Skocz do zawartości
Gość pawelh

CHIP ile kosztuje

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tymon Octa

Pozwolę sobie dodac od siebie że hamownia jest tylko po to żeby kierownik był szczęśliwy ciesząć się wykresem na ileś tam koników.

Tak jak napisał ctv, dobry tuner wystroi maszynkę na drodze w sposób perfekcyjny.

 

Pozdrawiam

Tymek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymon Octa, sure i pozniej powstaja mity o 200konnych maluchach albo inne takie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

true true. za jakis czas jade na hamownie, ale nie traktuje jej jako wyroczni tylko wskaznika , czy mody ida w dobrym kierunku, a jako ze bede z ekipa kilku aut, to wyjdzie jakis obraz porownawczy do innych silnikow, m.in.: tdi, pb [w tym vr].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amen. hamownia prade Ci powie....o stanie silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymon Octa

pakarod, no ale jak auto sprawdza Ci tuner, diagnozując go przez Vaga itp, wgrywa oprogramowanie, albo stroi auto pod dane modyfikacje, to nie powiesz mi że do tego jest mu konieczna hamownia :suchy:

 

Dobry tuner stroi na drodze :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pakarod, no ale jak auto sprawdza Ci tuner, diagnozując go przez Vaga itp, wgrywa oprogramowanie, albo stroi auto pod dane modyfikacje, to nie powiesz mi że do tego jest mu konieczna hamownia :suchy:

 

Dobry tuner stroi na drodze :ok:

 

oczywiscie ze jest potrzebna. Na drodze to mozna stroic malucha bo sie rozpedza do 120km/h ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymon Octa

pakarod, ty masz swoje zdanie a ja mówie o swoich doświadczeniach.

U mnie po strojeniu na drodzę wyszedł taki wynik na starszym Setupie

 

Tymek174.png

 

Wracałem z trasy i podjechałem do znajomego w Gliwcach żeby zmierzyć ile wyszło, no i wykres mowi sam za siebie.

Teraz są większę wtryski, Ali zrobił nowy Soft i jest lepiej a ile to nie wiem :okulary2: nie dużo ale jest.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bodek82

Czytałem gdzieś wypowiedzi, że starsze kompy nie za bardzo nadają się do Chip Tuningu i te z plastikową obudową (a u mnie taka jest :przestraszony: ). Więc mam pytanie czy mój Komp się do tego nadaje czy lepiej wymienić na inny?, (Jeśli tak to na jaki?) :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy sie nadaje, ale 8 bitowe sterowniki troszke mniej mocy uzyskuja po wirusie. w kazdym razie i tak warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez róznicy tylko wiecej roboty ma tuner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Tymon Octa,

 

W samochodach służbowych to można robić wszystko, co?

 

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymon Octa

hha, no wątpie, chyba że ma się takiego dropsa jak Ja i wkładasz w to własne pieniądze, wiedząc że będzie Ci przysługiwało prawo pierwokupu :okulary:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności