Skocz do zawartości
kamiloo89

[ADR] Odpowietrzenie bloku co to za rura?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuję rurki ze zdjęcia numer 20. Mam pękniętą olejem bryzga trochę. Wychodzi z bloku i idzie do rury która jest pomiędzy filtrem powietrza a przepustnicą (chyba to ta ze zdjęcia).

Jeśli ktoś wie to proszę o numer części i ewentualnie gdzie to dostać

 

Untitled.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przewód odpowietrzający nr kat 058103221 słabo dostępne i drogie Clipboard01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że ja wskazałem inny przewód. Więc pytanie nadal aktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam rocznik i silnik, u mnie tak to wygląda- przerabiałem ten nieszczęsny temat

jedyna gumowa rura w tym miejscu to nr 13 łączy odpowietrznik z kierownicą powietrza przed samą przepustnicą od dołu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie wiem dlaczego na tym schemacie tak dziwnie to wygląda. Będę musiał to porozkręcać i zobaczyć jak to jest na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu występuje 2 rodzaje odpowietrzeń bloku w 1.8 20V. Dlaczego? Nie wiem. Na fotce, którą wstawił Dzidziu są przedstawione obie wersje. Zaś element oznaczony cyfrą 20 (z postu pierwszego) jest w ETCE niedostępny. Gdyby ten element wyjąć to może by była opcja zakupu - pewnie tylko oryginał lub używka - ale weź traf w dobrym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienialem te 13 u siebie i wg mnie tylko takie jest rozwiazanie w silniku adr.ten wezyk wycofany juz z aso ale np intercars to ma u siebie,oczywiscie zamiennik ale pasuje. Aha i kosztuje ok50 zl wiec po co szukac uzywki jak sa zjedzone przez olej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności