Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko czy mógłby mi sprawdzić ktoś czy ten moduł komfortu ma alarm 1J0 959 799 AH oraz jakie piloty do niego da się dokodować (częstotliwość i ile przysisków)

 

Zastępczy moduł komfotu za "1J0 959 799 F" i czy ma pilot i alarm.

 

Oraz numery części zaznaczone na obrazku (jest to ori lampa HELLA do passata B5 http://imageshack.us/photo/my-images/716/hellaczesci.jpg/ (ta gumowa zaślepka L+P i to co osłania kabel też L+P)

 

Odnośnie modułu komfortu:

Musisz sprawdzić jakie masz kody wyposażenia.

7AB - oznacza że masz alarm

5D1 - częstotliwość 433.92 - 434.42 MHz

5D2 - częstotliwość 315 MHz

Pilot najprawdopodobniej dwuprzyciskowy

 

A w pliku poniżej lampa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam alarmu i chciałem go dołożyć.

 

Zapytam inaczej. Jaki jest numer częsci odpowiedzialnej za alarm w samochodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko czy mógłby mi sprawdzić ktoś czy ten moduł komfortu ma alarm 1J0 959 799 AH oraz jakie piloty do niego da się dokodować (częstotliwość i ile przysisków)

 

Zastępczy moduł komfotu za "1J0 959 799 F" i czy ma pilot i alarm.

 

Oraz numery części zaznaczone na obrazku (jest to ori lampa HELLA do passata B5 http://imageshack.us/photo/my-images/716/hellaczesci.jpg/ (ta gumowa zaślepka L+P i to co osłania kabel też L+P)

Ten moduł obsługuje pilot oraz alarm.Pilot 1J0959753AH lub DA 434MHz.:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusik dla ciebie ;] Takiej odpowiedzi oczekiwałem. Dzięki wielkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie mogę otworzyć strony 179 z odpowiedzią na mojego posta czy moglibyście jeszcze raz sprawdzić który czujnik idzie do mojego auta,WIEM ŻE IDĄ DWA DLATEGO PODAJĘ VIN.

 

nr czujnika stopu (tego przy pedale stopu )Audi A6 C6 3.0 TDI quattro tiptronik 2004rok VIN WAUZZZ4F15N052342

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie nie mogę otworzyć strony 179 z odpowiedzią na mojego posta czy moglibyście jeszcze raz sprawdzić który czujnik idzie do mojego auta,wiem że idą dwa dlatego podaję vin.

 

Nr czujnika stopu (tego przy pedale stopu )audi a6 c6 3.0 tdi quattro tiptronik 2004rok vin wauzzz4f15n052342

1k2 945 511 rdw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ponownie temat serwa, u mnie mam 8E0 612 107 J takie serwo. Potrzebuje sie dowiedziec czy bedzie u mnie pasowalo 8E0 612 105 J ----->chyba od audi ale to juz malo wazne.

 

Podaje vin w razie potrzeby WVWZZZ3BZ2P186917

Edytowane przez BBart79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie potrzybuje numer części: łącznik stabilizatora (bo są dwa rodzaje dla tego modelu samochodu) i zimering (ten przy skrzyni biegów) do vw polo. numer vin: WVWZZZ6NZ1Y296329

 

VW Polo 1,4 Mpi 2001r.

Edytowane przez Złomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie potrzybuje numer części: łącznik stabilizatora (bo są dwa rodzaje dla tego modelu samochodu) i zimering (ten przy skrzyni biegów) do vw polo. numer vin: WVWZZZ6NZ1Y296329

 

Możesz napisać coś więcej na temat tego samochodu (jaki rodzaj napędu, kod silnika, pojemność)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u góry edytowałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie potrzybuje numer części: łącznik stabilizatora (bo są dwa rodzaje dla tego modelu samochodu) i zimering (ten przy skrzyni biegów) do vw polo. numer vin: WVWZZZ6NZ1Y296329

 

VW Polo 1,4 Mpi 2001r.

 

Łącznik stabilizatora:

6N0 411 315 C przy kodzie wyposażenia 0AB

6N0 411 315 D przy kodzie wyposażenia 0AD, 0AH

 

A jeśli chodzi o ten zimering, to prawdopodobnie znajdziesz go w tym pliku poniżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

zaślepka (korek?) progu - chodzi mi o tą gumową pod spodem (nie tą od lewarka). Pomożecie ?:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mi rozszyfrować numer: 3B0 963 563C- zielone czy czerwone podświetlanie będzie w tym przycisku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba mi rozszyfrować numer: 3B0 963 563C- zielone czy czerwone podświetlanie będzie w tym przycisku?

 

Podświetlenie w tym przycisku jest czerwone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dawid. A jeszcze mi sprawdź jak możesz jaki numer ma ramka klimatronika czarna do konsoli 2DIN. Czy to będzie: 1J0 907 047M ?

Bo z tego co się dowiedziałem to do ramki 1DIN panel klimatronika jest troszkę inny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dawid. A jeszcze mi sprawdź jak możesz jaki numer ma ramka klimatronika czarna do konsoli 2DIN. Czy to będzie: 1J0 907 047M ?

Bo z tego co się dowiedziałem to do ramki 1DIN panel klimatronika jest troszkę inny?

 

Ten numer który podałeś oznacza ramkę climatronica dla pojazdów z systemem nawigacyjnym w kolorze czerń satynowa (trzeba jeszcze dodać do tego numeru na końcu 01C), więc jeśli o to Ci chodziło, to jest to poprawny numer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, chciałem się upewnić, że na pewno jest dla konsoli 2DIN. Jakoś nie mogę znaleźć nigdzie tego numerku 01C ale to raczej na pewno jest to czerń. Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, chciałem się upewnić, że na pewno jest dla konsoli 2DIN. Jakoś nie mogę znaleźć nigdzie tego numerku 01C ale to raczej na pewno jest to czerń. Dzięki!

 

Podstawowy numer to 1J0 907 047 M i do tego dochodzi numer koloru tej przesłony 01C. Czyli cały poprawny numer określający tą część i jej kolor to 1J0 907 047 M 01C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, potrzebuję pinie nr części do mojego Paska B5 3BG kombi z 2002 roku (po VIN to już 2003).

Chodzi mi o siłownik centralnego zamka do tylnich prawych drzwi.

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.

[ATTACH=CONFIG]70744[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy, potrzebuję pinie nr części do mojego Paska B5 3BG kombi z 2002 roku (po VIN to już 2003).

Chodzi mi o siłownik centralnego zamka do tylnich prawych drzwi.

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.

[ATTACH=CONFIG]70744[/ATTACH]

W załączniku [ATTACH]70745[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności