Skocz do zawartości
gino9

ubezpieczenie w UK

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich.mam pytanie do kolegow z UK.Ile placicie za ubezpieczenie waszego samochodu i gdzie????gdzie najlepiej??ja niemam 25 lat i mnie ceny zabijaja!!! :orany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja płacę w PL, za 2000 z kawałkiem mam OC,AC+assistance w kraju i w za granicą

kumpel ma Lagunę i ubezpiecza w TESCO bo jedno z tańszych, ale 800 funtów płaci

 

OT

 

znajomy brytol ma 18 lat , opla Astrę z 94' i płaci 1600 funtów :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dudek

ja za swojego paska place 500 funtow, ale to moj pierwszy rok kiedy auto ubezpieczam. nie chcialo mi sie czekac na pismo ze znizkami z PL, wiec tu mam zero upustu, dlatego taka cena. ubezpieczam w direct line.

 

garazowany w nocy, a w dzien glownie na strzezonym parkingu firmowym, wiec tez to brali pod uwage

 

pozdrawiam.

 

PS> generalnie polecam confused.com - porownuje ci ceny z prawie wiekszosci ubezpieczalni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w irlandii za lagune 97 2.2 diesla pace niecale 1000 euro w AXA, OC + AC, z tego co slyszalem directline jest najtanszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dudek

ja tez mam OC i AC czyli Comprehensive. Dodatkowo w tej cenie mam breakdown cover.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GENUINUDUDEK.daj mi link z twojej ubezpieczalni.mi directline wycenil po roku posiadania ubezpieczenia 1100funtow. :przestraszony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Seban

W Szwecji 6 tys koron rocznie. ubezpieczenie prawie bez znizek. wszystki firmy ubezpieczeniowe zadaja ukonczenia 25 lat zwyjatkiem jednej AKTSAM ktora ubzpiecza juz od 24 ale tylko rodzinne furki wiec poszukaj czu jest odpowiednik w UK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... piszecie o zagranicznych ubezpieczeniach. W Polsce chcą zakombinować ze zwyżkami ubezpieczeń (o ile już nie wprowadzili) oraz o durnym podatku transportowym, którego projekt ustawy ma pojawić się w czerwcu bieżącego roku w odwecie za nieuzasadniony pobór akcyzy.

Krążą opinie, że z uwagi na te numery, korzystniej będzie się ubezpieczać w innych krajach UE, np. w Czechach, itp. Podobno będzie taniej. Czy ktoś już się może w ten sposób ubezpieczał? Czy wiadomo coś na temat w odpowiedzialności ubezpieczyciela z zagranicy w stosunku do szkód w naszym kraju oraz na temat wypłaty odszkodowań i procedury z tym związanej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
durnym podatku transportowym, którego projekt ustawy ma pojawić się w czerwcu bieżącego roku w odwecie za nieuzasadniony pobór akcyzy.

 

Wycofali się z tego pomysłu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

530funtow chyba:) za caly rok w norwich union czy jak to tam sie pisze:P na lekkim walku ale jest.

pozdr michal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na lekkim walku ale jest.

Nie wiem czy dobrze rozumie ale nieprawidłowe dane podane do ubezpieczenia są super jeżeli chodzi o wysokość stawki ale skutkują wielkim rozczarowaniem kiedy zdarzy się jakiś wypadek. Wtedy oni dokładnie sprawdzają, znam to z autopsji. Szukają czegoś żeby nie wypłacić odszkodowania jeśli kaska idzie z twojej polisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Arczi27

jest to proste jak drut zarejestruj auto na kogos z rodziny nie wiem ojca matke czy tez ciotke oczywiscie jezeli maja jakies konmkretne znizki w polsce. Potem niech ta osoba wybierZe sie do ubezpieczyciala w polsce i poprosi o znizki ale za granice oni takie wydaja potem tlumaczysz na angielski i po ubezpieczeniu auta kazda firma wysyla ci list o przeslanie im dowodu znizek ktore ty masz juz z polski i tyle . Jedna bardzo wazna rzecz musisz sie dodacx do ubezpieczenia jako dodatkowy kierowca bo jezeli tego nie zrobisz to nie masz prawa prowadzic tego auta i w rfazie jakiegos dzwonu mozesz zapomniec o odszkodowaniu jezeli tego nie zrobisz . I tyle na ten temat i za paska przypuscmy zx 2001 placisz 550 rocznie i masz odpowiednik OC i AC polskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta osoba z rodziny musie się zgodzić, bo jak coś się stanie z twojej strony (odpukać w :cisza: ) to tamtej osobie też odpowiednio zmniejszane sa zniżki - jedzie się na wspólnym wózku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość K@rol

Mój ojciec wziął zaświadczenie z PZU o zniżkach, ja własnei daje to do tłumacza przysięgłego, on to tłumaczy i angielska ubezpieczalnia honoruje polskie zniżki.

 

Mój tato w tej chwili płaci chyba 60f miesiecznie, ze zniżką 27f/mies.

 

Ma 45, albo 50% zniżki, 43lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ubezpieczeniach z tesco nawet nie potrzebują tłumaczenia - na angielskie- polski kwit ci wystarczy.

I dobrze!!!! niech się tłumany drugiego języka, znaczy się polskiego uczą :rotfl::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie nie ma takiej opcji jak....chcialbym zeby ojciec moj ubezpieczyl na siebie i dodal mnie.zaznaczam ze :vw: jest zarejestrowany tylko na mnie.czy musze go dopisac do paska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam do Was pytanko na troche inny temat, ale jednak tez odnosnie ubezpieczen. Wiekszosc kolegow siedzi widze w UK, ale moze przeczyta to ktos bedacy w Irlandii, lub poprostu w temacie;) W maju przyprowadzam wlasnie tutaj swojego passata i teraz pytanie, czy jest sens wykupywania w PL AC . Bede jezdzil na polskich blachach, oczywiscie gdybym mieszkal w PL, to bym sie nawet nie zastanawial, ale czy tutaj mi sie moze cos stac z samochodem np w nocy ? slyszeliscie zeby w Irlandii zginal kiedys jakis samochod ? czy takie ubezpieczenie przypadkiem nie mija sie z celem ? jesli cos ktos wie na ten temat, to bede wdzieczny za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W maju przyprowadzam wlasnie tutaj swojego passata i teraz pytanie, czy jest sens wykupywania w PL AC . Bede jezdzil na polskich blachach, oczywiscie gdybym mieszkal w PL, to bym sie nawet nie zastanawial, ale czy tutaj mi sie moze cos stac z samochodem np w nocy ? slyszeliscie zeby w Irlandii zginal kiedys jakis samochod ? czy takie ubezpieczenie przypadkiem nie mija sie z celem ? jesli cos ktos wie na ten temat, to bede wdzieczny za odp

 

Jeżeli na stałe przeprowadzasz paska na wyspę to będziesz musiał zarejestrować na nowo tam samochód i dostaniesz irl blachy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności