Skocz do zawartości
Gość pazder

LAMPY PRZEDNIE PASSAT B5

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam soczewki z ringami black od MAPET-a i nie narzekam. Nie chciałem inwestować w spryskiwacze, zenony itp., a to mi wystarcza. Decyzja należy do kolegi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

soczewy fajnie wyglądają ale uważam że ich ceny są trochę przesadzone-bo 200zł różnicy miedzy zwykłymi i soczewkami to ciut za dużo,a skoro nie widać wielkiej różnicy w świeceniu to chyba się zdecyduję na zwykłe H7/H4 Depo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem lampy DEPO H7/H7 z ringami i mam problem bo caly czas parują. Okleiłem ja na łączach sylikonem i dalej nic. Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kupiłem lampy DEPO H7/H7 z ringami i mam problem bo caly czas parują. Okleiłem ja na łączach sylikonem i dalej nic. Prosze o pomoc

 

to objedz tez na plastiku gdzie przychodzą gumy od zasłonięcia żarówek tak żeby te gumy przylgnęły do sylikonu(załóż je na sylikon)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kupiłem lampy DEPO H7/H7 z ringami i mam problem bo caly czas parują. Okleiłem ja na łączach sylikonem i dalej nic. Prosze o pomoc

 

Szkoda trochę że je usmarowałeś silikonem. Można by było je reklamować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie można było bo to nie były nówki tylko używane lampy przez niecałe pół roku ale w idealnym stanie.... Myślisz że jak założe je na sylikon to coś da skoro lezą idealnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślisz że jak założe je na sylikon to coś da skoro lezą idealnie?

 

Tego to nie wiem, nigdy nie lepiłem lamp.

Ja kupowałem nowe i koleś mówił że w razie parowania itp. mam je przynieść to je wymieni w ramach gwarancji. Musisz kombinować może to coś da.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym je całkowicie rozkleił,usunął stary klej(jest trochę dłubania) i skleił na nowo silikonem,lampy na jakieś 5-10min do bardzo gorącej wody i klej ładnie puszcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bym je całkowicie rozkleił,usunął stary klej(jest trochę dłubania) i skleił na nowo

 

Myślę że tak by było najlepiej - mam podobne zdanie choć pracy trochę jest i trzeba wszystko z wyczuciem robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze gadacie Pany :hyhy

Rozkleić,wydłubać i skleić pożądnie jeszcze raz.

Ale-pożądnie bo ciężko jest to później rozkleić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Założyłem sobie fabryczne bi-ksenony. Klosze niestety są delikatnie zmatowione. Da radę dokupić gdzieś same nowe klosze na wymianę czy pozostaje tylko polerowanie? Tego chciałbym uniknąć bo po jakimś czasie, z tego co wiem, czynność tę trzeba powtarzać ze względu na brak powłoki ochronnej. A może do Bi-ksenonów pasują klosze od zwykłych H7 Helli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no roboty jest napewno troche ale szkoda mi rozklejać lampy które dopiero co kupiłem. jakby były troche poniszczone to może bym się za to zabrał ale tak szkoda mi niszczyć ich wygląd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Da radę dokupić gdzieś same nowe klosze na wymianę czy pozostaje tylko polerowanie? Tego chciałbym uniknąć bo po jakimś czasie, z tego co wiem, czynność tę trzeba powtarzać ze względu na brak powłoki ochronnej.

 

Raczej pozostaje tylko polerowanie. Możesz kupić jeszcze używane lampy np. z uszkodzonymi mocowaniami i przełożyć same klosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale szkoda mi rozklejać lampy które dopiero co kupiłem. jakby były troche poniszczone to może bym się za to zabrał ale tak szkoda mi niszczyć ich wygląd...
skoro parują to wypadałoby to zrobić

i nie rozumiem w jaki sposób miałbyś zniszczyć ich wygląd-robisz to porządnie i praktycznie nie ma śladu

zresztą moim zdaniem o wiele gorzej wyglądają zaparowane klosze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy były w Pasku przed liftem lampy zwykłe /nie soczewki/ oryginalnie przyciemnione przez fabrykę ???

Takie :

http://www.passatplus.de/umbauten/tagfahrlicht/hella.htm

Edytowane przez Gegas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo to nie-jest to chyba samoróbka-ja przynajmniej sam przyciemniałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam,bo mam m ożliwość kupienia i gościu mówi,że oryginał,bo były na Pasku przywiezionym z Reich'u.Passat był też "zglebiony",więc chyba musiał przejść ichniejsze dopuszczenia do ruchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

Dzisiaj przyszły nowe Lampy Depo D2S+H7.

Teraz właśnie jestem na etapie kupienia przetwornic Hella do swojego passka, chciałbym jednak używane.

Może ktoś wie czy np te by pasowały:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=2021536920

 

Bo napisane jest na aukcji Bi xenon, a wydaje mi się że są w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Marusz to orginały hella do omegi audi bmw passata i golfa bierz smiało ja mam takie same w lampach Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetwornice zakupione, działają idealnie:)

W sobotę zaczynam montaż lamp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności