Skocz do zawartości
marecek

Wycieraczki AeroTwin w 3B/3BG | Zderzak W8|Podkł.na okulary|

Rekomendowane odpowiedzi

Czy taki zestaw:

- ramię wycieraczki areotwin tył - 6Q6 955 707 C

- kapa ramienia tylniej wycieraczki - 6Q6 955 435 B

- pióro tylnej wycieraczki od T5 - 7E0 955 425

podchodzi również do 3BG ale po 2003 roku? Tzn z wycieraczką tylną w pozycji spoczynku na prawo?

 

oczywiście, zobacz jak to wygląda w moim aucie (co prawda ramię spoczywa u mnie z lewej strony gdyż nie zmieniałem silniczka wycieraczek by ramię spoczywało z prawej strony)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, zobacz jak to wygląda w moim aucie (co prawda ramię spoczywa u mnie z lewej strony gdyż nie zmieniałem silniczka wycieraczek by ramię spoczywało z prawej strony)

 

A mam jeszcze pytanie. Czy od Passata B6 Variant jest taka sama? Czy montaż również jest bez żadnych przeróbek? Bo mam możliwość kupić właśnie taką za w miarę dobrą cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy od Passata B6 Variant jest taka sama? Czy montaż również jest bez żadnych przeróbek? Bo mam możliwość kupić właśnie taką za w miarę dobrą cene.

 

przede wszystkim trzeba było by sprawdzić nr etki jaki ma ramię od b6 ale najprościej jest poprostu przymierzyć do b5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim trzeba było by sprawdzić nr etki jaki ma ramię od b6 ale najprościej jest poprostu przymierzyć do b5

 

Hehe...no tak by było najprościej, ale ta oferta też ze "sprzedaży wysyłkowej" ;) A raczej nie będe teraz szukał kogoś z B6 żeby mu wycieraczke odkręcić :P Zamówię więc chyba sprawdzony przez Ciebie zestaw, nowy w GETem (za 93 zł) i będzie luz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Montowal ktos tylna dokladka od W8?

Prezentuje sie to jakoś jak w otworach nie ma tłumików?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Montowal ktos tylna dokladka od W8?

Prezentuje sie to jakoś jak w otworach nie ma tłumików?

 

można dokupić coś TAKIEGO i wtedy nie będzie pustego otworu z prawej strony dokładki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Wiec chyba najefektywniejsza byla by dokładka pod parktronic ale bez dziur :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiec chyba najefektywniejsza byla by dokładka pod parktronic ale bez dziur

 

Też się do tego przymierzam, bo poza parktronikiem ciekawie zmienia się też optycznie tył 3BG...a ponieważ wymieniłbym też zderzak (mam trochę obity) szukam najchętniej odrazu z chromami i może nie koniecznie do lakierowania.

W komplecie wyjdzie znacznie taniej niż wszystkie elementy osobno. Ostatnio widzialem na alledrogo za 400 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie,

 

Wskrzeszę temat, powiedzcie gdzie kupowaliście wasze ramiona wycieraczki nowego typu. Mi dzisiaj w ASO Auto Special w Krakowie powiedzieli 160 zł za sztuke..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktoś wie czy ramiona przednie aerotwin od B6 będą pasowały do 3BG ???

Bo mam możliwość kupic od B6 tanio cały komplet >:)

Nic nie bedzie za długie za krótkie czy coś tam coś tam ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może orientuje się ktoś czy wycieraczki ze Skody Superb II podejdą do Passata B5 FL?

 

Numery VW

Prawe: 3B1955410A/C

Lewe: 3B1955409A/C

 

Numery SKODA:

Prawe: 3T1955410A/C

Lewe: 3T1955409A/C

 

Ewentualnie od jakiego innego samochodu VW/Skoda/Seat można zaadaptować ramiona nowego typu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności