Skocz do zawartości
Dean

Android Auto - instrukcja przyjemnego korzystania z dodatkami (Yanosik, YouTube)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jakoś do tej pory nie miałem zainstalowanego  AAutoAppEnabler  i wszystko mi działało i miałem odblokowane.Więc nie wiem -jaką funkcję spełnia ta aplikacja??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lubowitz78 Działał Ci dodatek AA Mirror? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy ktoś z was ma najnowsze AA 4.4.59.2344 z Google Play Services 17.7.85 czy to bedzie banglała  na roocie i z tymi  rzeczami co pisał @Dean, ktoś z was ma OnePlus 6 w takiej konfiguracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem, AA Mirror działa na Android Auto 4.4 oraz Google Play Services 17.7.85.

Warto jednak protestować tę kombinację nieco dłużej, bo może być różnie  ;) 

2935104F-1318-4660-9D10-9BB65D91C167.thumb.jpeg.c3a567ef331789c4b808dda98f44b9b3.jpeg

Edytowane przez Dean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was ma problem z wejściem do trybu programisty w Android Auto? Wczoraj na telefonie (Oneplus 6) wszedłem bez problemu. Dziś zarówno na telefonie jak i na tablecie na świeżo zainstalowanej aplikacji nie mogę wejść w ustawienia programisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam działanie AA 4.4.592343 z AAMirror i CarStream. Też nie używałem AAutoAppEnabler, tylko AA Phenotype.

Edytowane przez cdnn
GPS w wersji 17.1.22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny dodatek do AA, który usuwa blokadę aktywowaną podczas jazdy. Dzięki temu można przeglądać wszystkie playlisty w Spotify czy inne elementy w AA, które są niewidoczne gdy samochód jedzie.

Wymagany Xposed.

https://forum.xda-developers.com/xposed/modules/mod-sensible-android-autoxposed-t3392550

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.07.2019 o 06:22, cdnn napisał:

Potwierdzam działanie AA 4.4.592343 z AAMirror i CarStream. Też nie używałem AAutoAppEnabler, tylko AA Phenotype.

U mnie też wszystko działa w tej konfiguracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie, używaną Z5, żeby była na stałe wpięta i żeby łączyć się z nią poprzez mirrorlink. Wszystko działa tak jak trzeba oprócz Youtuba, obraz przycina/klatkuje, nawet jak ustawię rozdzielczość 320, czy to wina mirrorlinka, że to za wolne łącze? Próbowałem odpalić AA, ale to za dużo zabawy, na codzień autem jeździ żona, dlatego chciałbym, żeby to było jak najprostsze rozwiązanie. W czym AA jest lepszy od mirrorlinka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, slike99 napisał:

W czym AA jest lepszy od mirrorlinka ?

Jest rozwijany i utrzymywany, ma więcej zgodnych aplikacji, nie zacina się, sam z siebie nie wyłącza, nie ma blokad podczas ruchu samochodu, w ogóle działa ?

Mirrorlink to martwa technologia.

Edytowane przez red_fork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój problem polega na tym, że nie mogę wejść w tryb programisty w AA (nie mam w ogóle tych trzech kropek w prawym górnym rogu jak wejdę w informacje) kilkunastokrotne klikanie w w górny pasek nic nie daje. Mam najnowszy AA wersja 4.4.592344, a telefon Xiaomi Redmi 4x ale nie zrootowany. Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia Thursday, July 11, 2019 o 19:33, S1N napisał:

Mój problem polega na tym, że nie mogę wejść w tryb programisty w AA (nie mam w ogóle tych trzech kropek w prawym górnym rogu jak wejdę w informacje) kilkunastokrotne klikanie w w górny pasek nic nie daje. Mam najnowszy AA wersja 4.4.592344, a telefon Xiaomi Redmi 4x ale nie zrootowany. Jakieś pomysły?

Witam, na początku trzeba zainstalować starszą wersje np.AA 4.0.apk  uruchomić tryb programisty, a następnie nadinstalować najnowszą AA 4.4 i powinno działać.

Edytowane przez Langusta
Literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Langusta, zadziałało. AA widzi teraz ikonę CarStreama ale jak chcę uruchomić CarStream to wyświetla napis "Clic last icon in bottom bar & start p... " - nie mam żadnego paska, który mógłbym kliknąć lub cokolwiek innego żeby zadziałało. Co powinienem teraz zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, S1N napisał:

Dzięki Langusta, zadziałało. AA widzi teraz ikonę CarStreama ale jak chcę uruchomić CarStream to wyświetla napis "Clic last icon in bottom bar & start p... " - nie mam żadnego paska, który mógłbym kliknąć lub cokolwiek innego żeby zadziałało. Co powinienem teraz zrobić?

W tej chwili nie używam "CarStream" ale sprawdzę u siebie jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2019 o 00:20, S1N napisał:

Dzięki Langusta, zadziałało. AA widzi teraz ikonę CarStreama ale jak chcę uruchomić CarStream to wyświetla napis "Clic last icon in bottom bar & start p... " - nie mam żadnego paska, który mógłbym kliknąć lub cokolwiek innego żeby zadziałało. Co powinienem teraz zrobić?

U mnie jest tak samo ale aplikacja carstream jest też w ostatniej ikonie AA ( tej z zegarkiem) bo naciskając ikonke słuchawki nie odpalisz. Dodaj carstream w aplikacji AAPhenotype. U mnie zadziałało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.07.2019 o 20:28, slike99 napisał:

Kupiłem sobie, używaną Z5, żeby była na stałe wpięta i żeby łączyć się z nią poprzez mirrorlink. Wszystko działa tak jak trzeba oprócz Youtuba, obraz przycina/klatkuje, nawet jak ustawię rozdzielczość 320, czy to wina mirrorlinka, że to za wolne łącze? Próbowałem odpalić AA, ale to za dużo zabawy, na codzień autem jeździ żona, dlatego chciałbym, żeby to było jak najprostsze rozwiązanie. W czym AA jest lepszy od mirrorlinka ?

Nie martw się. Ja używam AA i też youtube mi klatkuje. Dźwięk jest odtwarzany płynnie ale obraz już nie. Nie mam pojęcia gdzie jest przyczyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam telefon na androidzie 9.0. Rocik zrobiony.Zainstalowałem Android auto AA Mirror , AA unlock i car stream. Działa mi Android auto i w Car Stream mogę oglądać filmy. Jedynie mam problem z AA mirror. Po jego włączeniu słyszę dzwięk z telefonu na głośnikach ale mam czarny ekran na wyświetlaczu radia w samochodzie. Jak po nim przesuwam to przestawia mi się obraz w telefonie. Za nic nie mogę uzyskać obrazu na wyświetlaczu w aucie. Bardzo proszę o pomoc w tej kwestii.Kombinuje jak mogę.Pozdrawiam.

Dodam jeszcze że mam wszystko poustawiane i odblokowane jak powinno być.

Edytowane przez kristof2530

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowa wersja Android Auto 4.5. U niektórych użytkowników wprowadza już nowy wygląd zaprezentowany w maju tego roku.

Mi wyświetla się jeszcze stary, ale mnóstwo użytkowników (w tym w Polski) potwierdza, że nowy im się załączył.

Należy wyczyścić/wyzerować cache i dane aplikacji Android Auto (w ustawieniach telefonu)

 

 

Edytowane przez Dean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności