Skocz do zawartości
Ziewal

XI zlot vw-passat.pl - OFFtop

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki :kumple fajnie mieć poczucie że komuś na tobie zależy niestety to nie kwestia dojazdu bo raz że za tydzień auto ma być złożone a dwa to zlot ma być 100 km od mojego rodzinnego miasta gdzie właśnie w tym czasie dziecko będę zawoził na wakacje do dziadków wiec będzie miał kto mnie podrzucić dlatego problem to brak gotówki tym bardziej że w połowie lipca mam zaplanowany wyjazd do Chorwacji który obecnie stoi pod znakiem zapytania ?

 

 

To do roboty leniu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ja co chwilę jeżdżę na narty cwaniaczku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie ja co chwilę jeżdżę na narty cwaniaczku ?

 

aaaaaaałłłłłłłłłaaaa:mlotkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziewal Ty się naprawdę prosisz żeby Ci się Antyteroryści wjeb... na chatę przed samym zlotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co zabiorą mnie na zlot ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
problem to brak gotówki tym bardziej że w połowie lipca mam zaplanowany wyjazd do Chorwacji który obecnie stoi pod znakiem zapytania ?

W Chorwacji nie będziesz się tak dobrze bawił na jak na zlocie, w Chorwacji będzie drożej niż na zlocie, w Chorwacji nie będziesz miał tylu kumpli przy boku, w Chorwacji nie wydmuchasz 4 promile, w Chorwacji nic nie wygrasz, w Chorwacji nie wypada spać byle gdzie, w Chorwacji nikomu nic nie " postawisz " :D w Chorwacji nie będzie tyle Passatów w jednym miejscu Ziewal bądź mądry nie jedź do Chorwacji tylko na ZLOT. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie to !!!

To to powyżej, kuskowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w Chorwacji moje dziecko będzie szczęśliwe bo spędzić tam wakacje to jego marzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale w Chorwacji moje dziecko będzie szczęśliwe bo spędzić tam wakacje to jego marzenie

 

No to ładnie dzieci szkolisz :nono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po za tym jedziemy w 6 rodzin z czego 3 są uzależnione ode mnie więc jak ja nie pojadę to i oni a rezerwacje juz mamy zrobione więc proszę was nie ciągnijcie tematu bo ja bardzo bym chciał być na zlocie ale są rzeczy ważniejsze na pocieszenie dodam że może pojawię się w piątek bo będę miał blisko od rodziców ale to zależy też od organizatora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie panie Wojtek,pierwszy zacząłeś wątek i pierwszy chcesz się wyłamać to smutne.A poza tym Zlot jest najważnieszy.Lecz wybór jest Twój.Sorry!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to ładnie panie Wojtek,pierwszy zacząłeś wątek i pierwszy chcesz się wyłamać to smutne.A poza tym Zlot jest najważnieszy.Lecz wybór jest Twój.Sorry!!!!!!

 

Nie lubię takich tekstów ? wiesz dlaczego nie jadę na zlot ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to ładnie dzieci szkolisz

 

sie odezwał ten co ma dzieci :haha

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Fiat Multipla, nazwany przez magazyn "Time" jednym z 50 najgorszych samochodów wszechczasów, ma rzesze miłośników. Ci, jakby na przekór faktom i wstrzymaniu produkcji, darzą go tak wielkim uczuciem, że raz w roku świętują jego istnienie. – Rozpoczynamy 3 czerwca 2016 i świętujemy do niedzieli (5.06) wraz z naszymi wspaniałymi Fiatami! – piszą na Facebooku. Zrobi to kilka tysięcy Polaków, a przynajmniej deklarują oni chęć przybycia nad jezioro w Mikorzynie

 

ten zlot odbędzie sie na pewno, tylko formularza mi sie nie chce szukać :sciana jak VW nie wypali zawsze jest jakas alternatywa i nikt w tym czasie nie planuje wakacji :gwizdze:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie Panowie, spokojnie ...

 

BOMBA się zbliża ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ziewal nie jedzie to ja tez nie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa następny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności