Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Czy moglby mi ktos podac numery poduszek silnika i skrzyni biegow do 1.9 tdi AWX 5 biegow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy moglby mi ktos podac numery poduszek silnika i skrzyni biegow do 1.9 tdi AWX 5 biegow?

Proszę. ;)

 

PS.

Jakbyś podał nr VIN to były by tylko poduszki jakich potrzebujesz.

poduszki silnika.pdf

poduszki skrzyni.pdf

Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki serdeczne. Nr. Vin WVWZZZ3BZ5E081326

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki serdeczne. Nr. Vin WVWZZZ3BZ5E081326

Podmieniłem pliki w poprzednim poście. W opisie części masz tylko pozycje występujące u Ciebie w aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Mam prosbe, czy moglibyscie umiescic plik w formacie PDF ze schematem i numerami czesci wysprzeglika, podobno trzeba wymienic plyn hamulcowy w sprzegle . I tak przy okazji uklad chlodzenia bo widze ze cos mi kapie przy zaworze w chlodnicy. Mam Passka 2.0 TDI DPF 136 KM 2004 rok, WVWZZZ3BZ4E273279. Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej

Mam prosbe, czy moglibyscie umiescic plik w formacie PDF ze schematem i numerami czesci wysprzeglika, podobno trzeba wymienic plyn hamulcowy w sprzegle . I tak przy okazji uklad chlodzenia bo widze ze cos mi kapie przy zaworze w chlodnicy. Mam Passka 2.0 TDI DPF 136 KM 2004 rok, WVWZZZ3BZ4E273279. Dzieki

Co ciekawe nie ma w pliku numeru wysprzęglika :ocochodzi Jego numer to 8E0721257N

wysprzeglik.pdf

uklad chlodzenia BGW.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Gural

Mozesz podac jeszcze chlodnice w formacie PDF :)

Passat 2.0 TDI DPF 136 KM 2004 rok, WVWZZZ3BZ4E273279

Edytowane przez potmar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mozesz podac jeszcze chlodnice w formacie PDF

Oczywiście. :)

chlodnica wody.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki serdeczne GURAL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuje nr śrub i gum do przykręcenia osłony silnika górnej "ozdobnej" 99r. silnik AJM PD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam potrzebuje nr śrub i gum do przykręcenia osłony silnika górnej "ozdobnej" 99r. silnik AJM PD
Nakrętka 6-ciokątna z podkładką M6 nr N 907 143 03 guma tzw. tuleja 038 103 638 i nakrętki i tuleje szt. 3

 

bfi1301820268e.jpg

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

Moja kobieta mowi ze juz przesadzam z samochodem i dbam bardziej o niego niz o Nia ;)

Oczywiscie ze nie jest to prawda ale kaski wiecej poswiecam samochodowi ( a podobno kobieta jest kosztowna ) :)

I znowu prosbe o podanie w formacie PDF, tym razem skora (koloru szarego)w okolicy galki zmiany biegow, jest juz zluzyta i jej koniec dobiegl :( Mam Passka 2.0 TDI DPF 136 KM 2004 rok, WVWZZZ3BZ4E273279.

Dzieki.

 

PS czuje ze to nie bedzie ostatnia prosba bo wiosna nadchodzi a wraz z nia dopieszczanie samochodziku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej :)

Moja kobieta mowi ze juz przesadzam z samochodem i dbam bardziej o niego niz o Nia ;)

Oczywiscie ze nie jest to prawda ale kaski wiecej poswiecam samochodowi ( a podobno kobieta jest kosztowna ) :)

I znowu prosbe o podanie w formacie PDF, tym razem skora (koloru szarego)w okolicy galki zmiany biegow, jest juz zluzyta i jej koniec dobiegl :( Mam Passka 2.0 TDI DPF 136 KM 2004 rok, WVWZZZ3BZ4E273279.

Dzieki.

 

PS czuje ze to nie bedzie ostatnia prosba bo wiosna nadchodzi a wraz z nia dopieszczanie samochodziku :)

:hmm Nie wiem czy antracyt/czerń to jest szary, ale tak wychodzi po numerze VIN, nr 3 w pliku pdf, oznaczenie koloru SDX.

galka zmiany biegĂłw.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć do jakich innych samochodów grupy Vag pasuje przycisk opuszczania szyb (pojedynczy) z VW Tiguana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym się dowiedzieć do jakich innych samochodów grupy Vag pasuje przycisk opuszczania szyb (pojedynczy) z VW Tiguana?

A masz może jego numer??

Nie wiem czy dobry numer ale pasuje do autek ze screen-a poniżej.

bwy1301914468b.png

Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanie o numer części do vw passata 2004 wvwzzz3bz4e347812

1) silnik nastawczy (element sterowania zamkiem drzwi) o ile można kupić osobno lub całości zamka lewy przód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

mam pytanie o numer części do vw passata 2004 wvwzzz3bz4e347812

1) silnik nastawczy (element sterowania zamkiem drzwi) o ile można kupić osobno lub całości zamka lewy przód.

chyba o to chodzi

zamek.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Szukam numeru przewodu łączącego radio gamma z CD playerem umieszczonym w podłokietniku w pasku 3BG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Szukam numeru przewodu łączącego radio gamma z CD playerem umieszczonym w podłokietniku w pasku 3BG
chyba chodzi o [ATTACH]50256[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba coś z tego, wiecie może jak zdobyć taki kablek?? Liczyłem, że po numerze uda mi się coś znaleźć, ale coś kiepsko szukam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności