Skocz do zawartości
Gość marcc

Odkurzacz samochodowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie polecam KARCHEROWSKICH odkurzaczy/myjek z Supermarketu do 200zł. Kompletny shit. Mój szwagier pracował w tej firmie i mi troszkę na ich temat poopowiadał. Jak się zepsuje, to raczej ląduje już w koszu... większość ważniejszych podzespołów w tych urządzeniach nie jest wymienialna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ponoć plastikowa.

A co do kompresorka na zapalniczkę to potwierdzam. Mam taki zwykły tani i już chyba ze 3 lata działa. Dał radę nawet napompować koła we Fronterze, choć trochę się dogrzał przy tym, ale wciąż działał dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję kotleta.

 

Ma ktoś jakiś samochody odkurzacz, który może polecić?

 

Zastanawiam się nad czymś takim: http://allegro.pl/blackdecker-odkurzacz-samochodowy-acv1205-12v-i1811949399.html

Oprócz chipsów da rade coś jeszcze tym zebrać?

Nie ma to być podstawowy odkurzacz do auta (generalne sprzątanie robię domowym) jednak dodatkowy używany do sprzątania po 'codziennym' zabrudzeniu.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez Michal-LKR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość beso

Podpowiem Ci tylko tyle, że jak kupujesz taki odkurzacz cena nie powinna przekraczać 350zł. Na licytacji nie warto dawać więcej niż to, bo nówkę philipsa kupisz zupełnie spokojnie za 300zł. Ja mam od nich antyalergiczny minivac i dałem chyba 320zł w promocji, a zasysa naprawdę pierwszorzędowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beso, dzięki.

Już zakupiłem (ponad miesiąc temu) Black Deckera, chyba za około 90 zł. I ku mojemu zaskoczeniu, spisuje się bardzo dobrze. O auto raczej dbam i stert śmieci nie wożę, przy odkurzaniu co tydzień, dwa tygodnie radzi sobie bardzo dobrze. Po odkurzaniu nie widać czy odkurzało się samochodowym czy zasilanym do sieci na 230V. I nie schodzi się z tym pół dnia - góra kilka minut. Posiada wiele końcówek, można dobrze wszędzie odkurzyć. Ładnie wyciąga bródki i liście spod akumulatora.

Polecam każdemu kto w miarę dba o auto i będzie regularnie odkurzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
beso, dzięki.

Już zakupiłem (ponad miesiąc temu) Black Deckera, chyba za około 90 zł. I ku mojemu zaskoczeniu, spisuje się bardzo dobrze. O auto raczej dbam i stert śmieci nie wożę, przy odkurzaniu co tydzień, dwa tygodnie radzi sobie bardzo dobrze. Po odkurzaniu nie widać czy odkurzało się samochodowym czy zasilanym do sieci na 230V. I nie schodzi się z tym pół dnia - góra kilka minut. Posiada wiele końcówek, można dobrze wszędzie odkurzyć. Ładnie wyciąga bródki i liście spod akumulatora.

Polecam każdemu kto w miarę dba o auto i będzie regularnie odkurzał.

 

po przeczytaniu opinii kolegi Michal-LKR tez nabylem odkurzacz 12 V Black&Decker Dustbuster Cyclonic Action, za okolo 90 zl wraz z przesylka. Lubie dbac o wnetrze i zaczalem rozwazac zakup odkurzacza 12 V z uwagi na utrudniony dostep do stacjonarnego sprzetu 220V. Musze powiedziec, ze mile mnie zaskoczyl ten Black&Decker. Wykonanie dosyc dobre jak na sprzet z obecnych czasow made in PRC. Jest w pokrowcu, wiec latwo zabrac go z domu. Kabel zasilajacy jest porzadny i nawet ciut za dlugi. Najlepiej odkurza przy uzyciu wezszych ssawek, wtedy efektywnosc jest najlepsza. Wersje odkurzacza bez zakladanego odcinka elastycznej rury raczej duzo traca ze swej funkcjonalnosci, wiec lepiej wybrac model z elastyczna dokladana rura tak a jak w domowych odkurzaczach tylko krotsza. Spokojnie mozna odkurzyc tapicerke, siedzenia, bardzo dobrze sciaga piach ktory nie trafil na dywaniki. Koncowki rury elastycznej umozliwiaja dotarcie do trudniej dostepnych miejsc. Sciaga nawet kurz/pyl i nie wyrzuca z drugiej strony. Po uzyciu trzeba wysypac zabrudzenia, ale jest to banalnie proste. Ogolnie mozna byc zadowolonym, dla osoby, ktora nie ma mozliwosci rozwiniecia kabla dla odkurzacza 220V taki odkurzacz 12 V sie przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności