto z kolegów jeździ srebrnym b6 kombi na blatach SG24... bo ostatnio trafiłem takowego na strefie w Gliwicach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności