Skocz do zawartości
longboy

Instrukcja lub cos podobnego

Rekomendowane odpowiedzi

Mam u siebie oryginalne radio ze zmieniarka CD, nie wiem Beta czy Gamma, z czujnikiem dB, który podgłaśnia radio jak robi sie głośniej w aucie. Nie wiem jak to wyłączyć, w ogóle nie wiem , nie znam wszystkich możliwości i funkcji mojego radia. Czy ktoś ma może instr. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tutaj masz link do instrukcji osługi radia, szukaj w cześci Gala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne radio niz pokazane na tej instr.

a6e783ccaba81fbam.jpg

i właśnie do niego szukam opisu funkcji. jak widać na zdjęciu jest to gamma. Zdjęcie robiłem przed chwila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chmm... a to przecież niefabryczne?(miałem na myśli, że do tego rocznika Passata były pakowane nowsze modele Gammy) Może podasz coś więcej o radyjku (czy to Philips, Grundig i jaka to jest Gamma)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sam nie wiem co to za wersja gammy. Sądze jednak, że jest to fabryczne radi bo ma logo VW. Autko jest od 3 m-cy w kraju. Instrukcji nawet po niemiecku niestety nie posiadam. Czy to znaczy że ktoś je podmienił?? Czy wcześniej miałem inne?? Czy w ogóle jest do mojego radia instr. obsługi?? Moje kombinacje z przyciskami żeby wejść do menu już sie wyczerpały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mac_Inc

Szukając instrukcji do tego radyjka (u mnie w trochę starszym modelu) trafiłem na ten post. I mam małą prośbę. Czy kolega który zaczął temat przypadkiem nie trafił na opcję wł/wył tylnych głośników drzwiowych? Jak się to robi jeśli się da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukając instrukcji do tego radyjka (u mnie w trochę starszym modelu) trafiłem na ten post. I mam małą prośbę. Czy kolega który zaczął temat przypadkiem nie trafił na opcję wł/wył tylnych głośników drzwiowych? Jak się to robi jeśli się da?

Niestety nie znalazłem tej opcji, nawet nie wiem jak do menu wejść. Wyczerpałem juz chyba wszystkie możliwości kombinacji przycisków żeby odnaleźć menu. Chyba sie poddam.

TU też szukałem, i TU również szukałem, a niedawno znalazłem coś takiego tylko że ja tego języka nie znam. Może któryś klubowicz go zna i może mógłby przetłumaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Zainteresowanie duże ale nikt chyba nie może mi pomóc :zalamany: niedawno dzięki pomocy jednego internauty dowiedziałem sie że pokrętła od tonów wysokich i niskich, wyciągając je jeszcze bardziej do siebie działają w innych funkcjach niż barwa dźwięku. To narazie wszystko co udało mi sie dowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

longboy, wyciągasz na max "treble" i przekręcasz w lewo do oporu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mac_Inc

Dzięki no to już wiem jak ustawić balans przód-tył. Pokrętło bass.

A może ktoś jeszcze podpowie co daje wyciągnięcie pokrętła treble i regulacja. Jakoś nie mogę pojąć co to daje.

Jeszcze raz dzięki :ok:

Wpis zmodyfikowany 24.02 po niezbędnych poprawkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Podciągasz do siebie pokrętło treble aż usłyszysz przeskok. Przekręcając w lewo lub prawo masz automatyczną regulację głośności w zależności od prędkości jazdy. Podobnie działa pokrętło obok, (bass) którym sterujesz balans głośników(przód tył).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś poratuje to mogę wystawić instrukcję do GAMMY by Phillips ale w języku niemieckim. Może ktoś by to przetłumaczył to i ja i pewnie parę innych osób by skorzystało.

 

Pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MajoG, temat wyżej masz do bety a ona prawie niczym się nie różni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MajoG, temat wyżej masz do bety a ona prawie niczym się nie różni...

 

Na bezrybiu i rak ryba - podobne ale inne ;) .

Moim zdaniem instrukcja do gammy też by nie zaszkodziła gdyby ktoś oczywiście miał ochotę przetłumaczyć :mur:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności