Skocz do zawartości
djacek85

Pogaduchy Śląskie - Tu gadamy co gdzie jak i kiedy

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szuka kogoś z kabelkiem do podpięcia mojego paska z okolicy Czeladź, DG, Sosnowiec, Będzin w celu przekodowania kilku rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek wal do romeo. Kawałek musisz przejechać, ale przynajmniej będziesz spokojny, że wsio ok. Autostradą to w sumie rzut beretem.

 

pkt 6 regulaminu :kumple

pozdro

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Elo Elo

 

Jest temat:

http://forum.vw-passat.pl/threads/12...26#post1754426

 

Chciałem wstępnie wybadać , czy są chętni , żeby zebrać się 2-3 furaki i pojechać odpocząć na weekend

 

:569::569::569:Ponawiam pytanie ma ktoś ochotę na wypad poza miasto ? Czas leci i nie wiem czy zakładać osobny temat :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że nie czytałem zbyt szczegółowo :-). Luzik.

Jak już będę po modach to na spokojnie wrzucę do odpowiedniego tematu listę tego co mi zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam pytanie ma ktoś ochotę na wypad poza miasto ? Czas leci i nie wiem czy zakładać osobny temat

Kurdę miałem ochotę jechać ale mój brat ma 18 w Niedzielę i niestety nie dam rady jechać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ślub w rodzinie = wydatki. odpada :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie żonka w ciąży + cukrzyca ciążowa :( więc praktycznie dalej niż sklep się nie ruszamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ma ktoś ochotę na wypad poza miasto

ja chętnie ale w tyrce weekend :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marek wedle jakiego regulaminu 6 pkt ??? a cały regulamin ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek pospamowałem trochę że po modach będę miał części do sprzedania i Miłosz mnie trochę zmoherował :). A regulaminu to prawdę mówiąc w ogóle nie czytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zimny Radlerek za Siostry i Braci ze Śląskiej ziemi :zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal szukam gościa z forum, który zna się na ustawieniach gazu ;)

Edytowane przez abw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o firmę, która się zajmuje gazem bo taką znam. Raczej zależy mi na kimś kto potrafi robić te ustawienia we własnym zakresie, mam program, mam złącze...brakuje mi tylko trochę doświadczenia.

A poza tym..... gdzie Ty mnie wysyłasz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdro kolegi z Passata B5 FL na blatach SH 8666 którego obtrąbiłem i obmrugałem dziś w Tarnowskich Górach (bodaajże komandos no ale jeszcze wszystkich nie znam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie a kto mnie obtrąbił ? 2-3 tyg temu Gliwice okolica ul. Opolskiej, osobnik z kobietą poruszał się czerwonym B3 Variant, kolego jak byś jakieś części potrzebował to mam dokładnie takiego paska nawet w tym kolorze i mi w ogródku zarasta a na wiosne idzie na szrot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozdro kolegi z Passata B5 FL na blatach SH 8666 którego obtrąbiłem i obmrugałem dziś w Tarnowskich Górach (bodaajże komandos no ale jeszcze wszystkich nie znam)

Dokładnie mnie obtrąbiłęś.Rejestracja się prawie zgadza tylko SK ma być.Jechałem na szybkie zakupy do Carrefoura a w tamtych rejonach można mnie spotkać w sumie czesto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności