Skocz do zawartości
Gość Diodo0

Zamiana turbin!! czy jest to relane??

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Diodo0

Witam. zastanawiam sie ostatnio nad zmiana turbniy w swoim pasacie!! i moje pytanko brzmi :

Jesli posiadam w tym momencie silnik 1.9 90 konny i chcialbym zmienic turbine np od modelu 130 konnego!! czy jest takie cos mozliwe?? czy tez podniesie mi moc do 130 koni czy musze szukac innych turbin?? czy oprogramowanie musze rowniez zmieniac?? prosze o fachowa odpowiedz i sie nie smiac zemnie bo moge sie nie znac i mechanikiem nie jestem:)

Dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze turbina nie bedzie plug and play, tzn nie bedzie to polegalo na wykreceniau starej i wkreceniu nowej.

jesli chodzi o nowy program, to tak bedziesz potrzebowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz zmienić turbo od 130KM to musisz robić rzeźbę,do tego potrzebny jest nowy program by dostosować do turbiny,najlepiej zmnienić wtryskiwacze na większe,wtedy spokojnie 130-150KM a może więcej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Diodo0

Ok tylko nie do konca rozumiem co to znaczy zrobic "rzezbe"?? jakbys mogl mi to wyjasnic!! aha i czy zmiana takiego prgramu jest droga orientuje sie ktos??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeźba -dopasowanie turbiny,cena różna od 1xxx do 2xxxzł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmiana turbiny jest prosta jak kopnac kulawego psa w dupe,osobiscie polecam zaczac od:

program+wtryski

jesli jednak chcesz robic turbo:nowy kolektor,wydech,smarowanie,odplyw,nowy komp lub program,instalacja podcisnieniowa

i nie ma rzezby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rzeźba -dopasowanie turbiny,cena różna od 1xxx do 2xxxzł

 

Rzeźba kolego to jest wtedy kiedy masz turbine od 130 i chcesz wpakowac wielkiego potwora, ktory nie miesci sie pod maska i zaczynasz prace blacharsko mechaniczne ;]

 

Tak jak poprzedni wspominali - zacznij od wymiany wtryskow. Same turbo mozesz wymienic oczywiscie (bez wymiany programu nie poczujesz roznicy wzglednie mozesz

nawet troszke byc bardziej zmulony). A czy wymiana jest taka prosta? Heh ja bym tak nie powiedzial. Sam jestem po zmianie turba i jebania sie jest duzo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rzeźba kolego to jest wtedy kiedy masz turbine od 130 i chcesz wpakowac wielkiego potwora, ktory nie miesci sie pod maska i zaczynasz prace blacharsko mechaniczne ;]

już nie bądź taki do przodu,bo nie masz racji,może ze słownikiem,wtedy dokładniej będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw wrzuc mocniejsze wtryski i soft. to powinno dac juz niezly efektw postaci ok. 120 konikow. w dalszej kolejnosci icek i turbina. sama zmiana turbiny nic nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawelb6, po pierwsze to bylo pokojowe wiec nie wiem dlaczego tak sie uniosles :vw:

Po drugie ciezko potocznych slow szukac w slowniku. Co to za rzezba gdzie w zasadzie przekladasz tylko klocki, ktore idealnie do siebie pasuja. W moim przekonaniu rzezba (szczegolnie w gownie) jest wtedy kiedy nic do siebie nie pasuje i trzeba kombinowac gdzie poupychac graty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok,poniał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh nawal pracy i obowiazkow w polaczeniu z presja czasu i stresami nie wplywa pozytywnie na jakosc kontaktow z otoczeniem :/

Wiadomo na rozne rzeczy mozna uzywac tego samego okreslenia tymbaridzej jesli nie jest sprecyzowany :/:padam::padam: Odrobie na zlocie stawiajac browarka ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności